Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 626312 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #570 -: Май 28, 2014, 09:05:49 pm »

при азазел нещата са малко кой е по-по-баткото
много ти се спори с него,все да ръчнеш,искра да има...няма да угасите тоя спор,заедно ще разстете така искрящи

Днеска се скарахме жестоко с брат ми и мисля да не му говоря няколко месеца. Не че много си говорехме преди това.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #571 -: Май 29, 2014, 06:48:06 am »
Сънувах,че мама плачеше и се притесняваше-причината:петно на ръката на сестра ми,което растеше? :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #572 -: Май 30, 2014, 02:18:48 pm »
мунлайт- майка ти се радва на нещо,но не е свързано със сестра ти.
другото което мисля ,че е по-важно-петното което расте,са нейните страхове,или други нейни тревоги вече към сестра ти,нещо с което е белязана,тя,да не вземе сега да  се прояви с по-голяма сила от преди.

*
аз пък днес забелязах на дясната длан,малък кръг ми се е появил. като сбор,съвкупност от дребни линии,те да го ''изписват'' червеничък един такъв...до линията на разума е май,не съм на ясно с хиромантията...
но пък не е изгорено,не е отбелязано от нещо...хм,да видим до довечера дали ще се разкара,ии съм се сдобила с нещо ново ''о''
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #573 -: Май 30, 2014, 02:27:52 pm »
Синие, :38: (ти си наясно за какво става въпрос,и както винаги права в тълкуването)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #574 -: Май 30, 2014, 04:48:33 pm »
Сънувах репички - нарязани на парченца и на всяко парченце с черен химикал, тънък, или някакво друго мастило, беше написано с ръкописни букви много красиво някакво послание или дума, но не можах да фокусирам никакви думи, за жалост или поне не мога да се сетя.  :017: :017: :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #575 -: Май 30, 2014, 05:38:55 pm »
Сънувах репички - нарязани на парченца и на всяко парченце с черен химикал, тънък, или някакво друго мастило, беше написано с ръкописни букви много красиво някакво послание или дума, но не можах да фокусирам никакви думи, за жалост или поне не мога да се сетя.  :017: :017: :017:
добра идея е това с репичките, може да направиш салата с любовно послание за някой момък- ракиджия  :)

Тъндър, да не си обмисляла някакъв вариант за пищови по изпита, преди да заспиш?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #576 -: Май 30, 2014, 05:56:09 pm »
Не, за 4 години висше образование съм преписала на два изпита и то защото всички бяхме подканени от ръководството така да направим и че никой не го интересува за оценките. На единия даже давахме 10 лева за някакъв учебник, който трябваше да ни доставят нов, но ни носеха някакви стари и след изпита пак си ги прибираха - идеята беше да си имаш учебник на изпита, да си го извадиш като човек, да препишеш и после да го върнеш на преподавателката за следващата година.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: Няма да преписвам, даже не съм си го и помисляла. Най-много "помощ от приятел", ако е видима на хоризонта и се запъна някъде.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #577 -: Май 30, 2014, 06:20:09 pm »
Аз пък свързвам репичките с накълцани руни.Салата "Любовна магия",баяна,наречена салата.Да не замисляш някому пожелателно "заклинание' :012: ;D

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #578 -: Май 30, 2014, 06:37:30 pm »
Не, оставила съм настрани заклинанията за сега, лятото може да се разшетам. Но нямам и на кого да правя, на никой не съм хвълила око, нито ми се занимава, де.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #579 -: Май 30, 2014, 07:16:48 pm »
Че то не пречи и на себе си да правиш баница с късмети.Аз преди като четох/гледах за свойствата на водата/Масару..къв беше/пиех от сто налепени шишета с надписи:здраве,любов,бог,благодаря.. :012:Първо ми се смяха околните,но после внимателно избираха от кое "биле"да глътнат.Като няма и светена вода посръбвам. :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #580 -: Май 30, 2014, 08:13:36 pm »
С шишвенца с различни наименования не съм пробвала, но съм абсолютно сигурна, че вибрациите на мисълта променят нещата около нас. Иначе аз нямам ли някого предвид, с любовни магии изобщо няма да се занимавам, да не съм луда сама да си търся трън в гъза да си слагам - по-скоро имам тенденцията да махам такива работи, не са ми хич интересни.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #581 -: Май 30, 2014, 08:24:38 pm »
Ааа да ,пък и ако се обърка ритуалчето може да привлечем някой Урунгел-педерунгел по грешка.Иначе не е лоша идея да спретнем на някой  репички с иероглифчета ,кълцан бахур и ракийка с ледчета от светена вода. :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #582 -: Май 30, 2014, 11:29:36 pm »
Сънувах ужасен сън този следобeд ...!  ???
Някакви терористи направиха атентат от взривиха цяла Великобритания, заличавайки я напълно от картата на света!  :-\ :-\ След това нямаше 2 телевизии и една продавачка от лафката стана англичанка ...  :012: Обаче 80% от съня си не го помня, но като се събудих сега и се почувствах ужасно, сестра ми ми каза, че съм спал неспокойно ....... не знам ужасен сън!
По някаква случайност след съня ми имаше земетресение усетено силно в България.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #583 -: Май 31, 2014, 08:38:31 am »
Сънувах ,че си търся парфюма ,заобиколена от много чанти ,в различни стаи и не го откривам ,като в една от стаите виждам с периферното си зрение ,че сестра ми къпе бебе в синьо корито ,но всъщност не виждам бебето ,само знам ,че има такова там и тя ми  казва през това време какво да облека ,защото някъде ще ходим. :)

Другият сън -моя близка позната ,с която живеем наблизо ,отива на градската баня ,която се намира до нас ,но не може да отвори вратата ,защото е затворена .Аз с поглед й посочих да се върне малко назад и ще се отвори входа, и наистина това се случи и оттам излезе някаква светлина,сякаш нещо оживя ,сякаш е било "заспало" .Всъщност тази градска баня от дълги години не работи и е запустяла сградата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #584 -: Май 31, 2014, 10:52:21 am »
Тази нощ много сънувах. И на сутринта братовчедка ми вика: има ли човек, който да не си сънувал тази нощ, чух си името. Стига си говорил на сън, че не може да се спи от теб.  :57: