Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 302046 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #630 -: Юни 18, 2015, 09:11:40 pm »
Те Уран и Юпитер това ще свършат,все някоя щуротия!  :D Но сатин е права като казва,че както са те съкратили ненадейно,така ненадейно ще намериш друга работа.Попътен вятър,Лили  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #631 -: Юни 18, 2015, 09:13:44 pm »
Дано! Съвпадът на транзитни юпитер и венера ще е върху парс фортуна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #632 -: Юни 18, 2015, 09:36:06 pm »
Лили, все ми е на езика да ти кажа и се спирам. Според мен този твой сатурн в лъва в 9 дом-е, трябва да си търсиш работа в по-престижни места. Престижни в смисъл-където ще използваш вече развития си потенциал, не в снобския смисъл. Ти май на ретрофаза започна тук.
Разбираш ли, че като са такива-прости, ограничени хора, ами-такива са, а ти какво правиш за себе си, щом заслужаваш по-добри, търси качествени.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #633 -: Юни 18, 2015, 09:43:17 pm »
Нигме, тя и тая фирма беше с претенции за престижна /и е доста голяма/, но отвътре се оказа гнила ябълка. Персоналът е смотан, има много некомпетентност, липса на добра организация, всеки гледа да ти прехвърли топката.

То къде ли ще е по-добре? По мои наблюдения некадърността преобладава, особено сред офис кадри, които не са на мениджърско ниво, а аз попадам също в категорията на такъв персонал и това ми е средата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #634 -: Юни 18, 2015, 09:44:25 pm »
У, добре че се случи, че иначе щеше да го решаваш още пет месеца
Са почини някой ден, прегледай спокойно обявите-и давай напред

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #635 -: Юни 18, 2015, 09:53:38 pm »
И къде са големите градове в България? За София съм чувала /от човек, който е учил и живял там/, че била заприличала на гето, пълно е с всякакви хора и всякакви нрави. За чужбина нямам възможност, не ме и влече.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #636 -: Юни 18, 2015, 10:12:41 pm »
Лили, в София живеят няколко града едновременно. Ти избираш в кой да бъдеш.
Но според мен трябва да останеш малко насаме със себе си и да си помислиш върху нуждата от признание. Там ти е болното място, което те дърпа назад. Дори и да ти плащат добре, да имаш добра работа - пак ще се самоизмъчваш заради тази нужда. Най-добронамерено го казвам. Не знам какво е решението и дали изобщо може да има работа, която да удовлетвори тази нужда.
Моят Сатурн е в първи - няма нищо, с което да се чувствам достатъчно влиятелна и успяла. Твоят е в девети...сама можеш да се сетиш за аналогията. Приеми го и давай нататък, гледай да ти е добре.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #637 -: Юни 18, 2015, 10:15:36 pm »
Освен да стана гуру с тоя деветодомен Сатурн и така да получа нужното признание, друг вариант не виждам  :012:

Как така няколко града едновременно - зависи в кой район/квартал си?  :017:

В кварталите на Варна живеят няколко села едновременно... хехе, де да бяха само няколко  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #638 -: Юни 18, 2015, 10:21:45 pm »
В зависимост от това къде работиш, къде излизаш, каква ти е средата - виждаш различни типажи, които живеят тук. Сама можеш да си го направиш така, че да не срещаш неща, които не ти допадат.
Ако динамиката, блъсканицата, дори изнервените хора не те изтощават, а те зареждат - ще ти хареса. Варна и София са горе-долу съизмерими. През лятото Варна е доста по-голям град от София. Едва ли разликата ще е голяма за теб.
Едно преместване може да повлияе на живота ти в друга насока. А и в крайна сметка - винаги можеш да се върнеш, ако не ти е ок. Вярно, защо не опиташ тук?
Сега ще ти разгледа солара за преместване, че не обърнах внимание това дали го има.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #639 -: Юни 18, 2015, 10:31:31 pm »

Едно преместване може да повлияе на живота ти в друга насока. А и в крайна сметка - винаги можеш да се върнеш, ако не ти е ок. Вярно, защо не опиташ тук?


Не забравяй, че съм с осмодомна Луна в Рак и не ми се дават пари за квартира под наем  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #640 -: Юни 18, 2015, 10:55:42 pm »
Парите за наем- за изплащане на собствено жилище- кредит, като междувременно продаваш или даваш под наем твоя :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #641 -: Юни 18, 2015, 11:02:44 pm »
Ще го дам под наем за някой терариум - котки и хлебарки /от съседите/, може да докарат и други гадинки  ;D :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #642 -: Юни 19, 2015, 01:23:10 am »
Тр. Юпитер в точен тригон с нат. Меркурий, Уран в съвпад - днес, половин час преди края на работното време, ми съобщиха, че ме съкращават.

Същите транзити се случват и в моята карта към момента.
Подобна ситуация и при мен, но във вариант, че аз съм тази, която съобщи че напуска.

Полета ми обратно е след 5 дни, беше крайно време да си кажа, че няма да се връщам. При мен обаче не мина добре.
Както и предполагах, тепърва ще мисля как да се измъквам от едногодишния договор, който между другото подписах точно по новолуние в Телец, върху натално Слънце. Финансовото възнаграждение и бонусите наистина си заслужават, но не мога да привикна към тукашната култура.

Транзитен Уран действително донесе облекчение и един вид освобождаване от трудната и мудно случваща се Меркуриево-Юпитерианска дейност, която трябваше да изпълнявам тук :)
« Последна редакция: Юни 19, 2015, 01:28:35 am от MayFlower »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #643 -: Юни 19, 2015, 01:29:02 am »
Нямам никакви финансови претенции, бяха точни. Е, малко ме попрецакаха с компенсацията за 15 дни неизползван платен отпуск, но би било глупаво да очаквам да ми го заплатят върху цялата /реална/ заплата. Заплатиха само това, което е по договор - основната, тя е два пъти по-малко от реалната.

Мислех да пускам предизвестие към края на август, чаках да ми се потвърди едно предложение за работа. Но успяха да ме изпреварят, наистина ме изненадаха, не очаквах такъв развой.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #644 -: Юни 19, 2015, 09:10:50 am »
Лиле, използвай това и се освободи от нещата, които те товарят  :38: Лято е, зареди батериите и продължавай напред :)
И...бъди независима. Теб те виждам да работиш не за други хора, а за себе си. Имаш и нужния опит и връзки. Освен това не зная защо с твоите знания не се позанимаваш професионално с астрология :29:
:49: А сега, лято е наслади се на неочакваната ваканция  :)

И аз това си мисля, наистина имаш потенциал за гуру :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.