Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562246 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #15 -: Юни 04, 2013, 11:59:36 am »
То се усеща и това - от месец мъдрувам, че ако бях на работа в някоя банка, а не работното ми място да е у дома, никой нямаше да си мисли, че съм му на разположение :) От месец съм доста изнервена в това отношение - нямам търпение да ги изпратя кой на работа, кой на училище, за да седна и аз да работя като всички останали, но не се сещат, тръгват към 11-12 за работа и училище. Та това е новото - едвам дочаквам да тръгнат на работа, за да мога и аз да работя, и обяснявам, че не съм на заплата и когато нямам поръчка,  то не означава, че нямам работа, а следва времето за маркетинг... клиентите не ме намират по въздуха с надушване, трябва да им покажа пътя до себе си  :D Вътрешно кипя, никой все пак не обича да го къшкат от вкъщи, та се държа възпитано и накрая питам: Бе, вие не закъснявате ли, я марш  ;D ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #16 -: Юни 04, 2013, 12:18:37 pm »
Eaglet, не чакай някой да признае, че "офисът" ти е у дома. На свободна практика може в пъти да си по-натоварена и да печелиш повече парички, но никой не възприема насериозно този труд, защото не работиш "навън", в някоя сграда/офис с фиксирано работно време. За семейните (и майки с деца) свободната практика е голямо предизвикателство, защото са принудени да я съчетават едновременно и с други задължения вкъщи. А творческият труд, вкл. и преводаческият, знаеш каква концентрация изисква. Понякога от свръхнапрежение ми идва да сритам компютъра, а представи си някой да ми мели на главата през това време - ще хвърчат чехли, струва ми се.   ;D

Давам пример от службата, просто не спират да ме учудват някои жени.
Секретарката като пише и срича по няколко часа едно елементарно писмо, от мен очаква да го преведа за 10-15 минути. И докато провлачи "Кажииии ми, моооооля тееее, как се превежда тооооова", през това време вече съм превела един голям абзац (а жената има тронов Меркурий  :D).

В нашата професия човек свиква на друго темпо, знаеш. За съжаление малцина хора го разбират.



« Последна редакция: Юни 04, 2013, 12:25:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #17 -: Юни 04, 2013, 12:24:35 pm »
Eaglet, не чакай някой да признае, че "офисът" ти е у дома. На свободна практика може в пъти да си по-натоварена и да печелиш повече парички, но никой не възприема насериозно този труд, защото не работиш "навън", в някоя сграда/офис с фиксирано работно време. За семейните (и майки с деца) свободната практика е голямо предизвикателство, защото са принудени да я съчетават едновременно и с други задължения вкъщи. А творческият труд, вкл. и преводаческият, знаеш каква концентрация изисква. Понякога от свръхнапрежение ми идва да сритам компютъра, а представи си някой да ми мели на главата през това време - ще хвърчат чехли, струва ми се.  ;D

Дааааа, яко чехли искам да мятам. Неспокойно ми е и ако нямам поръчка, тогава излиза, че се шляя - а не е така...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #18 -: Юни 04, 2013, 12:27:04 pm »
Неспокойно ми е и ако нямам поръчка, тогава излиза, че се шляя - а не е така...

Когато нямаш поръчки, ставаш и започваш да вършиш друга работа. А когато си в офис и нямаш работа, просто седиш и симулираш заетост, нали за време се плаща.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #19 -: Юни 04, 2013, 12:31:39 pm »
Неспокойно ми е и ако нямам поръчка, тогава излиза, че се шляя - а не е така...

Когато нямаш поръчки, ставаш и започваш да вършиш друга работа. А когато си в офис и нямаш работа, просто седиш и симулираш заетост, нали за време се плаща.  :D

Да, как да изляза от това? Гледах преди малко позната фирма си търсят нещо като моя профил, но това ще означава да зарежа моите проекти и е връщане назад. Защо не мога като другите да съм лоялна към някоя фирма, да давам всичко за нея и да съм си ок. Фалирането на предишната фирма, за която работех, още ми държи...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #20 -: Юни 04, 2013, 12:41:39 pm »
Щото, eaglet, ние сме със сатурн в 10-ти-каквото захванем-трябва да е на 100%, страхът от провал яко движи, но не винаги в полезна за човека посока, да не говорим за приятна

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #21 -: Юни 04, 2013, 06:28:45 pm »
Опитвам се да вкарам Уран в действие - нали уж, ако работя с електроника, ИТ, интернет, издателска дейност - имам шанс доходите да не са толкова ненормално вариращи. Заради експеримента по една току-що прочетена от мен статия, че ако напиша по определен начин мотивационно писмо, то няма как да не ме поканят на интервю, взех, че написах. Все пак е и за позиция, която ме интересува и е по Уран - дигитален маркетинг на електроника... Преди малко ми звъннаха и в четвъртък от 16 часа съм на интервю (за протокола - цяла година не са ме канили на интервю за работа, а за преводи си ме канят редовно на ден по няколко пъти) - и май, май нацелиха Via combusta за асц., та нищо няма да излезе от това интервю. Всички знаете, че вече 4 години експериментирам и се опитвам да го разгадая тоя Уран във втори дом  :) Най-странното е, че когато се трудя къртовски - тоя ми дава малко пари, а като е лека и приятна поръчката - дава по много. Още му изследвам парадоксите  :) 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #22 -: Юли 24, 2013, 01:03:21 pm »
Понеже така и така чета Валенс, да ви светна според него как се прави солар :)
Правите както до сега, след това започвате да нагласяте картата, докато градусът на луната доиде до този на наталната, не е нужно да е с точност до минути и секунди. Слънцето трябва да си е в наталния знак.
Така получената карта със съотв асц ви е соларната карта

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2013, 07:53:13 pm »
Мисля, че ще започнеш интимна връзка през тази година. Ще започнеш работа и ще се увеличат финансите ти. Като цяло ми се струва, че късмета ще е с теб, каквото и да става.

Нека и някой друг се включи. Аз не виждам нищо лошо което да те притеснява.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #24 -: Ноември 14, 2013, 08:27:05 pm »
И аз мисля като Сатин.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #25 -: Ноември 14, 2013, 10:56:46 pm »
Веско, на любов, работа и пари е. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #26 -: Ноември 15, 2013, 09:39:22 am »
Ей, то голям проблем, че нямаш кола  ;D Тя с колата ли ще има връзка или с тебе  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #27 -: Декември 01, 2013, 10:06:05 am »
Скоро ще започне новия ми солар.
Дано да няма лоши неща, указани в него.

Веско,
Соларната година 2013-2014 г., късмет и протекции ще ти носят приятелите /изгряващ У11 – Юпитер в солара/ и  жените, ще е емоционално заредена,баланса между чувства и здравия разум ще ти носи успех
Сол.Асц Рак върху нат.Луна У6 + изгряващ  Юпитер У10 ще си намериш работа,или ако работиш ще я смениш в различна  сфера,коята да те удоволетворява,ще имаш развитие ,растеж, преуспяване, по темите,който юпитер управлява,по 10 дом с дълготрайни перспективи,ретроградието предполага това да стане във втората половина от годината,диспозитора на асц. –Луна е  силна по знак-дом ,това си ти в изгодна позиция за промени,не изключвам някакво твое хоби или творчество да стане източник на доходи,можеш и да спечелив в някакъв вид състезание .Сол.Асц. в 5 нат.-бележи година на еволюция в емоционалните отношения.
сол.Слънце в 6 сол,близо до МС също обещават успешна личностна реализация, придобиване на нови умения,усвояване на непознати,но полезни неща,Слънцето У7+ сол.Кз е близо до нат.К7-промяна  на близкото обкръжение и нови партньорства
У2 дом  сол.Марс е в 7+сол. Уран точно върху нат.К2,чрез лични умения да  заработваш  и да добиеш известна самостоятелност, тъй като уран активира оста 2-8,внимавай ,не тегли заеми ,кредити
съвпада на сол.Сатурн-Меркурий /5 сол.9 нат./ ,предвид наскоро преминалият сатурнов възврат,ще ти дават онази трезва оценка и равносметка на това,къде са ти слабите места,неувереност,нерешителност и паздразнителност и как да ги транформираш в силни за да не губиш,ще ти промени мирогледа за някой важни за теб неща свързани с емоциални обвързаности, семейство и партньорства  с по-филосовски поглед отстрани,извън емоцията.
Съвпада на сол.венера-плутон/7 сол.-11 нат./ на фокус са приятелства и всички социални контакти,към който подхождаш с вярност и пристрастеност,като очакваш същото и от другата страна,но предвид карето сол.Венера с наталната,мотивите им за  приятелство са интереси ,което те огорчава и ти носи разочарования.
сол.МС в 1 нат е добра позиция,дава ти възможност да направляваш нещата в желана от теб посока,ако искаш нещо ще намираш помощ,средства и възможности да го реализираш, личните решения ще имат бъдеще.

публикувам го и тук, ;)


abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #28 -: Декември 02, 2013, 09:02:05 pm »
съвсем чистосърдечно и за пореден път споделям - не вярвам в тая "предсказателна техника", който и каквото ще да е написал или казал - мога също така за пореден път да го потвърдя с изминаващия ми солар, в който нищо от тройно подчертаното не се сбъдна, ама съвсем нищо
за жалост не само при мен важи констатираното

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #29 -: Декември 02, 2013, 11:11:19 pm »
При мен въпросът за или против стои, защото според древната техника, освен слънцето, трябва да нагласим и луната, и този вече резултатен солар да гледаме
Което ние не правим :)