Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625637 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #525 -: Май 19, 2014, 01:48:49 pm »
 Ха-ха, пак се отнесох в шантав сън- сънувах как един кон доближи до мен и си качи предните крака на раменете ми, подобно на голямо куче, когато се радва на човек и се качва по него
след това сънувах голямата дъщеря как седи заедно с няколко други- уж в самолет, но местата като в студентска зала- нали знаете как са наредени една над друга масите им и местата за сядане във височина
 трябваше да излетят нелегално- аз през това време имах в ръцете си чанта с много грозде в нея, оставих си една чепка за мен и останалото дадох на нея и другарчетата ѝ, като заръчах да лягат и се крият докато не преминат границата, някакви такива истории, в които се явявах ятак  :D :D

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #526 -: Май 19, 2014, 02:12:46 pm »
прави ми впечатление нещо в сънища...
тази година нали е ''конска'',доста хора сънуват конски крака,и то над  тяло на човек.
аз също  още зимата сънувах конски крак,стъпил над гърдите  на мъжа ми.тази сила у коня,искаше да го погуби,заради мен,сякаш  го наказваше за нещо.
аз казах,или по-скоро отложих с простичките думи към конския крак-''не сега''...
съня беше доста истински,с усещане за студ ,чудех се дали е било сън или не,защото задавах въпроса към мъжа ми-''видяли конския крак,видя ли това''-но това е било също сън...остана само студеното ми тяло,и настръхналата ми кожа,да напомнят за ''този нощен мой приятел,който явно ме пази от мъжа ми'' ..хмммм

конски крак,кой знае защо но в последствие взех да го свързвам имено с карта 13 от таро...то и тая карта се е мяркала с послание в сънищата ми...изобщо езотериката е макс там,само че не мога да разбирам всичко,ако почна да си задавам въпроси става каша в търсене на някакви отговори...просто отговорите идват след време,и идват нови сънища...и така...

сън в съня...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #527 -: Май 19, 2014, 02:21:21 pm »
прави ми впечатление нещо в сънища...
тази година нали е ''конска'',доста хора сънуват конски крака,и то над  тяло на човек.
мм, възможно е- сега си спомних, че март или април бях сънувала един бял кон как ме преследваше на някаква селска гара, след като слязох от влака, в който се бях озовала по грешка- галеше ме с глава, подобно на куче, а после ме прегърна през кръста с единия си крак, а най- странното беше, че на мен ми беше хубаво- като се събудих се чудих какъв е този зоофилски сън  :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #528 -: Май 19, 2014, 05:49:53 pm »
Сънувах ужасен сън този следобeд ...!  ???
Някакви терористи направиха атентат от взривиха цяла Великобритания, заличавайки я напълно от картата на света!  :-\ :-\ След това нямаше 2 телевизии и една продавачка от лафката стана англичанка ...  :012: Обаче 80% от съня си не го помня, но като се събудих сега и се почувствах ужасно, сестра ми ми каза, че съм спал неспокойно ....... не знам ужасен сън!
« Последна редакция: Май 19, 2014, 06:01:54 pm от AzaZaeL »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #529 -: Май 19, 2014, 06:42:29 pm »
Защо изтри онази част с окото и веждата,стана ми интересно..И аз сънувах нещо подобно,нещичко в този стил: Andalusian Dog - Perception and edit of details

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #530 -: Май 19, 2014, 06:56:09 pm »
Видя ми се странно око да говори с вежди. :D Пък и картината беше твърде бледа и не мога да бъд сигурен, че наистина съм сунувал веежди и очи. :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #531 -: Май 19, 2014, 07:21:29 pm »
Че кво му е странното ,на Жельо Желев веждата направо му вадеше окото,а твоите само си говорят..човещинка. ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #532 -: Май 19, 2014, 07:34:41 pm »
Тази нощ и аз имах интересен сън, стори ми се символичен  :)

Тия дни от натоварване и преумора само дето не мръднах, а може и да съм мръднала малко, та вчера за пореден път си казах, но с много вложена емоция, колко ми е писнало всичко това и докога ще продължава...

Сънувах, че се намирам в сегашното си жилище, но стаите в него ставаха все по-тесни.  Посегнах да отварям или да затварям входната врата на апартамента и изведнъж стана нещо с ключалката, единият ключ се счупи вътре (според Юнг сънищата с ключ и ключалка имат сексуален оттенък, хаха  ;D). А и самата врата някак провисна, не можеше да се затвори. Изпаднах в паника какво ще правя, не мога да си затворя жилището - сега всеки, който иска, може да влезе. По едно време мернах съседа от долния етаж - незнайно защо в съня ми живееше в отсрещния апартамент. Предложи ми, ако не си намеря ключар, той да го ремонтира. Но не съседска услуга, а ми поиска пари. Аз си казах - "по-добре ключар, че тоя не се знае как ще свърши тая работа".

По-нататък видях, че другият ("по-важният") ключ е паднал някъде отвън и по-встрани. И се появи някакъв млад мъж - непознат, който или наскоро се беше настанил в някой от съседните апартаменти, или беше дошъл да гостува на някой. И незнайно защо хвана и отнесе ключа. Опита се да се измъкне тихомълком. Но за да си върна "ключа", се наложи да го заговоря и да го примамя да влезе в жилището, направо го придърпах с увещания да го "нахраня". Между другото, имаше доста жалък вид и явно имаше нужда от "хранене". Външно не го познавах, но когато го докоснах, енергията му ми се стори позната, сякаш го познавам отнякъде. Ключът стоеше в задния джоб на дънките му, но май се беше счупил наполовина, не си го спомням ясно...
Успяващ ли да се справяш с разходите по бита- ток, вода, нет? Спред мен, отесняващите стаи и счупеният ключ (проблем) са свързани с това малко по-тривиално тълкуване. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #533 -: Май 19, 2014, 07:37:17 pm »
Успяващ ли да се справяш с разходите по бита- ток, вода, нет? Спред мен, отесняващите стаи и счупеният ключ (проблем) са свързани с това малко по-тривиално тълкуване. :)

С тия разходи все още се справям, но истината е, че се скапвам като куче и работя по седем дни в седмицата, вкл. и до късно след раб. време, за да си осигуря допълнителен доход към заплатата. Чувствам се изключително преуморена и вече се замислям дали си струва да продължавам с това темпо. А иначе съм от типа хора, които по-скоро няма да се хранят, но ще си платят сметките, за да не дължат нищо никому.
« Последна редакция: Май 19, 2014, 07:39:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #534 -: Май 19, 2014, 07:37:44 pm »
Ха-ха, пак се отнесох в шантав сън- сънувах как един кон доближи до мен и си качи предните крака на раменете ми, подобно на голямо куче, когато се радва на човек и се качва по него
след това сънувах голямата дъщеря как седи заедно с няколко други- уж в самолет, но местата като в студентска зала- нали знаете как са наредени една над друга масите им и местата за сядане във височина
 трябваше да излетят нелегално- аз през това време имах в ръцете си чанта с много грозде в нея, оставих си една чепка за мен и останалото дадох на нея и другарчетата ѝ, като заръчах да лягат и се крият докато не преминат границата, някакви такива истории, в които се явявах ятак  :D :D
Имаш някакви тревоги по отношение на нея.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #535 -: Май 19, 2014, 07:38:52 pm »
С тия разходи все още се справям, но истината е, че се скапвам като куче и работя по седем дни в седмицата, вкл. и до късно след раб. време, за да си осигуря допълнителен доход към заплатата. Чувствам се изключително преуморена и вече се замислям дали си струва да продължавам с това темпо.
Сънят е проекция на тези бюджетни тревоги.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #536 -: Май 19, 2014, 07:56:06 pm »
Имаш някакви тревоги по отношение на нея.
всичко е наред при нея, няма повод за притеснения
в съновниците дават хубави неща за грозде- забогатяване, наследство
днес си взех поредния месечен превод на пари, но не съм забогатяла- парите са колкото да покрия текущи нужди

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #537 -: Май 19, 2014, 09:19:21 pm »
Тази вечер сънувах нещо много забавно.  :85: :85: Предстои ми изпит, явно се филмирам за него, но може ли такова нещо да сънувам.  :85: :85: :85:

Сънувам, че съм на лекции, по предмета, по който ще имам скоро изпит и лектора казва, че щял да даде на асистента някакъв деликатес, който сам приготвил да сме го опитали. И сънувам, че имаме упражнение при този асистент един ден преди изпита.  :012: И говорим някакви коренно различни неща, исторически и изсведнъж, както сме по масите и чиновете, той вади някакви чинийки, вилички и започва да ни раздава, обаче ние сме забравили какво е казал лектора. И го питаме: Извинявайте, ама това какво е? И той отговаря - ама как какво е, това е деликатеса, който Стефанов (лектора) приготви за вас. Беше ми много смешно като си го представих с готварска престилчица да ни готви деликатес. Иначе изглеждаше нещото много вкусно, но честно казано, не съм виждала аналог на него, беше някакво с измислено име в главата ми и изглеждаше като панирано сиренене и в панировката все едно имаше корнфлейкс, но самата консистенция на вътрешното беше една по-мекичка и течна  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #538 -: Май 19, 2014, 10:06:32 pm »
Вземи поразгледай някои по- особени казуси. :) (Останала съм с впечатление,че учиш право)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #539 -: Май 19, 2014, 10:13:40 pm »
Аз пък сънувах дядо ми, но не мога да се сетя точно в каква връзка. Но сме в жилището му и говорим . След това излязох да се разходя в града, където живее ( и където имам много спомени от детството).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name