Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625313 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #255 -: Март 06, 2014, 08:21:36 pm »
Аз знам единствено само за Румъния,но както казва Акрукс ,там където има български заселници на Балканите се спазва обичая.Гърците трудно биха спазвали езически обичаи . ;)

Енигма,редовно ме пращаш ти мене из някой 'тайнствен коридор" -аз нямам връзка с "космоса". :57:
И това го казва една златна рибка :57: Или тригонът на слънце с Д-ра във водни домове е като тригон "знам го,мога го, но не ми е интересно..." Предполагам, че етакава част от теб,че чак не я забелязваш. Дори и марс в стрелец-мунданен 9 дом си е ракета в космоса.
Аз защо да харесвам риби-никаква логика, затварят ми квадратитеда е заради ЮЛВ в риби, едва ли? Гокленовият нептун не еза подценяване, твоят-също. :-\

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #256 -: Март 06, 2014, 08:28:52 pm »
Лила, дали не значи символично приключване с миналото. За мен майката на сън, или-видение, осъзнато сънуване.... идва винаги с добро отношение и грижа. Може да има връзка и с имуществените ти терзания, иска да запазиш имуществото, знам ли.
понякога и чувство за неизпълнен дълг, или вина извикват такива сънища. Аз вчера видях в релакс майка ми и баща ми, наяве бяха като куче и котка-игра на студена война с изтънчени отмъщения. Спекох се и всичко изчезна, не разбрах посланието.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #257 -: Март 06, 2014, 08:30:58 pm »
Лила, дали не значи символично приключване с миналото.

И аз това си помислих, но надали е свързано с имуществени отношения. Може би по-скоро желание от моя страна да приключа, да започна на чисто.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #258 -: Март 06, 2014, 11:35:03 pm »
:17:  все съм сънувала странни сънища, но този път ми идва в повече  :-\
сънувах, че имам мъжки полов член, развявах се по паламарка пред готварската печка, докато слагах в тава пилешки бутчета, за да го пека- толкова истинско беше усещането, че няма накъде- мислех си насън "хм, това ли било да си мъж" хахаха
 тр Нептун в опозиция с моя Уран какви ли не сънища ми докарва  :d030:

А към Меркурий ,3-ти дом и домовете с Близнаци/Водолей какво се случва ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #259 -: Март 06, 2014, 11:42:41 pm »
Аз знам единствено само за Румъния,но както казва Акрукс ,там където има български заселници на Балканите се спазва обичая.Гърците трудно биха спазвали езически обичаи . ;)

Енигма,редовно ме пращаш ти мене из някой 'тайнствен коридор" -аз нямам връзка с "космоса". :57:
И това го казва една златна рибка :57: Или тригонът на слънце с Д-ра във водни домове е като тригон "знам го,мога го, но не ми е интересно..." Предполагам, че етакава част от теб,че чак не я забелязваш. Дори и марс в стрелец-мунданен 9 дом си е ракета в космоса.
Аз защо да харесвам риби-никаква логика, затварят ми квадратитеда е заради ЮЛВ в риби, едва ли? Гокленовият нептун не еза подценяване, твоят-също. :-\

Не знам дали го забелязвам ,но си го харесвам Нептун.Нямам квадрат нито към Слънце,нито към Нептун-както ти каза ,не ми е интересно ,когато се налага сам се обажда .
Активира се от синастрични планети в Рак и транзитни,прогресивни няма как ,единствено от Луна  ;)

Харесваш Рибките ,защото всички ги харесват ,но и те не знаят защо и когато не можеш да си обясниш нещо ,го отхвърляш)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #260 -: Март 07, 2014, 08:35:27 am »
Akruks,благодаря за споделеното. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #261 -: Март 08, 2014, 09:50:27 am »
Eeeй, тцъ тцъ тцъ да се смея ли, да плача ли!?!  :57: 

На разсъмване сънувах уникален сън  :D. Сънувам, че съм срещнала великата си любов... в лицето на наемен убиец, пратен от църквата да ме убие  :85:... И избягахме заедно. Туй то. То бива лудост, ама туй вече е прекалено  :D :D :D... И като как се тълкува тази щуротия  ??? ...

Разбирам, че ретро Марса ми е кацнал върху Уран, който управлява АС, ама чак пък толкоз  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #262 -: Март 08, 2014, 12:43:39 pm »
Eeeй, тцъ тцъ тцъ да се смея ли, да плача ли!?!  :57: 

На разсъмване сънувах уникален сън  :D. Сънувам, че съм срещнала великата си любов... в лицето на наемен убиец, пратен от църквата да ме убие  :85:... И избягахме заедно. Туй то. То бива лудост, ама туй вече е прекалено  :D :D :D... И като как се тълкува тази щуротия  ??? ...

Разбирам, че ретро Марса ми е кацнал върху Уран, който управлява АС, ама чак пък толкоз  :57:...

 Страхуваш се от дълбоки емоционално-сексуални обвързвания. Хлъзгаш се по духовните връзки, които са прекрасни по един много фин и извисяващ начин, но не дават усещането за пълнота. :)
Скачай смело в Живота. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #263 -: Март 08, 2014, 06:01:45 pm »
Лили, тези дни, покрай събитията в Украйна, си мислих за твоите сънища. Е ли е възможно да имат нещо общо със събитията там? :)
п.п.От последния месец не съм ги чела.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #264 -: Март 08, 2014, 07:06:41 pm »
Лили, тези дни, покрай събитията в Украйна, си мислих за твоите сънища. Е ли е възможно да имат нещо общо със събитията там? :)

И аз това си мислех тия дни. Не помня откога датира последният ми сън за Киев, май беше преди протестите.
Днес се чух с украинската ми леля и с останалите роднини и според тях информацията, което се пласира в българските медии, е твърде хиперболизирана. Те самите не са наясно какво става в страната им и се чувстват объркани, но останах с впечатлението, че нещата не стоят така, както ги представят тук. Хората си работят и си вземат заплатите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #265 -: Март 08, 2014, 11:00:08 pm »
добър вечер
снощи сънувах калинки,   какво може да предсказва този сън?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #266 -: Март 08, 2014, 11:25:56 pm »
Eeeй, тцъ тцъ тцъ да се смея ли, да плача ли!?!  :57: 

На разсъмване сънувах уникален сън  :D. Сънувам, че съм срещнала великата си любов... в лицето на наемен убиец, пратен от църквата да ме убие  :85:... И избягахме заедно. Туй то. То бива лудост, ама туй вече е прекалено  :D :D :D... И като как се тълкува тази щуротия  ??? ...

Разбирам, че ретро Марса ми е кацнал върху Уран, който управлява АС, ама чак пък толкоз  :57:...

 Страхуваш се от дълбоки емоционално-сексуални обвързвания. Хлъзгаш се по духовните връзки, които са прекрасни по един много фин и извисяващ начин, но не дават усещането за пълнота. :)
Скачай смело в Живота. :)

Тцъ, не е това  :012:. Точно пък от това никога не съм се страхувала - винаги се хвърлям с главата напред и каквото ще да става. В това отношение нема ми дойде акъла  :57:... Все пак имам голям въздушен тригон на Венера / Марс / Плутон - не ми трябва много мислене по тези въпроси  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #267 -: Март 09, 2014, 09:41:31 am »
добър вечер
снощи сънувах калинки,   какво може да предсказва този сън?
че може да се натъкнеш на некомпетентни хора  :)
в съновниците пише, че може да срещна мечтания мъж :engel016:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Сънувах...
« Отговор #268 -: Март 10, 2014, 10:17:48 am »
Снощи се събудих изплашена, така се бях стегнала от страх, че чак под гърдите ме болеше.
Съня беше една приятелка я ограбваха, но тя викна едни наши общи познати  и ги изгониха от тях от там картината рязко се смени в нас и  крадците бяха влезнали  в на родителите ми стаята и се бях притеснила за баща ми много и отидох уж да направя нещо и помня, че се бях качила някак си отгоре на вратата да им скоча и като им скочих почнаха да ме бият и ритат и се събудих :)

Такъв страх от малка не съм изпитвала, когато помня че някой блъскаше по прозореца и то не беше от един човек или едно същество (в главата на 4 5 годишно дете все пак е има и Дядо Торбалан) на другия ден питах родителите си и казаха, че са те, но тъй като помня много добре страха тогава и след време съм ги питала защо са го направили и те не помнят. Аз бях на 4 - 5 годиники и явно тогава са ми казали, че са те за да ме успокоят. Много добре го помня още :)

Това са моментите, които съм изпитвала най - голям страх  :)

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Сънувах...
« Отговор #269 -: Март 10, 2014, 02:22:41 pm »
Майл, провери в съновниците как се тълкува крадец/ци, а колкото до детските ти страхове, всеки е имал като дете- мен ме беше страх да спя на изгасена светлина като бях малка- да не влезе някой през отворения прозорец лятно време, като по-голяма от сенките на дърветата в двора се плашех, които на фона на уличните лампи се отразяваха зловещо в пердетата на прозореца, като млада булка ме беше страх да спя на тъмно заради червените светодиодчета, които мигаха на уредбата на моя мъж- една нощ сънувах, как се прицелват в мен с лазерен мерник, явно от филма, който бях гледала преди сън, и така си остана страха дълго време
сега също спя на включен телевизор, на една бебешка програма с тиха, спокойна музика и някакви картинки на син фон, откакто по-миналото лято една съботна нощ разбиваха мазите в блока наред и крадоха желязо, зимнина, а аз бях затаила дъх и не смеех да мръдна в апартамента
то при нас в събота, лятно време, само няколко апартамента светят вечер, останалите "граждани" се изнасят по селата
и аз съм голямо шубе миналата година като се прибирах към нас вечерта и по улицата мина една кола много бързо и след малко чух Бум и беше запалена една кола пред един блок , като се прибрах като малките деца под завивките се бях скрила  :D :D :D