Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625431 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #300 -: Март 23, 2014, 03:28:43 pm »
Не.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #301 -: Март 23, 2014, 06:06:41 pm »
Азазел, оглеждай се за някаква възможност, сферата може би касае замесените приятели
А за змията-ако сънят ти е предсказателен, може твоята позната да я заплашва някакъв проблем

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #302 -: Март 23, 2014, 07:13:04 pm »
Може и да си права. Мерси. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #303 -: Март 24, 2014, 09:10:43 am »
Тая сутрин, непосредствено преди да се събудя, сънувах странен сън.

Сънувах къщата, в която съм израстнала. На вратата ме посрещна покойният ми дядо, исках да вляза вътре. Той ми каза, че сега прави ремонт и сменя подовата настилка, но аз много исках да вляза... Чувствах се мръсна, сякаш идвам от далечен път, и исках да се измия някъде. Той ми позволи да вляза, но каза да внимавам къде стъпвам...

Влязох вътре, в стаите по пода се полагаха плочки, теракот. Изведнъж всичко започва да се преобразява - къщата стана по-голяма и започнаха да се появяват други стаи, все повече и по-големи. Къщата се превърна в дву- или триетажна, постоянно се появяваше ново обзавеждане и части от интериора. Стаите видимо се разширяваха. Къщата заприлича на аристократично жилище. Изведнъж се появи покойната ми майка, а до нея или пастрокът ми (вторият й съпруг), или дядо ми (не можах да определя, образът беше неясен). Казаха, че обзавеждат нова къща и ме поканиха да живея при тях, да си избера стая. Вътре беше хубаво, но някак странно, сякаш всичко беше застинало, неживо, а времето беше спряло.

Питах ги дали някъде има автобусна спирка и дали минава някакъв автобус до Варна, за да мога да ходя на работа.
Отговориха ми - "Нищо не минава оттук". Тогава започнах да се колебая дали да остана и им казах, че ще идвам да им гостувам, но мисля засега да остана в старото си жилище. След това започнах отново да обикалям стаите и имаше усещане за невидимо присъствие, сякаш навсякъде имаше призраци, беше като в мъгла... И тогава се събудих, будилникът звънна.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #304 -: Март 25, 2014, 03:08:45 pm »
Предполагам си медиум. Гледала ли си "Дарбата", понякога не я искаме...Твоите сънища не са за тълкуване по стандартния начин, Астралът е отворен за теб, мисля. :-\ ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #305 -: Март 25, 2014, 03:13:32 pm »
Не знам дали съм медиум – не ми се е случвало да правя предсказания за някой друг (освен астрологични). Но в сънищата често се случва да ходя в отвъдния свят, не винаги обаче успявам правилно да разтълкувам посланията. Имам и по-рутинни сънища, те подлежат на стандартно тълкуване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #306 -: Март 25, 2014, 03:25:37 pm »
Не знам дали съм медиум – не ми се е случвало да правя предсказания за някой друг (освен астрологични). Но в сънищата често се случва да ходя в отвъдния свят, не винаги обаче успявам правилно да разтълкувам посланията. Имам и по-рутинни сънища, те подлежат на стандартно тълкуване.
И аз имам от двата типа, записвам "астралните", след време разбирам някои неща. като ги приемеш насериозно, наистина намираш ключа. Не са за плашене, но ТАМ-Тогава емоциите трябва да са под контрол.
Аз  за себе си знам, че ако в съня "време-няма", значи са от особените. Обръщам и внимание на първото си чувство, след като се събудя, при мен е някакъв ключ.
« Последна редакция: Март 25, 2014, 03:29:27 pm от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #307 -: Март 26, 2014, 06:25:16 am »
Бързам да споделя съня си от тази вечер,който често се повтаря,а именно,че летя.Но в съня ми винаги го правя през нощта.Какво означава това?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #308 -: Март 26, 2014, 09:30:20 am »
Бързам да споделя съня си от тази вечер,който често се повтаря,а именно,че летя.Но в съня ми винаги го правя през нощта.Какво означава това?
имаше един период, когато и на мен се случваше често да летя насън
след един такъв сън, когато толкова реално беше усещането докато летях между дърветата в една гора, че не можех да се освестя сутринта, като се събудих- разказах тогава на моя мъж, какви ги върша насън, а той не пропусна да се избъзика с мен, като ми подметна, че денем съм хвърчала с метла, а нощем с крила хахаха

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #309 -: Март 26, 2014, 10:07:35 am »
Бързам да споделя съня си от тази вечер,който често се повтаря,а именно,че летя.Но в съня ми винаги го правя през нощта.Какво означава това?

Отделяш се от физическото си тяло и си летиш накъдето ти скимне. Виждаш, че е през ноща, защото навън си е нощ бе  :012:, ако се отделяше през деня, то щеше да видиш и денем...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #310 -: Март 26, 2014, 10:49:46 am »
Да, Муун, хубаво е и по двата смисъла
И аз преди често сънувах, че летя
Ама също така в един сън бях много нависоко, и ме достраша, и си викам:"ами ако падна"
Е, паднах и се размазах безобразно на едно шосе, даже и тир леко ме прегази :)
Но едни добри хора ме спасиха :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #311 -: Март 26, 2014, 12:02:26 pm »
Папи,

в астрала каквото и да си помислиш, става на секундата. Така, че е нормално като си помислиш, че падаш и да паднеш  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #312 -: Март 26, 2014, 10:15:51 pm »
имаше един период, когато и на мен се случваше често да летя насън
след един такъв сън, когато толкова реално беше усещането докато летях между дърветата в една гора, че не можех да се освестя сутринта, като се събудих- разказах тогава на моя мъж, какви ги върша насън, а той не пропусна да се избъзика с мен, като ми подметна, че денем съм хвърчала с метла, а нощем с крила хахаха
:85: :85: :85: :85:
И аз съм имал подобен сън и също беше супер реално, после като се събудих си мислех, че пак ще мога да полетя, а аз в съня си доста дълго време летях докато не се ударих в някакви жици и не ме друсна тока...  :57: :57: :57: и аз като Папи си казвах "уау колко съм високо и близо до жиците ..."  :57:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #313 -: Март 27, 2014, 12:04:09 pm »
Тази нощ сънувах, че гледам новините и там говореха за един сръбски пияница, който много зверски се напил и паднал някъде и се убил лошо, и в следващия момента дават как са му отрязани и двата крака, а аз гледах така.  :-\ :-\  :57:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #314 -: Март 28, 2014, 05:46:53 pm »
По време на следобедната си  дрямка сънувах, че трябваше да се срещнем с братовчедка ми, която живее в съседен град, а в същото време ме придружаваше един много отвеян близнак, а аз по принцип като съм около него ставам още по - отвеян....  :012: И с близнакис пристигаме в града на братовчедка ми - с влак и на гарата се разприказхме и мноого се отплеснахме и по едно време ми звъни братовчедката - мрънкаща и държаща ми сметка, че съм закъснял и аз тогава започнах да крещя с пълно гърло  - как може да ми държи сметка, при положение че не сме фиксирали час да се срещнем ... след това и затворих и си метнах телефона с всичка сила в земята и той горкия се разчасти на много парчета!  :85: :85: Секунди по - късно започнах да говоря супер спокойно с телешкия си Меркурий на френда ... След това с близнака пак се разприказвахме и накрая се изгубихме!  :57: :57:
Имам подтиснат гняв към братовчедка ми, който се зароди преди няколко дни и явно много съм и набрал!   :91:  :D
« Последна редакция: Март 28, 2014, 05:50:08 pm от AzaZaeL »