Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625183 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #540 -: Май 19, 2014, 10:15:02 pm »
Благодаря, Уран! Право наистина уча, изпита ми ще е тест, но тестовете винаги са на тънкостите, то това е запазената марка на "готвача" от съня ми - подвеждащи въпроси и тънкости.  :) Ще кажа как е минало като мине.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #541 -: Май 20, 2014, 06:13:23 am »
Сънувах ,че ме ухапа бълха по дясното коляно,обаче я хванах . :)
И после друг сън -среща с много добър познат (бяхме в една компания навремето),с който не сме се виждали сигурно от 7-8 г. ,на място ,което е свързано с работата ми и много силно и крепко се прегръщахме.В съня ми имаше и микрофон ,поставен на една маса....
« Последна редакция: Май 20, 2014, 07:31:11 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #542 -: Май 20, 2014, 06:10:04 pm »
Сънувах, че много исках да набия един човек, но точно преди да му скоча на бой се събудих ... :( Интересното беше, че човека го познавам и е младеж на моята възраст, но в съня ми беше с побеляла коса ... Как исках да го шамаросам ... яд ме е сега. :D
Марса, който ми е У12 стана директен и се гледайте чудо тези дни в темата за моите сънища.  :57:
« Последна редакция: Май 20, 2014, 06:12:44 pm от AzaZaeL »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #543 -: Май 20, 2014, 08:27:06 pm »
азаел-помъдрял си рано,и ти се вършат глупави неща. другото е че ,май  се иска да бъдеш по-зрял...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #544 -: Май 21, 2014, 03:44:43 pm »
Напоследък имам непрекъснато повтарящ се сън, чудя се как да го разтълкувам. Все по-често сънувам как пристигам в родния си град, където ме посреща леля ми и после с багажа ме води до жп гарата, сякаш ме изпраща някъде, но в незнайна посока – и аз не знам закъде пътувам. Просто трябва да хвана някакъв влак и да потеглям. Въпросната леля е от малкото ми живи роднини, с нея все още поддържам по-тясна връзка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #545 -: Май 21, 2014, 04:52:12 pm »
азаел-помъдрял си рано,и ти се вършат глупави неща. другото е че ,май  се иска да бъдеш по-зрял...
Благодаря ти. Опитвам се да съм мъдър ама не се получава често.  :91: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #546 -: Май 22, 2014, 10:39:17 am »
Сънувах, че се опитвам да изгася две крушки в една стая, в която големия ми брат - който само мрънкаше, че съм му шумял ... Обаче бях предизвикал някакъв токов удар в съседната стая (мисля, че гръмна крушката там някак - не помня как). Електричеството се беше бъгнало и както си гася лампите и тъкмо решевам да излезна от стаята със спящия брат и да го оставя го най - накрая да си спи спокойто иииии гледам лампите започват сами да се пускат, след това пак ги спирам, а те пак се пускат ... Действието се повтори около 10 пъти без ефект.  :85: Брат ми се ядоса!  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #547 -: Май 22, 2014, 02:05:30 pm »
Имах много идиотски сънища тая нощ, но помня само два, горе-долу. Първият е, че с Лили седим на един чин в час по пеене. Нямам никаква идея как така съм се оказал там и съответно нямам учебник. Учителят ме гледа накриво. На някакъв уж италиански, ама повече испански, казвам, че съм си забравил учебника (запецвам точно на тази дума). Лили прави някаква хартиена фигурка, нещо като оригами, оставя я на катедрата, той много се радва, като дете направо, забравя за всичко останало, тя му се усмихва мило и си излиза.

Второто е по-скоро сценка — на някаква детска площадка съм, заобиколена от дървета, и се упражнявам да хвърлям брадва/томахавка. Горе-долу както се хвърля чук по олимпиадите, с такова завъртане.

Преди да се събудя помня, че си "записах" всички сънища, но явно и това съм сънувал :) Ще трябва да ровя в Акашата, за да си спомня и останалите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #548 -: Май 22, 2014, 02:12:09 pm »
Рептиле, сега да не послъгваш, че си ме сънувал?  :012:

Хаха, и пак добре, че не си се сънувал като онзи Павка от детската площадка.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #549 -: Май 22, 2014, 02:16:05 pm »
Толумбички да не кусна, ако лъжа! O:-)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #550 -: Май 22, 2014, 02:26:51 pm »
Толумбички да не кусна, ако лъжа!


Ок, щом се кълнеш в любимите си толумбички, ще ти повЕрвам  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #551 -: Май 22, 2014, 07:38:45 pm »
Напоследък имам непрекъснато повтарящ се сън, чудя се как да го разтълкувам. Все по-често сънувам как пристигам в родния си град, където ме посреща леля ми и после с багажа ме води до жп гарата, сякаш ме изпраща някъде, но в незнайна посока – и аз не знам закъде пътувам. Просто трябва да хвана някакъв влак и да потеглям. Въпросната леля е от малкото ми живи роднини, с нея все още поддържам по-тясна връзка.

Багаж-ът има няколко значения. В твоите сънища те се преливат и е и едното, и другото :)- лична сила, потенциал, интелектуални способности (багаж), психично сътояние И грижи, тревоги, необходимост от разтоварване (на багажа). Имаш някаква подсъзнателна неоходимост да прехвърлиш част от бремето си, но осъзнаваш, че на този етап не се е появил Човекът. Не са случайни образите на роднините. Те не поемат "куфара", а те изпращат в някаква посока, което, би трябвало да значи, че осъзнаваш необходимостта от еманципация. Във фаза си на преосмисляне и в бъдеще ще се пазиш от излишни вълнения и задължения. Само небходимия минимум.
Влак-ът също е символ потвърждаващ вътрешното ти израстване и зрялост, но и е изискване за точност, ред, планиране.

п.п.Има ли хаос в ежедневието ти? :)


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #552 -: Май 22, 2014, 07:40:26 pm »
Имах много идиотски сънища тая нощ, но помня само два, горе-долу. Първият е, че с Лили седим на един чин в час по пеене. Нямам никаква идея как така съм се оказал там и съответно нямам учебник. Учителят ме гледа накриво. На някакъв уж италиански, ама повече испански, казвам, че съм си забравил учебника (запецвам точно на тази дума). Лили прави някаква хартиена фигурка, нещо като оригами, оставя я на катедрата, той много се радва, като дете направо, забравя за всичко останало, тя му се усмихва мило и си излиза.

Второто е по-скоро сценка — на някаква детска площадка съм, заобиколена от дървета, и се упражнявам да хвърлям брадва/томахавка. Горе-долу както се хвърля чук по олимпиадите, с такова завъртане.

Преди да се събудя помня, че си "записах" всички сънища, но явно и това съм сънувал :) Ще трябва да ровя в Акашата, за да си спомня и останалите.

Не се вълнуваш от дребните неща. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #553 -: Май 22, 2014, 07:43:20 pm »
Сънувах ,че ме ухапа бълха по дясното коляно,обаче я хванах . :)
И после друг сън -среща с много добър познат (бяхме в една компания навремето),с който не сме се виждали сигурно от 7-8 г. ,на място ,което е свързано с работата ми и много силно и крепко се прегръщахме.В съня ми имаше и микрофон ,поставен на една маса....

Ще трябва да проявяваш тактичност и дискретност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #554 -: Май 22, 2014, 07:52:29 pm »
п.п.Има ли хаос в ежедневието ти? :)

Уран, благодаря за интерпретцията! Много задълбочен прочит и има точни попадения.
Всичко е така, както си го описала.

Хаос няма, тъкмо обратното - всичко върви като по швейцарски часовник, сама съм си наложила тези правила и ограничения, вече усещам как рутината ме задушава...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui