Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833762 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5280 -: Юли 10, 2018, 10:29:18 pm »
Моите съболезнования Санти :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5281 -: Юли 12, 2018, 11:42:30 am »
Два хубави големи тригона са на небето :земен Венера -Сатурн-Уран и воден Юпитер-Нептун-Слънце/Луна. Новолунието би трябвало да ги активира така че да има събития по тях в посока да се справим успешно в посочените индивидуални сфери като интуитивно предугадим къде и на кого за какво да разчитаме. Важното е просто да не прекаляваме със задоволяването на собствените си интереси и да не се ограничаваме в нещо малко, само в собствения си свят. Ще се усети малко лекота в иначе динамичната обстановка и за някои това може да е един продуктивен период, особено в близките взаимоотношения-фигурата наподобява символично връзката (влизането)  между женското и мъжкото начало.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5282 -: Юли 12, 2018, 04:22:55 pm »
Ето защо предните две нощи имах невероятни сънища. В първия дойде един дух ... и такъв рсзговор падна  :29: :engel016: Събуди ме алармата и 15 мин не станах, мислих за съня  ::) Сънят не беше страшен, но респектиращ ... Снощи беше друго ...
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5283 -: Юли 12, 2018, 05:03:49 pm »
Транзитен Сатурн квадрат натална Венера , в момента нямам връзка и не искам (в някакъв асексуален период съм отново) обаче събитието не ме отмина. Слънцето като квадратира съвпада Венера/Марс се оказа че Белгийската държава ме е лишила от обезщетения за безработица за месец и половина заради бившия ми работодател. Документите ми ги забавиха много. Ходих да говоря с работодателя и те казаха чакай. Резултата е загуба за около 2000 евро никога не съм губил толкова много пари в живота си :( Сатурновия квадрат си работи та дрънка  :72:
Цялата ситуация е като учебник по астрология

Аз имам по дирекция дир. и пр. Венери квадрат Сатурн и положението е същото. Постоянно зверски големи харчове и вечно съ без пари от половин година насам.
Хубавото е, че имам дир Венера тригон У2, та поне пари има, за да покривам разходите и това ме спасява.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5284 -: Юли 17, 2018, 11:12:32 am »
Счупи ми се телефона вчера,нямам идея от какви транзити.Спука се дисплея без да го удрям.
Яд ме е за снимките,които бях направила на екскурзията,имаше красоти ....

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #5285 -: Юли 17, 2018, 11:56:51 am »
Счупи ми се телефона вчера,нямам идея от какви транзити.Спука се дисплея без да го удрям.
Яд ме е за снимките,които бях направила на екскурзията,имаше красоти ....
Защо снимките да са засегнати? Сменя се дисплея и всичко е ок по принцип.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5286 -: Юли 17, 2018, 12:10:57 pm »
Защо снимките да са засегнати? Сменя се дисплея и всичко е ок по принцип.
Да Радост,но съвсем скоро сменяха дисплея и мъжа ми вече е категоричен,че трябва нов телефон.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #5287 -: Юли 17, 2018, 12:34:00 pm »
Снимките можеш да изтеглиш от телефона с USB кабел на хард драйва на компютър/лаптоп.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #5288 -: Юли 17, 2018, 12:57:42 pm »
Да Радост,но съвсем скоро сменяха дисплея и мъжа ми вече е категоричен,че трябва нов телефон.
Ще запазиш снимките на флашка или компютър тогава. А новия телефон чаааак след ретро Марса и ретро Меркурий.  :) Аз имам късмета партньора ми да обича да човърка телефони и той ми сменя дисплеите, като се пукнат. Но сега чакаме да ни попадне оригинален дисплей, да не слага реплика и си ходя от няколко месеца със сцепен на 2-3 места.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събития и транзити
« Отговор #5289 -: Юли 17, 2018, 01:28:21 pm »
На ретро Марс реших да си купя гилотина  ;D Аме не за хартия-искам сериозна резачка  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Събития и транзити
« Отговор #5290 -: Юли 17, 2018, 01:33:51 pm »
На ретро Марс реших да си купя гилотина  ;D Аме не за хартия-искам сериозна резачка  :012:

Марс е във водолей тъй че внимавай ако е с ел. дисплей :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събития и транзити
« Отговор #5291 -: Юли 17, 2018, 01:52:31 pm »
Многу ма дразнят тез планети няма да им  съ подчинявам-аман от пидераси чак на небето цъффнали  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5292 -: Юли 17, 2018, 01:59:55 pm »
На ретро Марс реших да си купя гилотина  ;D

Кого ще транжираш за вегетариански бульон?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5293 -: Юли 17, 2018, 02:14:57 pm »
Снимките можеш да изтеглиш от телефона с USB кабел на хард драйва на компютър/лаптоп.
Не мога да вкарам пин код ,ще стане ли незнам?!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5294 -: Юли 17, 2018, 02:18:45 pm »
Ще запазиш снимките на флашка или компютър тогава. А новия телефон чаааак след ретро Марса и ретро Меркурий.  :) Аз имам късмета партньора ми да обича да човърка телефони и той ми сменя дисплеите, като се пукнат. Но сега чакаме да ни попадне оригинален дисплей, да не слага реплика и си ходя от няколко месеца със сцепен на 2-3 места.
Благодаря,ще изчакам.