Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625980 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #315 -: Март 28, 2014, 06:26:39 pm »
Снощи сънувах много,много голяма сграда-с масивни черни врати,а острани-със злато.Цялата блестеше!В съня си приемах,че е Божи храм,и аз не знам защо.И в следващия момент тръгнах към него,но паднах.И то от доста голяма височина.Но вместо да се изплаша,запазих самообладание,с мисълта че така падането ще е безполезнено.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #316 -: Март 29, 2014, 05:46:01 pm »
Аааа сънувах супер шашав сън докато спах до преди малко  :57: Ама още със събуждането започна да избледнява

Началото което помня е че си купуваме къща с Близнака на брега на морето в Бургас, но е като някакъв приказен остров , къщата е напълно празна, дори врати и прозорци няма. Влизаме в нея и започваме да се целуваме, от там става много шантаво започнах да прескачам в различни сънище (все едно сменям каналите на телевизора). Започвам да гледам някакъв филм и се оказвам във него (филмът е за вистория сикрет) след това пак в къщата, после започват някакви сцени от анимационен филм, анимационния филм става на комикс, след това някакви хора слизат от дупка в небето, долу има някакъв мъж от небето слиза жена и тръгва да го целува, но след нея слизат още цяла дузина избутват я, взимат мъжа, а тя остава сама, слиза друг мъж (приличаше на Джони Деп в ролята на Джак Спароу ) и тръгва с нея, озовават се в другият ми съм с къщата ми, облегнали са се и започват да се целуват, накрая спират да се целуват а той и изял мозъка и тя пада на земята  ;D
Всичко беше супер шарено и цветно  :)
Беше много дълго и лудо но само това помня, а през цялото време бях в почти будно състояние и усещането беше че е истина а не сънувам, разбрах че е сън като с 300 зора си отворих очите и се разсъних  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #317 -: Март 29, 2014, 06:06:11 pm »
Много е шантаво наистина  :57:

И при теб ли транзитният Нептун прави точен тригон с Луната?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #318 -: Март 29, 2014, 06:16:14 pm »
Тоя тригон е измамник, почти нищо не сънувам от много отдавна, спа като пън, преди по цяла нощ филми, сега нищо, много рядко нещо да помня

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #319 -: Март 29, 2014, 08:24:34 pm »
Сънувах 79 .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #320 -: Март 29, 2014, 08:33:13 pm »
Сънувах 79 .

Добре, че не е било 69  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #321 -: Март 29, 2014, 08:49:39 pm »
Сънувах 79 .
Пу,нямала си късмет. ;DДа не е година,съдбоносна :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #322 -: Март 29, 2014, 08:50:57 pm »
Добре, че не е било 69  :57:.

Зависи,може пък и да е било....69+10=79 :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #323 -: Април 02, 2014, 07:52:26 am »
Сънувах зелена змия на черни точки.Идеи за тълкуване?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #324 -: Април 02, 2014, 12:43:57 pm »
Аз вчера видях една дълга змия (не на сън) и няколко минути по - късно имах неловка случка.  :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #325 -: Април 03, 2014, 04:46:18 pm »
Сънувах зелена змия на черни точки.Идеи за тълкуване?
сега четох статия за тенденциите в модата през пролетта- жял да бъде моден лак на ноктите с точки, например черна точка на нокът, покрит с бял лак

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #326 -: Април 03, 2014, 04:47:12 pm »
Аз вчера видях една дълга змия (не на сън) и няколко минути по - късно имах неловка случка.  :D
в терариум ли си бил, че си видял змия?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #327 -: Април 03, 2014, 05:28:36 pm »
:D :D
Не, на разходка в близост до гората следобяд.  :29: Горката змия - много се оплаши от мен и се скри в някаква дупка!  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #328 -: Април 04, 2014, 09:20:18 am »
Тоя Нептун вече ми изпива мозъка  ;D

Тази нощ сънувах руския премиер Дмитрий Медведев  :57:, но тоя път поне сънят не беше еротичен. Бях на официален прием при него, стоях пред голяма маса, в кабинета му имаше и други държавници... Казаха, че искат да ми възложат някакво важно задание, свързано с Интернет, и ми подаде смартфона си.  :D  Имам блед спомен, но по едно време май се появи и "любимецът" ми Яйценюк, в съня изглеждаше сякаш е подчинен на Медведев, беше като куче подвило опашка, държеше се сервилно.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #329 -: Април 04, 2014, 01:34:55 pm »
Лили, може да е предсказателен сън и действително да ти се случи...