Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625392 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #555 -: Май 22, 2014, 08:02:29 pm »
Уран, благодаря за интерпретцията! Много задълбочен прочит и има точни попадения.
Всичко е така, както си го описала.

Хаос няма, тъкмо обратното - всичко върви като по швейцарски часовник, сама съм си наложила тези правила и ограничения, вече усещам как рутината ме задушава...

Значи е обратното. :) Попитах заради влака. Не ми беше ясно дали е наложен вече ред, който дотяга или необходимост от такъв. :)
« Последна редакция: Май 22, 2014, 08:38:54 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #556 -: Май 22, 2014, 08:04:06 pm »
По-скоро ми дотяга, направо ми идва да скъсам синджира  :banghead:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #557 -: Май 22, 2014, 08:15:14 pm »
Не се вълнуваш от дребните неща. :)

нещо подобно си помислих.
първо като прочетох на азазел сънищата и ги сравних с моите съновидения
след това на азазел и на рептил...

при азазел нещата са малко кой е по-по-баткото
много ти се спори с него,все да ръчнеш,искра да има...няма да угасите тоя спор,заедно ще разстете така искрящи

рептил,какъв е тоя сти,спорт с томаховката...дървета така не се секат...а каква е мишената...всичко си подредил,и сега =хвърли един зар(томаховка) пък където секира попадне...
смятам че си на стартова линия,предстои ти изпит,пред аудитория нещо...пред някой нещо ще говориш-остро,нещадящо...

ту с пеенето и  фигурката-много красиво звучи...творец,по-скоро продукта е важен,да достигне до сърцето на отсрещната страна...

внимавай със секирата,може и с меко да получиш исканото...ловкост,оратор,...не знам...


я кажи за акашите нещо....имай предвид че  не знам нищо
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #558 -: Май 22, 2014, 08:35:12 pm »
Мерси, Уран :)

Не ги сечах, Синие. Упражнявах се в хвърляне на брадва, бях си избрал едно дърво за мишена. Беше двуостра, но не достатъчно голяма за сеч, затова я сравних с томахавка. А сценката с пеенето беше много особена, усещах как се напъвам да си спомня нужните думи.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #559 -: Май 22, 2014, 11:08:46 pm »
при азазел нещата са малко кой е по-по-баткото
много ти се спори с него,все да ръчнеш,искра да има...няма да угасите тоя спор,заедно ще растете така искрящи
Ха-ха, мерси синие. Заяждаме се откакто се помним ... Той лъв, а аз теле и двамата инати и сме си все наобратно за всичко.  :lol_hitting: Няма да изчезне изглежда искрата никога.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #560 -: Май 22, 2014, 11:19:18 pm »
Ще трябва да проявяваш тактичност и дискретност.

Благодаря ,Uran ,за вниманието  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #561 -: Май 22, 2014, 11:39:47 pm »
Снощи сънувах, че имам огромни стрии на лявото коляно надлъжно и седях и ги гледах и се чудех. Сега като се размислих стриите се получават от разширение/разпъване на кожата. Десният крак или дясната страна се свързват с духовното, а лявото с материалното. Коляното е сгъвка - гъвкавост. Нещо разширение на кръгозора и възприятията ми се чини по пътя на логиката... Ама знае ли човек... Пък може и просто някаква простотия да съм сънувала  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #562 -: Май 24, 2014, 11:52:52 am »
Сънувах, че раждам и че имам адски болки и контракции...До мене стои една непозната акушерка, немкиня и ме кара да напъвам. Аз се опитах да се примоля за секцио, а тя ми обясни, че няма да стане да се взема в ръце и да продължа да напъвам. После се събудих.
Характерно за моите сънища е, че в повечето случаи сънувам непознати хора, намирам се на непознати места и аз... Сякаш не съм аз а някоя друга...

 Родилните мъки се свързват с грижи, проблеми, усилия. Вероятно си се захванала с проект, дейност, нещо, което изисква енергия и подкрепа. Ще потърсиш и кратки пътища (секцио), но, основното, ще е твое дело.
Германката може да е някоя личност в обкръжението/работата ти с маниери на гестаповец. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #563 -: Май 24, 2014, 11:58:38 am »
Снощи сънувах, че имам огромни стрии на лявото коляно надлъжно и седях и ги гледах и се чудех. Сега като се размислих стриите се получават от разширение/разпъване на кожата. Десният крак или дясната страна се свързват с духовното, а лявото с материалното. Коляното е сгъвка - гъвкавост. Нещо разширение на кръгозора и възприятията ми се чини по пътя на логиката... Ама знае ли човек... Пък може и просто някаква простотия да съм сънувала  :57:...

Проблем с реализирането/довеждането докрай на идеите ти?
Замисляш ли се за това, което те очаква, в по- зряла възраст? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #564 -: Май 24, 2014, 02:23:46 pm »
тази сутрин, по-скоро на обяд, че се събудих по време на земетръса, се сънувах гола как ходя по пътечката между тото-пункта и съседния блок и въобще не ми пукаше, дори си мислех защо по-рано не съм тръгнала без дрехи, че си е супер гот  :D :D :D  сигурно се е запечатала в съзнанието ми новината от преди дни, когато четох за голата пловдинчанка, как полицията я гонила да я прибере  :57:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #565 -: Май 24, 2014, 06:19:34 pm »
тази сутрин, по-скоро на обяд, че се събудих по време на земетръса, се сънувах гола как ходя по пътечката между тото-пункта и съседния блок и въобще не ми пукаше, дори си мислех защо по-рано не съм тръгнала без дрехи, че си е супер гот  :D :D :D  сигурно се е запечатала в съзнанието ми новината от преди дни, когато четох за голата пловдинчанка, как полицията я гонила да я прибере  :57:

Да, изчистване от паразитно инфо. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #566 -: Май 25, 2014, 01:49:46 am »
Да, изчистване от паразитно инфо. :)
Благодаря, Уранче!
В съновника четох, че да се сънуваш гол било на хубаво, ще избегна някаква опасност
- изгладих си отношенията с майка ми, че предната събота се влошиха и нейните приказки ми тежаха цяла седмица

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #567 -: Май 25, 2014, 07:06:21 am »
Сънувах,голям орел,по който захвърлих обувката си. :012: В резултат на което,той ми заби ноктите си на гърба ми.Почувствах много силна болка и се събудих.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #568 -: Май 25, 2014, 08:31:03 am »
Проблем с реализирането/довеждането докрай на идеите ти?
Замисляш ли се за това, което те очаква, в по- зряла възраст? :)

Не, не е нужно да мисля със 100 години напред  :012:. Живея тук и сега. Обикновено това, което го мислиш за в бъдеще или не става, или пък става нещо съвсем различно. Няма смисъл...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #569 -: Май 25, 2014, 11:29:47 am »
мунлайт-твоите проблеми,грижи,от твоя начин на живот ,щеш и храктер,навик,поведение(някой наскоро ти беше казвал нещо подобно и за въпрос работа,отношения,не си спомням сега точно-в руни,таро)си го прехвърлила на друго ниво . там закона не позволява да си такава (разглезена,с детско поведение ) та не знам дали ти си му ядосана,но си подразнила върха на пирамидата...смятам заслужено те е сграпчил,бъди  внимателна за на пред с висшия разум ... :58:
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;