Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833809 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #75 -: Декември 18, 2013, 08:56:41 am »
Тези дни имам възврат на Марс. Чувствам се много изморен, почти нищо не ми се прави, а не би ли трябвало по време на този период да съм пълен с повече енергия?

Уран е отсреща на Марс ,явно ти идва в повече заряда ,ако си по-инертен темперамент,по-адаптивен.Опозицията е "мързелива" ....но пък ще те балансира ,ако периода го иска. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #76 -: Декември 18, 2013, 09:01:18 am »
Днес имам Марс в кадрат към нат. Луна, ще трябва да се пазя от психически нестабилни жени.  ;D

Може и в офиса да мине малко по-напрегнато денят, знам ли, но надали ще е нещо извън обичайната логорея.

По-скоро ,те да се пазят от теб -Марс/Луна/Слънце;Луната днес е в Рак...някой ще е "ощипан"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #77 -: Декември 18, 2013, 09:03:27 am »
 :57: Не съм решила да избухвам - нито реално, нито виртуално. Ще си кротувам.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #78 -: Декември 18, 2013, 09:05:52 am »
Комбинацията Меркурий/Близнаци-Уран ,винаги носи нервно напрежение ,заради повишеното количество информация ,получена/преминаваща през нас със "скоростта на светлината" за миг.Резултатът-"преяждане" или засищане на потребности (Луна),зависи картата как си "хапва". ;)

Аз бях много доволна от тр. Уран върху нат. Меркурий, ама не поиска да се върне пак върху него  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #79 -: Декември 18, 2013, 09:06:53 am »
Аз започвам да се убеждавам, че при мен тригони/секстили не работят, нито на събитийно, нито на вътрешно ниво.

Тр. Марс е в опозиция на нат. Меркурий, тр. Меркурий квадрат нат. Слънце, скарах се със сестра ми и продължава много да ме дразни, по-здравословно да не ми се мярка пред очите.

Достатъчно си употребила Меркурий/Марс в изречението ,за да ти "работи" казуса по сестра ти .Сега ,ако кажеш и какво се случва около К3 ,вчера/днес ..утре и готово  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #80 -: Декември 18, 2013, 09:10:45 am »
Комбинацията Меркурий/Близнаци-Уран ,винаги носи нервно напрежение ,заради повишеното количество информация ,получена/преминаваща през нас със "скоростта на светлината" за миг.Резултатът-"преяждане" или засищане на потребности (Луна),зависи картата как си "хапва". ;)

Аз бях много доволна от тр. Уран върху нат. Меркурий, ама не поиска да се върне пак върху него  :)

Супер,затова казах ,че зависи от натала .Някои хора живеят с това "напрежение" ,други им се случва периодично ,трети може и никога да не го "усетят" ....)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #81 -: Декември 18, 2013, 09:37:31 am »
:57: Не съм решила да избухвам - нито реално, нито виртуално. Ще си кротувам.  ;D

Това вече е интересен казус/прогноза-дали натала ще успее да противодейства на външните днешни обстоятелства ?!?
Лили,ти си взела решение при достатъчно напрегната външна обстановка-Марс/Уран/Луна/Плутон ...кардинални ,да си ...кротуваш,дали ще е възможно да споделиш в края на деня,резултата )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #82 -: Декември 18, 2013, 11:47:46 am »
дали ще е възможно да споделиш в края на деня,резултата )))

Освен да стана свидетел на неприятна случка в градския транспорт довечера, друго не бих очаквала.

Понякога аспектите на бързите планети действат и в сепарация, но утре също не се очертава нищо извънредно, освен че след работа сме на фирмено коледно парти и ще купонясваме до късно.  :cheer: :035:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #83 -: Декември 18, 2013, 02:18:58 pm »
Хаха, няма да подейства транзитът ли!? Получавам запитване за превод от една агенция и от самото начало ме мамят за обема! Лъжат, че са 6 страници и съответно могат да станат за една вечер, а всъщност са 9. До гуша ми дойде от дребни бг. тарикати, думи нямам просто.  :banghead:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #84 -: Декември 18, 2013, 02:22:41 pm »
Отказваш им и повече не се занимаваш с тях. Или за останалите 3 да си търсят друг човек.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #85 -: Декември 18, 2013, 02:25:25 pm »
От всички агенции, с които работех, само една остана и с нея правя компромис. Вече ми се извиниха и благодариха за компромиса. Може и грешка да е станала, масово персоналът е неориентиран, а там има и голямо текучество.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #86 -: Декември 18, 2013, 02:32:17 pm »
Хубаво е, че са се извинили. Надявам се съвместната ви работа да върви добре нататък.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #87 -: Декември 18, 2013, 02:39:26 pm »
Докато не се откажа окончателно от тази “кариера“. Повечето колежки от бранша не желаят да работят с тях заради ниското заплащане, но поне плащат редовно. Преди работех и с други агенции, но там имаше други измами и злоупотреби, много по-нетърпими. Накрая останаха само тия.

Днес от гореспоменатия транзит усещам липса на концентрация, обичайната логорея в офиса  е по-дразнеща от всякога. Май ще се окажете прави за транзита – действа ми.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #88 -: Декември 18, 2013, 02:44:29 pm »
Чак сега разбрах за кой транзит стана дума - Марс в квадрат с Луна. Спомням си, че при същия имах умствено напрежение и ме дразнеше един шеф (моята Луна е в съвпад с Уран на MC). А последните няколко дни имам Марс в тригон с Меркурий. Явно заради него успявам да жонглирам с няколко задачи едновременно. Сега се разпада - горко ми. :012:
« Последна редакция: Декември 18, 2013, 02:48:32 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #89 -: Декември 18, 2013, 03:34:17 pm »
Симпатичен квадрат, отсреща ми стои венера, използвах положението да купувам някакви подаръци, имах слука.