Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624790 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #420 -: Април 30, 2014, 11:52:32 pm »
Какво означава да сънуваш граблива птица? Приличаше на огромен орел.

ще ходиш на мач с Лудогорец, нали имат орел за талисман, а може да те наемат за преводач и да ходиш с тях в странство  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #421 -: Април 30, 2014, 11:56:41 pm »
Орелът беше нов елемент, а иначе сън с катерене не сънувам за пръв път, понякога ме спохождат такива сънища - усещането е много особено, сякаш искаш да погледнеш отвъд реалността.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #422 -: Май 01, 2014, 12:01:38 am »
Орелът беше нов елемент, а иначе сън с катерене не сънувам за пръв път, понякога ме спохождат такива сънища - усещането е много особено, сякаш искаш да погледнеш отвъд реалността.
Това катерене към върха с едничката цел да погледне какво има от другата страна е присъщо на козирога
дали тр Сатурн в твоя 1д като наближава твоя АСЦ да провокира това катерене?
а за орела не се бъзикам- това беше първата ми мисъл, която ми се появи, след като проетох първото изречение на съня ти, следващите сега четох  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #423 -: Май 01, 2014, 12:12:12 am »
Козирог  само катери върхове и е дотам;от-до  , "оттатък "върха е -Уран/Водолей  ;)

Akruks,много им разшири обсега на действие на Козирозите ,откъде толкова въображение и раздвоение у тях ?!?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #424 -: Май 01, 2014, 12:15:56 am »
дали тр Сатурн в твоя 1д като наближава твоя АСЦ да провокира това катерене?

Този сън се повтаря периодично, сънувам го от няколко години, може и десетина да са. Съпроводен е със страх и същевременно целеустременост и силно любопитство да видя какво се крие отвъд, когато се стигне върхът на отвесната скала. Понякога прилича на пътека, но по вертикална плоскост, изкачването й изисква много голямо усилие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #425 -: Май 01, 2014, 12:19:56 am »
Този сън се повтаря периодично, сънувам го от няколко години, може и десетина да са. Съпроводен е със страх и същевременно целеустременост и силно любопитство да видя какво се крие отвъд, когато се стигне върхът на отвесната скала. Понякога прилича на пътека, но по вертикална плоскост, изкачването й изисква много голямо усилие.

Щом страхът надделява над любопитството ,значи си забравила да обръщаш внимание на дома ,в който се намира Меркурий.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #426 -: Май 01, 2014, 12:24:50 am »
Мисля, че са важни и детайлите по пътя на катеренето, макар че този сън се повтаря в продължение на години.
Случвало се е изобщо да не стигна до върха или стигам, но не се осмелявам да погледна отвъд. Друг път съм поглеждала и съм виждала различни картини. Вероятно и картините се сменят в зависимост от житейския етап, който изминавам към съответния момент. Но за пръв път "там горе" видях ясна и недвусмислена картина - беше ярка и с положително послание, създаваше усещане за задоволство и еуфория. А друг път се е случвало да видя нещо плашещо или с неясни очертания там... или направо "сива дупка", като че ли материята свършва там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #427 -: Май 01, 2014, 12:41:21 am »
Козирог  само катери върхове и е дотам;от-до  , "оттатък "върха е -Уран/Водолей  ;)

Akruks,много им разшири обсега на действие на Козирозите ,откъде толкова въображение и раздвоение у тях ?!?  :012:
Рени, а аз къде съм написала, че продължава оттатък върха? Живея с козел 27г., разучила съм им нрава от първо лице  :)
Имахме много забавна случка в тази връзка от 93г- пътувахме с влак през искърското дефиле- аз съм вперила очи в новата си астрологична книжка и чета за козирога, който можело да яде и мукава докато се катери нагоре към върха, само за да види какво има от другата страна, а после тръгва към друг връх, и в същото време моя козльо, както гледаше през прозорчето на влака красивото ждрело възкликна "Така ми се иска да се кача на онзи връх ей там, любопитно ми е да видя какво има от другата страна"  - аз не вярвах на ушите си и му показах, че точно същите думи чета в момента за неговата зодия, много се смяхме и той веднага побърза да проверя какво пишело пък за нас везните, след което пак се смяхме, защото дори на потъващия Титаник везната подреждала столовете и ми припомни как веднъж се прибирахме от болницата от изследвания, аз превита на две от болки, но взех метличката и преметох прага преди да си вляза у дома  :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #428 -: Май 01, 2014, 08:30:22 am »
Мисля, че са важни и детайлите по пътя на катеренето, макар че този сън се повтаря в продължение на години.
Случвало се е изобщо да не стигна до върха или стигам, но не се осмелявам да погледна отвъд. Друг път съм поглеждала и съм виждала различни картини. Вероятно и картините се сменят в зависимост от житейския етап, който изминавам към съответния момент. Но за пръв път "там горе" видях ясна и недвусмислена картина - беше ярка и с положително послание, създаваше усещане за задоволство и еуфория. А друг път се е случвало да видя нещо плашещо или с неясни очертания там... или направо "сива дупка", като че ли материята свършва там.

Лили,

изкачването на върхове на сън означава, че си се преборила/постигнала още един връх за тебе. Дали ще видиш гледката или не зависи от това дали си го изкачила до горе или не. Орелът е хубаво нещо и плюс това лети. Орелът е царят там горе по върховете. Сънят ти е на хубаво  :-*.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #429 -: Май 01, 2014, 08:54:47 am »
Akruks,аз също не съм писала ,че продължава "след върха " Козирог ,а че дотам му стига амбицията ,взора.Всеки човек ,без оглед на това ,кой слънчев знак е ,стигне ли до т.А ,инстинктивно поглежда и към т.Б ,защото същата следва ,но тук визирах ,кой е заангажиран с т.Б ,а след Козирог следва Водолей ,след Сатурн е Уран ,елементарно Уотсън. ;)
Аз също имам преки наблюдения от слънчеви Козирози до мен ,но същите имат и достатъчно Водолей/Уран в натала ,което не е случайно ,за да могат същите /някои от тях във времето да "отворят " границите на формата.
И двете с  теб,говорим верни и точни неща за типа слънчев Козирог ,само че ти го виждаш през призмата на Меркурий ,а аз на Юпитер. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #430 -: Май 01, 2014, 09:10:18 am »
Сънувах,че на сестра ми й вадят зъб ,а тя е бременна ( и наистина е) и за да не се страхува ,я сложих да седне в мен.Зъболекарката й обясняваше ,че не може да й слага силна упойка,затова малко ще я заболи и аз през това време й говорих ,за да не се притеснява.Видях и зъба ,и малко кръв по устните й ,но тя беше спокойна.Тръгвайки си от кабинета ,видях в далечината море и се оказа,че сме в някакво селище ,извън града .Телефонирах на мой познат,че тръгваме с колата и ако иска да пътува с нас до града ,ще го чакаме на автогарата.Изведнъж се озовавам пред вход на жилищен блок и пред него разплакана булка ,а до нея явно бъдещия й съпруг и майка й.Разбрах ,че сватба няма да има и момичето плачеше токова силно,не позволявайки на никой да я докосне .Аз се доближих до нея и тя сякаш се смали ,продължавайки да ридае ,аз я взех на ръце и тя сякаш притихна в мен .Влизайки в този блок  с нея на ръце ,се озовах ,че съм в училище и...се събудих.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #431 -: Май 01, 2014, 09:58:45 am »
Рени, тоя сън ме навежда на мисли за проблеми. Дано и аз и ти не познаваме, все пак сряда с/у четвъртък уж не са предсказателни

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #432 -: Май 01, 2014, 10:12:18 am »
Ваденето на зъб е окончателно прощаване с някакъв емоционален или друг проблем. Факта, че щяло да я боли малко, а ти я дундуркаш показва, че ти ще и помогнеш да се избави от този проблем и ще си до нея.

Развалена сватба е на хубаво. Доколкото си спомням булки и сватби май не беше на хубаво  ???...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #433 -: Май 01, 2014, 11:15:05 am »
Наличието на всички тези етапи от един женски живот-бременност, булка и накрая се връщаш в училището....възможно ли е това да е нужда от ревизия в ретроспеция за твоето лично отношение към тези неща, започнало в младежките години. Кое тогава го е оформило като такова днес. И-нещо различно като отношение по тези въпроси-от днешна гледна точка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #434 -: Май 01, 2014, 11:22:37 am »
Лили,

изкачването на върхове на сън означава, че си се преборила/постигнала още един връх за тебе. Дали ще видиш гледката или не зависи от това дали си го изкачила до горе или не. Орелът е хубаво нещо и плюс това лети. Орелът е царят там горе по върховете. Сънят ти е на хубаво  :-*.

Ами дано да е на хубаво, че вече ми писна от сизифов труд  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui