Автор Тема: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)  (Прочетена 16102 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #30 -: Декември 06, 2016, 03:05:21 pm »
Гледах едно филмче - скандинавско. Дядо Коледа, като дете остава без родители и там традицията била - всяко семейство да взима сирачето за 1 година да го отглежда. Вече пораснал - той започва да прави подаръци - абе трябва да си припомня точно как беше "легендата" по онези земи :) Дали целта беше да радва децата или да се отблагодарява на семействата, които са го отглеждали ....

Намерих филмчето http://www.imdb.com/title/tt0772176/ Сирачето е трябвало да напусен семейството, което го е гледало една година ан Коледа и в благодарност е оставяло подаръци за децата ... На 13г е изпратен да живее и работи при тапицер, който му забранява да продължи с традицията ... Е, който има желание - ще си го изгледа :)
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #31 -: Декември 06, 2016, 03:31:44 pm »
Мъжете са различни в различнитe клипове, а жената ,въпреки че страхотно се превъплащава, също не е една, пък и не са някакви топ певци, затова реших, че са от някаква театрална трупа или тв предаване примерно както клуб нло и куку в България :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #32 -: Декември 06, 2016, 03:41:02 pm »
Това е съставът на групата:

https://www.youtube.com/watch?v=yvRn76Fqyzc
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #33 -: Декември 06, 2016, 04:11:40 pm »
Да мерси и аз открих отговора-малко се кокорих ама предната певица е тази https://www.youtube.com/watch?v=fzc3QV1DA1A

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #34 -: Декември 08, 2016, 11:48:45 pm »
Няма общо с Коледа - свървам го с други аспекти, но .... преди дни ме поканиха на едно мероприятие на Филипс. Почти на 100% беше невъзможно да се включа. Обаче - изведнъж всичко се отпуши и отидох. Не стига, че си изкарах добре, ами и накрая се оказа, че има томбола с награда фотоепилатор и го спечелих аз  :1rij: :character0029: O:-)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #35 -: Декември 08, 2016, 11:53:15 pm »
Честито, Алена.  :08: Да си го ползваш щастливо.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #36 -: Декември 09, 2016, 08:58:55 am »
Няма общо с Коледа - свървам го с други аспекти, но .... преди дни ме поканиха на едно мероприятие на Филипс. Почти на 100% беше невъзможно да се включа. Обаче - изведнъж всичко се отпуши и отидох. Не стига, че си изкарах добре, ами и накрая се оказа, че има томбола с награда фотоепилатор и го спечелих аз  :1rij: :character0029: O:-)

 :clap:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #37 -: Декември 13, 2016, 08:10:51 pm »
Баш в чудеса не, но в сбъднати мечти-да.
Пожелавам си здраве за всички близки и естествено -две пътешествия до конкретни места.
Всъщност напоследък направо чудо се случи с психоклимата в работата- на някой му увря дебелата глава, че с лощо и напук не става.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #38 -: Декември 13, 2016, 09:10:40 pm »
Предколедно чудеса няма, Алена ме зариби с ирегатор и като ми влезе мухата-край. Купих четка и сега при попълването на данните за душчето нещо дублирах и блокирах поръчката, явно ме хвана ретрото, ама аз имам дебела глава  :012: Преди години изживях новогодишно чудо благодарение на което сега  ми е препоръчителен ирегатор, но не анален под формата на клизма, а орален като зъбен душ  :D Заваляха нефелните нефелими в приказният сън на моят живот :engel016:   Защо сте толкова нефелни безкрили нефилими :D Кога ще завалят гномчета като мазни снежинки във форума или тази година ще минем без украса-всеки да си духа супата в къщи -фидето е коледен грилянд пръднята на съседа фойерверк а в огледалото -Снежанка  :D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #39 -: Декември 13, 2016, 09:43:00 pm »
Аз мисля да взема и звуковите четки и "няма повече"  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #40 -: Декември 13, 2016, 10:19:08 pm »
Айде сега, нова муха-кво е туй  :57:   То ще трябва да изтъркам някой билет ,ако трябва и туй да си взема. Алена, по-кротко с предложенията, които пускаш, щото са ми слабост такива технологични козметични джаджи и преди да се появиш тук все ми излизаше светлият ти лик в бгмама, кoгато търсех мнения за разни уреди за лице, дупе и др..  А сега кажи какво е туй и дано да  реша, че мога и без него  ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #41 -: Декември 13, 2016, 10:33:40 pm »
Aaaaaa, аз умирам за всякакви технологични чудесии  :012: Ето, че сме "сестри по джажи", нещо, като "братя по оръжие" :)

Ето този точно продукт - може да се вземе с 50% намаление и от 300 лв - 2 четки се взимат за 150 лв или по 75 лв на четка :) Това ще е семейният подарък за св.Валентин  :012: :29: :29: :29: http://www.philips.bg/c-p/HX6932_36/sonicare-flexcare-sonic-electric-toothbrush

Звуковото почистване е изкл. добро - защото няма просто механично търкане с четката (както е с обикновена ел.четка), а трептене с много голям брой вибрации за единица време :)

Офертата е тук http://www.shellpromo.philips.bg/ Влизаш на продукти и скролваш надолу - изписано е "Комплект 2 броя Електрически звукови четки за зъби Sonicare FlexCare HX6932/36"

Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #42 -: Декември 13, 2016, 11:09:06 pm »
Да , ами аз съм триглав змеи с три усти, ама с другите Ребеки ще се опитаме да се оправим с две четки за св Валентин. Дааа ,една определено е малко.. ами за Св Трифон живот и здраве  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #43 -: Декември 15, 2016, 08:20:57 pm »
Утре би трябвало феята на зъбките да ми донесе оралния душ ;D  Да ми се маха вече тая фея от главата, щото вместо нови боти ще си пръскам с периструйката в кариeса  :012: А в джобчето ми има коледен оргазъм и анален спазъм  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предколедно - вярвате ли в чудеса :)
« Отговор #44 -: Декември 15, 2016, 08:32:15 pm »
Да не ти изпопадат керемидите от оралния душ? Аз се притеснявам да не ми се отлепи емайлът.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui