Автор Тема: Кошмари  (Прочетена 84953 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кошмари
« Отговор #15 -: Април 30, 2015, 02:07:11 am »
Привет! Много често сънувам кошмари. Най-често са свързани с родната ми къща и с нещо необяснимо - като зли сили и духове,които ме преследват.. Сънувам и убийци, които ме преследват и ме хващат и убиват ( по-точно събуждам се точно,когато трябва да бъда убита..чувала съм,че човек не може да види как е убит в съня си). Третият сън, който най-често сънувам е, че ходя по нужда , но на публично място, сред хора и се чувствам неудобно и срамно. Как могат да бъдат разтълкувани?
и аз много сънувах подобни неща в миналото, по-точно през всичките години, докато живеех в къщата на родителите си, от 16г съм на квартира, в която на два пъти съм викала поп да я освещава и спряха тези сънища, сега чат-пат сънувам трагични инциденти, които после през деня се случват, но аз не участвам в тях, а съм страничен наблюдател
вероятно си по-сензитивна и улавяш чужди енергии, но с времето ще свикнеш-  има си и добрите страни това да предугаждаш лошите събития

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Кошмари
« Отговор #16 -: Април 30, 2015, 09:44:05 pm »
Привет! Много често сънувам кошмари. Най-често са свързани с родната ми къща и с нещо необяснимо - като зли сили и духове,които ме преследват.. Сънувам и убийци, които ме преследват и ме хващат и убиват ( по-точно събуждам се точно,когато трябва да бъда убита..чувала съм,че човек не може да види как е убит в съня си). Третият сън, който най-често сънувам е, че ходя по нужда , но на публично място, сред хора и се чувствам неудобно и срамно. Как могат да бъдат разтълкувани?

Страх от провал/грешка.

Hristiana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Кошмари
« Отговор #17 -: Май 01, 2015, 12:38:07 am »
Само?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #18 -: Юли 12, 2015, 03:53:00 pm »
Сънувах как един човек ме държи да не мърдам, а втори замахваше с лопата да ме обезглави с това острото. :D КАто ме обезглавиха сякаш заспах още по - дълбоко. ;D

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Кошмари
« Отговор #19 -: Юли 12, 2015, 04:01:41 pm »
Първото, което ми хрумна, е, че вчера си си махал главата — от радост сигурно? :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #20 -: Юли 12, 2015, 04:15:47 pm »
Първото, което ми хрумна, е, че вчера си си махал главата — от радост сигурно? :012:
Пихме вчера.  :57:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #21 -: Юли 12, 2015, 10:56:44 pm »
Сънувах как един човек ме държи да не мърдам, а втори замахваше с лопата да ме обезглави с това острото. :D КАто ме обезглавиха сякаш заспах още по - дълбоко. ;D
Щях да се осакатя днес с колелото. Отплеснах се за 2 секунди и не видях, че ми предстои завой и се джаснах в един висок бордюр, та излетях няколко метра напред... както се и бях засилил ..  :043:  :012: В старанието си да не си счупя лаптопа доста се натъртих, а и спирачките почти не ми работеха ... крайно време е да ги оправя ..  :012: Обаче преди да си помисля дали нямам някаква счупена кост, започнах да си мисля да не съм си счупил телефона или лаптопа .. не е лесно да си телец.  :012: Всичко е здраво за щастие.  :72:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Кошмари
« Отговор #22 -: Юли 12, 2015, 11:40:24 pm »
Как може да си носиш лаптопа, докато си на колелото?  :-X
« Последна редакция: Юли 12, 2015, 11:43:04 pm от Veselin »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Кошмари
« Отговор #23 -: Юли 12, 2015, 11:41:28 pm »
Щях да се осакатя днес с колелото… Всичко е здраво за щастие.  :72:
Главата и тя? :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #24 -: Юли 13, 2015, 01:42:21 am »
Как може да си носиш лаптопа, докато си на колелото?  :-X
Ами исках хем да си взема лаптопа от село, хем и колелото.  :57: За последно в първи клас съм падал от колело ............  :043: срамота  :043:

Главата е непокътната, китката е навехната и имам около 10-на ожулвания по цялото тяло. Няма емотиконка за потъване в дън земя.  :012:
Утре като ходя до личния лекар ще видим как ще се навие да ми даде медицинско, че съм психически здрав, за да уча в университет, предвид вида ми.  :043:

Интересното е, че кроях планове за отмъщение точно преди да се блъсна.  :043: :043: Така се бях впуснал в размисли .... Поне бях на 100 метра от вкъщи като се случи и се дотъркалях лесно.  :57:
« Последна редакция: Юли 13, 2015, 01:53:54 am от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #25 -: Юли 26, 2015, 01:43:04 pm »
Сънувах, че виждам труп на починала стара баба, който вече тръгва да се разлага - на около 2 дни ...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Кошмари
« Отговор #26 -: Юли 27, 2015, 11:41:08 am »
Сънувах, че виждам труп на починала стара баба, който вече тръгва да се разлага - на около 2 дни ...
Как си обясняваш този сън?
Как се чувстваше тогава (ако си спомняш), както и след събуждане.
По мои разсъждения сънищата ни са повече отзвук на действителността и малко или много отразяват наши емоции, понякога скрити дълбоко в подсъзнанието ни. И аз напоследък сънувам разни кошмари и намирам връзката им с неща от реалността.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #27 -: Юли 27, 2015, 01:00:05 pm »
Как си обясняваш този сън?
Как се чувстваше тогава (ако си спомняш), както и след събуждане.
По мои разсъждения сънищата ни са повече отзвук на действителността и малко или много отразяват наши емоции, понякога скрити дълбоко в подсъзнанието ни. И аз напоследък сънувам разни кошмари и намирам връзката им с неща от реалността.
Чувствах се отвратително и погнусено - трупът се разлагаше вече.
Обяснявам си го с това, че моя позната завари баба си почина преди няколко дни и аз съпреживявам нейната случка.
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 01:03:34 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Кошмари
« Отговор #28 -: Юли 27, 2015, 01:05:07 pm »
Възможно е, да.
Благодаря за отговора!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #29 -: Август 02, 2015, 12:57:04 pm »
В момента транзитният Марс не прави интересни аспекти с наталната ми карта, но цяла нощ сънувах агресия и насилие, с марсово-плутонов оттенък. През повечето време се спасявах и отбранявах от мъже с вид на рецидивисти. И нож извадиха срещу мен, и автомат Калашников накрая.  :012:

А в първия сън бях с група млади жени /в съня - приятелки/ в някакъв квартален бар в Мексико, пих местен коктейл с лют и пиперлив вкус, стана ми гадно, влязох да се освежа в тоалетната и там нахълта някакъв мъж с явно агресивни намерения - опитваше се да ме удави в мивката, докато си плисках лицето с хладка вода. Ритах насилника като див кон.  :043:

Не знам с какво е свързано, но вчера бях на сватба и в задушно помещение хапнах малко свинско. Не можах да изям цялата порция, но и от това ми стана тежко, отдавна не бях яла готвено месо. Колбаси, тая сватба направо ми разказа играта в сънищата.  :57:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui