Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625013 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #345 -: Април 07, 2014, 04:02:38 pm »
Сънувах жена ,която наяве трябва да ми се извини ,дойде в съня ми ,за да ми каже ,че е сгрешила и аз й подадох ръка ,казвайки й ,че аз също може да съм допуснала грешка,също така й предложих ,да продължи ,онова,което аз съм започнала като идея/работа ,но под мое наблюдение. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #346 -: Април 09, 2014, 02:00:04 am »
Аз сънувах 2 змии. Едната беше много смотана и малка, а другата огромна, убиваща и много плашеща. Последната изяде един плъх пред мен, а аз любопитно я наблюдавах. Беше в една градина - същата като на село при баба ми и както си изяде плъха изведнъж надигна глава и започна да ме гони ... ;D ;D А аз бягах към къщата за спасение, а точно пред вратата ме посрещна онази смотана змия и аз видях да има някакъв буркан до мен и и резнах главата с него - обзет от паническо страх, че ще бъда изяден.  :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #347 -: Април 09, 2014, 10:17:09 am »
Една приятелка ме сънувала как се качвам с едно момче, което харесвам на гигантско виенско колело в някакъв парк. Колелото ни качило най-отгоре, докато приятелката ми ни гледала отдолу и там спряло, след което тя си тръгнала.

Ако сънят е предсказателен, показва, че имате общо бъдеще
Ако пък често й споделяш за това момче, тя може би мисли, че отношенията ви се въртят в кръг, ту горе, ту долу

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #348 -: Април 09, 2014, 05:11:36 pm »
Здравей Азазел,

В общи линии в теб се надигат две сили, не знам дали съзнателно ги усещаш или все още са само подсъзнателни. Едната, по-силната, е голямата змия, която представлява агресия, господство и мощ. Нея не можеш да я спреш, но колкото и да те е страх все пак ти е полезна. Не желаеш да я убиваш, което е добре  ;D защото можеш да намериш начин да я овладееш. Другата змия е страха от самотата, ти сам го казваш, но тя е толкова малка тази змия че дори не си се поколебал да и резнеш главата  :97:
Много си права, благодаря ти. Все пак имам Марс в овен намиращ се в 12 дом и У12, агресор си падам поняка(особено в сънищата и въображението си), но и имам голямо противоречие в хороскопа си към този Марс и много, много не му овладявам правилно енергиите.  :012:
Днес имах двойка в училише за пръв път от доста време насам.  :lol_hitting: Да не би това да са показвали змиите, тя учителката е една дърта и злобна змия.  :57:
« Последна редакция: Април 09, 2014, 05:13:59 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #349 -: Април 09, 2014, 05:23:28 pm »

Днес имах двойка в училише за пръв път от доста време насам.  :lol_hitting: Да не би това да са показвали змиите, тя учителката е една дърта и злобна змия.  :57:
Вероятно да!
Напреди като сънувах змии и писах тук за това имах неприятности през деня

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #350 -: Април 09, 2014, 05:42:14 pm »
Мхм ... а тази двойка беше само част от преживените неприятности от деня... Аз много се ядовам, когато нещо натериално и сантиментално за мен се унищожи, а точно това ме ядоса тази сутрин ... Бях доста агресирал и деня ми тръгна на криво ...
Снощи пък някакви полицаи ме стреснаха ... било странно да се разхождам пред блока си и ми правиха проверка на нещата, които нося!  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #351 -: Април 09, 2014, 05:49:12 pm »
Снощи пък някакви полицаи ме стреснаха ... било странно да се разхождам пред блока си и ми правиха проверка на нещата, които нося!  :-\
  :-\   :-\   :-\

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #352 -: Април 09, 2014, 05:51:37 pm »
Но да подчертая това се случваше в 2 през нощта, но все пак ... ;D
Сега се сетих, че единия полицай беше добряга (малка змия) а другия ме гледаше много сериозно ... все едно съм престъпник и крадец ... (голямата змия) ;D ;D Мен смешно ми стана де, но беше неочаквано ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #353 -: Април 09, 2014, 06:27:50 pm »
Азазел,аз като сънувах 2 змии ги свързах с кадуцея и Хермес.Може да си в пътя на придобиване на мъдрост. ;D http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%86%D0%B5%D0%B9

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #354 -: Април 09, 2014, 06:39:51 pm »
ха-ха
Много странно, но една близка приятелка е сънувала също 2 змии по същото време ....  :012: :012: :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #355 -: Април 10, 2014, 09:36:24 am »
Сънувах,че се налага да летя,но с чужда помощ.Просто бяха адски неуспешни опити.Ядосах се накрая,и реших да се оплача на майка ми.В замяна,нейният отговор беше "не се сърди на другите,защото грешката е в теб;не си внимавала в час и сега не знаеш как да използваш това,което притежаваш"???
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #356 -: Април 11, 2014, 05:24:14 am »
Аз сънувах, че с някакъв човек (приятел може би) бягаме от нещо и изведнъж някакъв взрив ни застига и убива ... Взривът беше огромен и идваше отдалеч - беше огромни унищожение ... Имаше и други подробности от съня, но вече не го помня ... :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #357 -: Април 11, 2014, 10:47:21 am »
Сънувах някакъв странен звяр с различни очи-червено и зелено. Гледаше ме много лошо и изстреля към мен нещо като бял патрон. Аз обаче-точно като в матрицата, видях полета на патрона като на забавен каданс и го хванах май със зъби
Еейй, много съм добра, значи :)
Даже мисля, че знам кой е звярът, сега обмислям дали да отвърна на удара...какво ще ме посъветвате? Да бъда ли добричка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #358 -: Април 11, 2014, 12:30:29 pm »
Рару, разби ме с твоя сън  :D
пази си зъбите за нещо по-вкусно  :)
А аз толкова сънувах тази сутрин, та чак забравих какво сънувах, но се събудих с приятно усещане, значи е било нещо хубаво

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #359 -: Април 12, 2014, 10:13:38 pm »
Сънувах, че в Румъния е избухнала война и че много хора умират. Освен това усещах, че има реална опасност да стане същото и при нас. Заплаха за живота си чувствах ... Охх, аз редовно ходя на война във сънищата ми ... грам не се учудих на съня си!  :57: