Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625175 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #210 -: Февруари 09, 2014, 12:11:17 am »
Може, ако го свързваш с нещо-каквото и да е, само че преди да прочетеш в уики, помисли си.
Аз например знам, че са териториални животни, женските се разделят с мъжките почти веднага и гледат малките сами, доста са хитри.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #211 -: Февруари 09, 2014, 11:41:18 am »
Може, ако го свързваш с нещо-каквото и да е, само че преди да прочетеш в уики, помисли си.
Аз например знам, че са териториални животни, женските се разделят с мъжките почти веднага и гледат малките сами, доста са хитри.

Да, Папи, име скрит смисъл сигурно. Четох и аз за тези им особености в размножителния период. В момента има толкова събития около мен, че нищо чудно да символизират от всичко- територия, хитрост от друи хора и тн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #212 -: Февруари 12, 2014, 03:22:31 pm »
Сънувам,че ще участвам в обир с трима мъже. :012: В последния момент единият господин се отказа.Но останалите тръгнахме.И аз казах "Господи,помогни ми да си уредя живота.Господи,помогни ми да уредя живота на детето си".Друго не помня.Идеи ? :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #213 -: Февруари 12, 2014, 03:32:47 pm »
 :38: :38: :38:  Благодаря ти,Тъндър.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #214 -: Февруари 13, 2014, 12:40:34 am »
Според мен си разтревожена на подсъзнателно ниво от обстоятелства в живота си, нямаш финансова стабилност, а искаш да  я предоставиш на детето си и на себе си .Готова си дори на радикални действия , за да я получиш. ( като например обир)  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #215 -: Февруари 13, 2014, 07:55:03 am »
Благодаря и на теб,Флора. :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #216 -: Февруари 13, 2014, 08:48:36 pm »
Преди няколко дни сънувах поредния странен сън, сега се сетих за него.

Сънувах първата си учителка, която ни беше класна от първи до четвърти клас. Или по-скоро мъчителка - бая кръввчица ми изпи тази жена, същински терор и психотормоз беше заради нея. В интерес на истината вече отдавна не й се сърдя. Спомням си как в последния учебен ден, преди абитуриентската, съученичките ме подбутната да й подаря букет цветя - в знак на символично помирение. Тя тогава ме погледна и ми каза "Не ми се сърди", а аз вече отдавна й бях простила.

Та наскоро сънувах как се озовавам отново в нашето училище. Обикалям коридорите, лутам се... Стигам до стълбището, което водеше до втория етаж, където беше класната ни стая. Тръгвам да изкачвам стълбището, но усещам някаква съпротива, сякаш не е истинско, а... хм, астрално. С голямо усилие изкачвах стъпалата, краката ми сякаш потъваха във вакуум.

Накрая успях да стигна догоре, намерих стаята. Влязох вътре, беше светло и спокойно - тя стоеше там сама и сякаш ме чакаше. Нямаше други деца. Погледнах я и изведнъж усетих много положителни чувства. Казах й, че просто идвам да я видя как е, дали е добре... В реалния живот тя бе тъмноока жена с тъмнокестенява коса и матова кожа, но в съня лицето й изведнъж озари някаква светлина. Усмихна ми се много топло, но не си спомням какво ми каза. Сънят прекъсна.

Чудя се какво може да означава този сън. Дори си помислих, че ако все още е жива, през въпросната нощ може да е починала (вече е възрастна).





« Последна редакция: Февруари 13, 2014, 08:51:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #217 -: Февруари 14, 2014, 02:18:22 pm »
Много интересно, аз също сънувах нещо подобно тая сутрин преди да се събудя. Не си спомням целия сън от снощи, само последния му фрагмент. Сънувах как пътувам в малък автобус с баби и възрастни жени - бяха облечени като за погребение или самите те вече бяха умрели. Сякаш се връщахме от някакъв помен. Изведнъж шофьорът извъртя волана и предизвика катастрофа - имах чувството, че гледам отстрани - автобусът направи рязък завой и се преобърна, аз бях вътре и знаех, че това е краят. В този момент се събудих.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #218 -: Февруари 14, 2014, 04:54:21 pm »
Преди малко се събудих и съм втрещена. Сънувах, че съм в някакъв град, в някаква кола с други хора. Изведнъж небето/въздухът почервеня и чувах хората да говорят "Те идват!" - знаех, че става въпрос за нещо извънземно, но какво точно идея си нямам. Въздухът се нагорещи до крайност и просто всички умряха. Аз се събудих преди да изпитам някакъв дискомфорт...  ???
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #219 -: Февруари 14, 2014, 05:01:51 pm »
Вещичка е сънувала извънземни, аз - умрели баби.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #220 -: Февруари 14, 2014, 05:36:00 pm »
Смейте се вие  :012:. Снощи сънувах, че призовавам Луцифер и Сатаната  :D :D :D. Бяхме много хлапета на някакъв конкурс за песни и танци. Дори и в съня си не разбрах какви са точно изискванията, обаче участвах. И за да мога да спечеля ги призовах ония двамцата обаче изобщо не вярвах, че ще се появят де. Ама те се появиха. Приличаха ми на средновековни рицари. Луцито - здравеняк, леко мургав, черна, дълга до кръста, къдрава коса, бяла риза разкопчана до гърдите, кожен панталон и унищожителна усмивка. Сатаната малко по-висок от него и много ми заприлича на единия от Найтуиш - оня със плитките на брадичката, но с черна коса. В първият момент се стъписах като ги видях пред себе си, обаче Луцито като се ухили и моята реакция беше: Hello sweety!  :57: :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #221 -: Февруари 19, 2014, 09:57:16 am »
Странно, напоследък постоянно сънувам детската си стая, в жилището на покойните ми баба и дядо. Сънувам ги и тях - живи, макар че осъзнавам, че вече са починали. В съня има едно и също усещане - трябва да остана "там" за неопределено време, сякаш нещо важно се решава или трябва да се чака. Прилича ми на "междинна" зона между нашия свят и отвъдния.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #222 -: Февруари 19, 2014, 10:06:29 am »
А какво ли трябва да откриеш там, връщаш се с някаква цел...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #223 -: Февруари 19, 2014, 10:18:27 am »
А какво ли трябва да откриеш там, връщаш се с някаква цел...

Да, интересно, и аз се чудя какво търся там... По дирекции е ясно, предстои някаква метаморфоза - дир. Плутон в съвпад с АС, дир. Марс е в опозиция с Плутон, идва от ИЦ - от дълбокото подсъзнание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #224 -: Февруари 19, 2014, 12:36:50 pm »
Може би някакви детайли ще ти подскажат, някакви предмети, които виждаш по-ясно...