Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220300 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1170 -: Декември 20, 2016, 12:05:00 pm »
Браво, Веско! Все по-смело! ;)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1171 -: Януари 07, 2017, 08:21:15 pm »
Здравейте на всички. Нова съм във форума. Не знам дали въпроса ми е  за тук, но изчетох доста заглавия назад и не видях къде да задам въпроса си. Ще съм много благодарна,ако получа отговор или поне някакъв ориентир. Ще раждам секцио по медицински причини. Докторката каза да си избера дата в педиода 20.03-15.04. Тогага ми се пада 9 месец, като края на март ,началото на април е добре,че 15 април е края на 9 месец и няма да ме чакат до тогава. Не разбирам много от астрология, но като изчетох в нета видях,че в този период венера и юпитер са ретроградни. Това много ме притесни,защото знам че едната е планетата на късмета,а другата отговаря за брака. Час няма какда избера, но секциото ще е сутринта  до към обяд,зависи дали има и други в този ден и трябва да е работен ден. Та съм в голяма чуденка. Извадих кармичните дати от нета поне тях да избегна. Ще съм благодарна за всеки коментар.

Бебето ще е момче. За име още не съм решила. ...............

само да си копирам задачката, че ще забравя в коя тема е било. - няма да стане бързо - доста дни са това

тези опирации сигурно се правят само от понеделник до петък? да изключим почивните дни? Или?
« Последна редакция: Януари 07, 2017, 08:32:17 pm от Happy58 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1172 -: Януари 26, 2017, 10:54:41 am »
Какво се очаква от година 2, освен емоции? Ако си започнал нещо в година 1, можеш ли да разширяваш/добавяш, или само да довършиш това по 1?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1173 -: Януари 26, 2017, 05:36:15 pm »
Аз знам за година 2, че е за партньорства
Frankly, my dear, I don't give a damn.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1174 -: Януари 27, 2017, 10:29:42 pm »
Какво се очаква от година 2, освен емоции? Ако си започнал нещо в година 1, можеш ли да разширяваш/добавяш, или само да довършиш това по 1?
Права е Тери. Приспособявания, емоционална зависимост, особено ако човекът не е тип воден, ще се наложи да търпи и намери баланс в една общност-семейството. Може някой от роднините да е в затруднение, болен. Или от обкръжението, което на родения в момента му е тип домашно, дори и да не е семейството. Та, ще се грижим за някого, за връзката си. Ако не го харесваме това лунно-рачешкото като принцип, ще ни е по-трудна година. Зависи от човека. Обикновено ни търси някой лабилен, който не иска да вземе решение, хлъзгаво едно такова е, но няма и откачане, докато не се финализира при него проблема. Нали няма случайни хора в живота ни в момента?
Не харесвам тази година, но е време за пренареждане на приоритетите.
Отливна година е за инициативите не печелиш сам не моЕ, само в партньорство, сътрудничество се случва да се запази инерцията на постигнатото, и каквото и да си говорим-става дума за пари, 2-ката е и решаване на финансови въпроси.
Също е и семейна, ако двама млади се любят-нека се вземат, човек иска да свива гнездо понякога.
Намиране на емоционална стабилност чрез финансвоа сигурност./рак и телец ще разберат одма това изречение./

Така общо да се пита, без дата....малко е сензиторика. :012:
« Последна редакция: Януари 27, 2017, 10:47:21 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1175 -: Януари 28, 2017, 12:26:54 pm »
Преди 2 ли, 3 ли години, гледах картата на Григор заради една позната на неговите родители и излезе, че ще се разделят с Шарапова ....  ;) - не си спомням подробности, защото повечето знаци бяха в нейната карта май.

Но днес се сетих пак за него покрай вчерашния мач и ми стана интересно, да видя, защо той все така с по-възрастни жени ..... е, ясно вече :). Момчето има да даде толкова страст и сексуалност, която една млада жена трудно би оценила. На него му трябва жена с осъзната сексуалност, за да се чувства добре с нея.

А вчера просто не му е бил ден. Ако срещата беше днес, щеше да успее. Въпреки това, годината до РД-то му ще е много успешна.

Честно казано, такава "лека карта" рядко се среща. Другата, която познавам, е на моя шеф  :57:, но той ако стъпне накриво, в следващ живот ще плаща. А Гришата - не :).

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1176 -: Януари 28, 2017, 06:29:53 pm »
След вчерашния мач почти 5 часа, мисля няма да има въпроси относно издръжливостта му. И сексуалността му.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1177 -: Януари 28, 2017, 07:22:16 pm »
След вчерашния мач почти 5 часа, мисля няма да има въпроси относно издръжливостта му. И сексуалността му.  :012:

Емс, то тя тази сексуалност не само в количество, ами и в качество много :). Това не са мъже, които да останат с една жена - абсурд.


Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1178 -: Януари 28, 2017, 07:28:37 pm »
Хепинце, с тези водни любовни планети, в опозиция с Нептун и Уран, няма как да не му се иска да спасява - чрез любов, секс. Дай му жена в проблеми, а ще иска да я лекува, лекува - с любов, с ласки.
 :012:

Сега ще глася подарък за куче и изчезвам.  :57: Че рожден ден.  :012: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1179 -: Януари 28, 2017, 07:42:52 pm »
Хепинце, с тези водни любовни планети, в опозиция с Нептун и Уран, няма как да не му се иска да спасява - чрез любов, секс. Дай му жена в проблеми, а ще иска да я лекува, лекува - с любов, с ласки.
 :012:

Сега ще глася подарък за куче и изчезвам.  :57: Че рожден ден.  :012: :38:

Може ли да разгледаме като вариант на любов (секс) за наслада, но много усещаща и свободна. Не толкова чувствена, колкото даваща и получаваща удоволствие - и на тялото и на душата.

Мммм, да не се правя на специалист  :57:, ама издържливостта е по 3 или 9, а това тук е по 5 - твоето ЖП5 :) - Лъв бе, Лъв :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1180 -: Юли 06, 2017, 12:26:15 pm »
за тези, на които им е интересно


Честит Рожден Ден, САЩ!]
« Последна редакция: Юли 10, 2017, 04:40:27 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1181 -: Юли 10, 2017, 03:55:49 pm »
« Последна редакция: Юли 10, 2017, 04:37:53 pm от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1182 -: Април 11, 2018, 01:43:42 pm »
Когато си в период 9, какво може да се очаква в година 9?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1183 -: Април 11, 2018, 02:40:05 pm »
Когато си в период 9, какво може да се очаква в година 9?
Приключване. Завършване на поети ангажименти, етап от живота. Единствено в обществения сектор и връзките  с чужбина позволяват нови инициативи. При повишена емоционалност, налагане на твоята истина влизане в спорове, конфронтации. Период на фанатизъм в някои от житейските сфери. Овладяване на ситуация, казус, които са изглеждали неразрешими.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1184 -: Април 18, 2018, 09:29:24 am »
На който му е интересно :)

Енергията на Царското число 11
« Последна редакция: Април 18, 2018, 09:32:49 am от Happy58 »