Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 626114 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #285 -: Март 21, 2014, 12:14:12 pm »
И ББ съм сънувала, не знам защо (не съм му фен). Ама тия и двамата са с близнашки Слънца, много нагло се промъкват в сънищата на електората.  ;D
хахаха, като не сме гласували за тях водим ли се техен електорат?  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #286 -: Март 21, 2014, 12:40:24 pm »
Ти гледай Искра Фидосова да не ти строши рахата, защото туй не е майтап работа - наистина ще го строши.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #287 -: Март 21, 2014, 12:51:55 pm »
Щях да си насоча мераците към Юлияна Дончева, ако бях мъж и харесвах депутатки  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #288 -: Март 21, 2014, 04:54:26 pm »
На кошмари ли минахте вече? :012: Макондо, внимавай какви канали гледаш вечер, че ще сънуваш Мая Манолова и Корнелия Нинова заедно :-\

Заплювам си Любка Качакова, има меко венерино излъчване и същевременно успява да изглежда леко дистанцирана, оставайки земна.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #289 -: Март 21, 2014, 04:56:03 pm »
Политизирате хубавата тема

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #290 -: Март 21, 2014, 05:34:00 pm »
Политизирате хубавата тема

Извинявам се за което. Тогава да попитам и аз нещо. Преди два дни сънувах следното и още не намирам смисъл в него:

На някакъв купон съм, вече толкова пил, че като пускат "Продиджи", наистина ми харесва (искрено ненавиждам "Продиджи"). Някой вади една тъничка цигара, почти само хартия, дръпвам си яко. Моментално губя дар-слово, едва изфъфлям "Махни я от устата ми" или поне опитвам и с много зор я изплювам. Има ужасен вкус.
(Смяна на декорите.)
Под колоните на ЦУМ съм, там ще се срещам с някакъв дилър, Любо (?). Усещам го зад гърба си и тръгвам. Той ме потупва приятелски по гърба и ме заговаря в смисъл "Здрасти, чакаш ли някой?". После ми хвърля преценящ поглед и директно пита какво търся. "Трева", с много зор изфъфлям. Не знам дали ме разбира, но вижда, че съм много зле и ми предлага да идем да ударим по една бира с… нещо си (някаква неочаквана комбинация — примерно айрян, боза, подтекстът е, че ще ме вдигне на крака).

А, и тялото ми изобщо не беше моето. Някакъв друг човек бях, ама пак аз.
« Последна редакция: Март 21, 2014, 05:53:03 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #291 -: Март 21, 2014, 05:40:03 pm »
Подобни ситуации обичайни ли са за теб?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #292 -: Март 21, 2014, 05:51:00 pm »
Не, затова ми направи такова впечатление. Отдавна спрях с тийн експериментите, а шумни партита мразя буквално органически.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #293 -: Март 21, 2014, 06:05:31 pm »
Прилича ми да имаш нужда от промяна, от предизвикателство, провокация някаква
С една дума-скучно ти е

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #294 -: Март 21, 2014, 10:19:52 pm »
Мерси, Папи. Че имам нужда от нещо такова — факт, ама защо така странно избива?
« Последна редакция: Март 21, 2014, 10:21:25 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #295 -: Март 21, 2014, 10:24:00 pm »
Мерси, Папи. Че имам нужда от нещо такова — факт, ама защо така странно избива?

защото най-вероятно не искаш да си признаеш, претендираш по някаква причина, че всичко е ок
то всъщност си е ок де, но мааалко разнообразие трябва, за да си хепи

поне аз така ги виждам нещата :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #296 -: Март 22, 2014, 11:27:34 am »
 :D  Reptil, много забавен сън, хареса ми  :012:  наистина, може би ,трябва малко да му отпуснеш края и да се забавляваш повече, а не да се опитваш да контролираш нещата... или ти идва много стресът.  :)

И аз тази сутрин се събудих още в сън  :012: И да го напиша тук ( от части)„ че ще го забравя, вече започва да избледнява. Та, намирам се в някаква държава ( мисля, че знаех къде е , беше ми познато и все едно си бях "вкъщи") . Та , къщата беше някъде хем в голям град ( по спомен), хем отдалечена до планини и природа. И виждах само един тесен път и природа, и в далечеината отдолу линията на влака, който минаваше за спирките в града  :) . Та,  както си вървя чувам някакви коли зад мен. Обръщам се и виждам - Москвич!  :D , който кара бързо  :012: и разбирам, че трябва да се отместя от пътя, защото е малък и ще ме блъсне. Започвам да бягам и гледам встрани от пътя къде мога да скоча. А там само трева и най-важното - коприва и тръни. Така се поватря ситуацията с още няколко коли, които минават ( като в тв игра  :012:) и постоянно навсякъде до пътя близо до мен имаше тръни и коприва, но аз все пак скачам. После доближавам един празен напоителен канал, който също е до пътя и стоя там, докато отминат. А точно срещу мен се намира "нашата къща" в съня, където са майка ми и баща ми ( истинските)  :). Най- ясната картина беше в края, когато се приближи един тир, който правеше някаква извънземна маневра . Движеше се на заден ход, и то по някаква ос , все едно взимаше завой. Но беше толкова голям, че се уплаших как ще се блъсне  или в къщата , или ще ме премаже. И наблюдавам как се приближава, но спря и така. И после от него се изсипаха една камара кутии, които бяха пълн с маратонки и кецове  :012: :012: ( и др . неща, но не си спомням) . След което баща ми започва да ми говри нещо от др страна на улицата, един човек от тира се приближава  до мен ( те събират стоката) и ми казва, че не може да ни даде маратонки за кмпенсация, защто ги водели на отчет  :012: И аз му обяснявам, че баща ми не иска маратонки, а се е уплашил да не съборят къщата или да се блъснат в нея. При което този ми говри на някакъв развален английски, аз му казвам, че може и на др . езици да ми гвори ако иска ( тук изброявам..) След малко баща ми се появява и започва да му говри на перфектен английски ( в действителност не може  :012:) и му обяснява как застраховката нямало да покрие щетите, ако се бяха забили в къщата ... и тук се събуждм  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #297 -: Март 22, 2014, 06:23:01 pm »
Не беше точно забавен, Флора… не изпитвах никакви емоции, сякаш гледах документален филм.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #298 -: Март 23, 2014, 01:53:20 pm »
Сънувах, че гоня влак, който тъкмо пристигаше на гарата, а аз бях на около 100 метра от него. Странното беше, че имаше и други мои приятели, които трябваше да се качат на влака, а те изобщо не обръщаха внимание на това, което се случва ... Приказваха си помежду си най - спокойно, а аз тръгнах да спринтирам ... ;D ;D и тъкмо да си се кача на влака и баща ми ме събуди много гадно, след което леко ми прилоша ... ;D

Сега се сетих и друго - докато тичах ми се въртеше една много тъжна песен в главата и всичко беше леко на забавен кадър - като на филм ...  :012:

В един друг сън една змия опитваше да изяде една моя приятелка - много от гнусните подробности спестявам тук.   :012: и аз някак успях да спася приятелката от изяждане ... Тя е една далечна позната и не знам защо я сънувам.  :57:
« Последна редакция: Март 23, 2014, 01:58:02 pm от AzaZaeL »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #299 -: Март 23, 2014, 02:35:23 pm »
Това със змията ми звучи много фройдистко. Случайно да си чул, че си има ново гадже и/или да не го харесваш?