Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625576 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #435 -: Май 01, 2014, 12:18:39 pm »
Ами дано да е на хубаво, че вече ми писна от сизифов труд  :)
На хубаво е всеки сън, в който се изкачва нагоре човек, слизането надолу не е на хубаво
За орел също помня е на хубаво:
ОРЕЛ
Съновник на Г.Милър: Реещият се във въздуха орел предвещава отчаяна борба, в която ще излезете победител. Вие ще въплътите в живота своите големи цели и ще постигнете желаното. Ако орелът във Вашия сън кръжи високо в небето, съдбата ще Ви подари всички възможни блага.
Нов български съновник: ОРЕЛ ако сънуваш, ще получиш закрила от влиятелен и богат човек. Ако кацне на къщата ти, очаквай радостни известия. Ако го видиш да излита, ще преодолееш неприятностите, които си имал в работата. Високо ако лети орелът, най-после ще се изпълни голямо твое желание.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #436 -: Май 01, 2014, 12:22:29 pm »
Дано сте прави, благодаря  :58:

Не знам какво изкачване ще е, но предстоят доста сложни времена, а тежки борби имаше и дотук. Цял живот е така при мен - периодично нещо се срива, за да бъде изградено наново.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #437 -: Май 01, 2014, 12:28:58 pm »
Сънувах,че на сестра ми й вадят зъб ,а тя е бременна ( и наистина е) и за да не се страхува ,я сложих да седне в мен.Зъболекарката й обясняваше ,че не може да й слага силна упойка,затова малко ще я заболи и аз през това време й говорих ,за да не се притеснява.Видях и зъба ,и малко кръв по устните й ,но тя беше спокойна.Тръгвайки си от кабинета ,видях в далечината море и се оказа,че сме в някакво селище ,извън града .Телефонирах на мой познат,че тръгваме с колата и ако иска да пътува с нас до града ,ще го чакаме на автогарата.Изведнъж се озовавам пред вход на жилищен блок и пред него разплакана булка ,а до нея явно бъдещия й съпруг и майка й.Разбрах ,че сватба няма да има и момичето плачеше токова силно,не позволявайки на никой да я докосне .Аз се доближих до нея и тя сякаш се смали ,продължавайки да ридае ,аз я взех на ръце и тя сякаш притихна в мен .Влизайки в този блок  с нея на ръце ,се озовах ,че съм в училище и...се събудих.
сънища с булка или да се сънуваш като булка не вещаят добро, но специално за това да говориш с булка го дават, че най-голямото ти желание скоро ще се изпълни
 ЗЪБОЛЕКАР – ако си на зъболекар в съня си, вероятно подсъзнателно се съмняваш в лоялността и честността на човек близо до теб. Ако сънуваш, че зъболекарят прави зъбите на някой друг, ще се забъркаш в скандал.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #438 -: Май 01, 2014, 12:40:44 pm »
Дано сте прави, благодаря  :58:

Не знам какво изкачване ще е, но предстоят доста сложни времена, а тежки борби имаше и дотук. Цял живот е така при мен - периодично нещо се срива, за да бъде изградено наново.
не е само при теб- на никой животът не преминава по права широка магистрала
животът сам по себе си е цикличен и подобно на синусоида е с възходи и падения
Важното е да не попадаме в омагьосан кръг, от който няма измъкване  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #439 -: Май 01, 2014, 03:33:37 pm »
Много Ви благодаря момичета за вниманието и тълкуването,и всички имате попадения.  :-*
Наистина вчера имах ситуация,която предполага кардинално решение ,избор и в такива ситуации,винаги сънувам ,като че ли посоката ,изхода от същата ,но не мога да ги "разчитам" тези послания на Морфей. ???
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Сънувах...
« Отговор #440 -: Май 02, 2014, 12:35:00 am »
Интересна тема си имате. Бих искал и аз да се включа, като попитам какво може да значи един мой сън, ако въобще значи нещо. :)
Сънувах се по средата на пустиня, една. Бях там, за да ръководя "таен", аз бих го нарекъл и странен, строеж. Изключително държах на детайли от типа на кой елемент в каква посока да бъде завъртян и поставен. Знаех, че беше важно, особено що се отнасяше до полагането на основата. Та ... в общи линии строежът се извърши и завърши и се озовах извън постройката, гледах я от дистанция. Докато я гледах, в центъра на основата и се отвори "дупка" ( изглежда такъв механизъм бяхме заложили в уж "сградата" ) и постройката започна да се пълни с вода.
В общи линии, това е. :)
Credo quia absurdum est...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #441 -: Май 02, 2014, 07:20:06 am »
Аз сънувах,че отивам на почивка-а мястото беше повече от страхотно.И в един момент се оказа,че съм си забравила парите. :012: Исках и на заем,но докато се събудих никой не ми даде-дори и брат ми отказа помощ.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #442 -: Май 02, 2014, 12:21:41 pm »
Интересна тема си имате. Бих искал и аз да се включа, като попитам какво може да значи един мой сън, ако въобще значи нещо. :)
Сънувах се по средата на пустиня, една. Бях там, за да ръководя "таен", аз бих го нарекъл и странен, строеж. Изключително държах на детайли от типа на кой елемент в каква посока да бъде завъртян и поставен. Знаех, че беше важно, особено що се отнасяше до полагането на основата. Та ... в общи линии строежът се извърши и завърши и се озовах извън постройката, гледах я от дистанция. Докато я гледах, в центъра на основата и се отвори "дупка" ( изглежда такъв механизъм бяхме заложили в уж "сградата" ) и постройката започна да се пълни с вода.
В общи линии, това е. :)
Сънят е микс от филм в криминален жанр и новини, свързани с наводнение
Не всички сънища са показателни, някои просто ни разтоварват от натрупаната през деня информация

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #443 -: Май 02, 2014, 12:26:03 pm »
Не всички сънища са показателни, някои просто ни разтоварват от натрупаната през деня информация

Да, снощи имах такъв сън, разтоварващ.
Имах много неприятна вечер, легнах късно и преуморена, през нощта сънувах как на съседа отдолу му се е запушила тоалетната чиния и я отпушва - мръсната вода тръгва нагоре (незнайно защо  ;D) и ми наводнява банята. В съня бях много ядосана, ама аз с това чувство си легнах - просто е било отражение на изживяната емоция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #444 -: Май 02, 2014, 12:33:55 pm »
Аз сънувах,че отивам на почивка-а мястото беше повече от страхотно.И в един момент се оказа,че съм си забравила парите. :012: Исках и на заем,но докато се събудих никой не ми даде-дори и брат ми отказа помощ.
Може да е предупреждение да си по-внимателна- преди години на няколко пъти ми се случи да се сънувам в чужбина, как автобусът тръгва без мен и багажът ми е в него, а аз само с дамската чанта в мен и не мога да се свържа по телефона с никой.
През 2012г с малката дъщеря се загубихме в Будапеща, по скоро ни загубиха докато разглеждахме музея на марципана и групата излязла без нас, автобусът го нямаше където ни беше оставил, не можахме да се свържем с екскурзоводката и други хора от групата, макар да бяхме с включен роуминг и бях само с дамската чанта в мен. След час обикаляне в кръг успяхме да намерим автобуса, но изживях същия стрес като в съня.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #445 -: Май 03, 2014, 09:57:13 pm »
Напоследък много често сънувам чужбинската си рода - и живи, и починали близки. В сънищата ми всички се събират заедно. Тази нощ сънувах някакви битовизми, но ми направи впечатление и запомних един фрагмент от съня - не помня с кой от тях, най-вероятно с братовчедка ми и нейния съпруг мъкнехме някакви багажи горе по етажите в нашия блок, асансьорът не работеше. Но усещането не беше тягостно, дори бях в приповдигнато настроение. По етажите беше светло, отвсякъде се появяваха съседи, усмихваха ни се и разговаряха с нас. Усещаше се нещо положително, но не мога да разбера с какво беше свързан сънят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #446 -: Май 03, 2014, 10:51:48 pm »
Веди, плановете ще се изпълнят и ще надминат очакванията ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #447 -: Май 04, 2014, 01:19:37 am »
Напоследък много често сънувам чужбинската си рода - и живи, и починали близки. В сънищата ми всички се събират заедно. Тази нощ сънувах някакви битовизми, но ми направи впечатление и запомних един фрагмент от съня - не помня с кой от тях, най-вероятно с братовчедка ми и нейния съпруг мъкнехме някакви багажи горе по етажите в нашия блок, асансьорът не работеше. Но усещането не беше тягостно, дори бях в приповдигнато настроение. По етажите беше светло, отвсякъде се появяваха съседи, усмихваха ни се и разговаряха с нас. Усещаше се нещо положително, но не мога да разбера с какво беше свързан сънят.
Ами дано да им се случват хубави неща на роднините ти в родината!
Преди години сънувах една нощ къщата на първи братовчед на майка в родното ѝ селище в Македония, как бягах и се криех зад къщата, а един картечен откос остави дупки по нея... След време разбрах, че действително къщата е надупчена от куршуми, а чичото на майка ми са го били американците, понеже докато е бил кмет не е разрешил в училището да се преподава на албански и се е противопоставял на строенето на втора джамия- сега гледам по снимки, че са три, с огромни минарета, а сайтът на общината е на албански език, макар официално да се намира на територията на Македония

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #448 -: Май 04, 2014, 02:09:54 pm »
Всичките ми роднини са в области, които подкрепят федерализацията. Една част са в Крим, друга част са по на изток, където сега вървят протести. Интересното, че в съня ми, докато вървяхме нагоре по стълбите, по едно време съпругът на първата ми братовчедка се преобрази и ми заприлича на... Путин. Хм, да не минат наистина към Русия, те са много близо до руската граница?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #449 -: Май 04, 2014, 07:09:30 pm »
Напоследък много често сънувам чужбинската си рода - и живи, и починали близки. В сънищата ми всички се събират заедно. Тази нощ сънувах някакви битовизми, но ми направи впечатление и запомних един фрагмент от съня - не помня с кой от тях, най-вероятно с братовчедка ми и нейния съпруг мъкнехме някакви багажи горе по етажите в нашия блок, асансьорът не работеше. Но усещането не беше тягостно, дори бях в приповдигнато настроение. По етажите беше светло, отвсякъде се появяваха съседи, усмихваха ни се и разговаряха с нас. Усещаше се нещо положително, но не мога да разбера с какво беше свързан сънят.

Наясно ли си дали обсъждат евентуален план за бърза евакуация от Украйна? В този случай, ти можеш да им бъдеш начален базов лагер. :)