Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625284 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #660 -: Юни 15, 2014, 04:28:07 pm »
Снощи сънувах доста странен сън  ::) Бях на църква, имаше много хора и когато се появи свещеника каза - "днес ще ви разкажа притчата за Исус и агнето". Не си спомням, какво говореше, но беше се вживял, жестикулираше. След като приключи, дойде при мен и ми каза - "опростени са ти греховете, защото днес се разкая"  :o При което аз се разревах и се събудих.
Чудя се, какво значи, дали е свързан с някакво подсъзнателно чувство за вина  ???
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #661 -: Юни 15, 2014, 04:38:25 pm »
Таня, може да е нещо, което те е мъчило много отдавна, като подсъзнателен психологически конфликт, но се е случило нещо в живота ти наскоро, коеот му е помогнало да се разреши, така че според мен те чака облекчение занапред в някаква сфера на живота.  :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #662 -: Юни 15, 2014, 05:11:10 pm »
Таня, може да е нещо, което те е мъчило много отдавна, като подсъзнателен психологически конфликт, но се е случило нещо в живота ти наскоро, коеот му е помогнало да се разреши, така че според мен те чака облекчение занапред в някаква сфера на живота.  :)
Благодаря, Тъндър  :)
Точно така се почувствах - сякаш беше свален някакъв товар от гърба ми.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #663 -: Юни 15, 2014, 11:10:28 pm »
Снощи сънувх странен сън - странното е, че той периодично се повтаря. Не мога да разбера защо сънувам това.

Вече за пореден път се случва да сънувам най-близката си приятелка от ученическите си години (тя не живее в Б-я). Понастоящем е майка и домакиня, има съпруг и едно дете. Но много пъти сънувам повтарящ се сън - как тя решава да ми разкаже "тайна" за миналото си - нещо, което ми е спестявала. И започва да ми разказва, че преди да срещне съпруга си и да се задоми, да се превърне в семпла домакиня, е имала бляскава кариера и живот. Била известен модел, снимали я за кориците на най-престижните модни списания, не слизала от подиумите, обиколила доста чуждестранни дестинации по модни ревюта... В снощния сън в ръцете си държах албум със снимки - повечето бяха накъсани или нарочно скрити. На снимките имаше много красива висока жена - фешън модел, снимките бяха правени от професионални фотографи.

Разказа ми също така, че покрай моделската си кариера се забъркала с много влиятелни мъже, мафиоти... Впоследствие нещо се случва, кариерата й изведнъж се срива (може и да се забърква в някаква криминална история) и решава спешно да напусне града, да замине надалеч. Там среща бъдещия си съпруг, създава семейство и ражда дете - става такава, каквато я познавам в реалния живот.
 
Този сън сънувам вече много пъти и не мога да разбера посланието му.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #664 -: Юни 16, 2014, 02:49:32 pm »
сигурно е била красива съученичката ти,и може би навремето да сте  и завиждала някак на нея,а може просто да си възхитена от неин чар,физика,късмет...
сигурно си си я представяла някога за успяла красавица,и не я виждаш като тиха домакиня.
защото според твоето виждане за да си красив и печеливш-трябва да си имаш някой  голям мъж с голям портфейл,това някъде в подсъзнанието може да бъде,не знам.
и сега си доволна, че  се е сбъднало това да е кротка жена в семейна среда,а не другото...
да ли не съжаляваш че е погубила младостта си?дали не съжаляваш за теб,за нея,за вашето време,за вашите мечти?дали не си казваш-ех да бях като нея,с тази красота,какво бих постигнала...

а може тя наистина има тайна.да сте харесвали  двете един мъж,как да кажа  с положение,може някога от нея да е зависило дали да те срещне с него,но не се е случила срещата
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #665 -: Юни 16, 2014, 03:04:54 pm »
сигурно е била красива съученичката ти,и може би навремето да сте  и завиждала някак на нея,а може просто да си възхитена от неин чар,физика,късмет...

а може тя наистина има тайна.да сте харесвали  двете един мъж,как да кажа  с положение,може някога от нея да е зависило дали да те срещне с него,но не се е случила срещата

Не, нищо общо с тълкуванията ти.

Бяхме близки като сестри, споделяхме всичко. След нея друга такава приятелка не съм имала.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #666 -: Юни 16, 2014, 03:11:34 pm »
ще намериш отговора на съня сама някой ден

ще споделя нещо.

при мен един от повтарящите се сънища също носи послание на ''тайна''

аз сънувах месеци на ред,всяка вечер едно и също,моя  близка(виждаш и при мен е жена),да ми казва(както и в товоя сън) нещо което е тайно за мен,защото не го зная...но тя ми казваше-''има нещо за теб,твое е ,вземи го''...е това нещо нито го знам какво е,къде е,как да го открия...просто всяка вечер тя и това тайно нещо,което да търся...

години минаха,и нищо не взех,не намерих,не открих дори в сън,като насока къде да търся,какво да търся.
осещала съм се, че сънувам тази жена,и съм се осъзнавала някак да я питам в съня си-кажи какво е нещото,къде е'' е ,тя не ми каза...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #667 -: Юни 16, 2014, 03:19:10 pm »
Забравих да споделя - при този сън всеки път имам чувството, че "вече се е случило".... някога и някъде. Едно познато усещане, не мога да го обясня.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #668 -: Юни 16, 2014, 09:25:36 pm »
Лили, възможно ли е да си ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #669 -: Юни 16, 2014, 09:33:27 pm »
Лили, възможно ли е да си ти?

Да ти кажа, и аз го възприемам като "спомен" - всеки път, когато отново го сънувам.

Може би също така трябваше да добавя, че с тази приятелка бяхме толкова близки, че я възприемах като нещо повече от сестра, като част от мен, много скъпа, т.е. буквално се идентифицирах с нейните емоции и преживявания, в това отношение вибрираме на сходни честоти (тя е Скорпион с осмодомна Луна в Риби).

Сега се чудя дали става въпрос за паралелна инкарнация или спомен от някоя минала...  ;D

В съня жената с бляскаво минало бягаше от нещо - от блясъка и суетата... Заряза всичко - кариера, задгранични пътвания, подиуми и безброй възхитени погледи... В последния си сън я виждах сякаш на кинолента - как къса скъпа перлена огърлица от врата си и я хвърля в желанието си да зареже всичко.
Замина в малко затънтено градче, където стана средностатистическа домакиня, майка и съпруга. И така намери щастието си.

Приятелката ми също имаше бурен живот преди да намери спокойствие и семейна хармония, но няма нищо общо с "миналото" от моя повтарящ се сън. Странно.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #670 -: Юни 19, 2014, 12:58:57 am »
В друг сън сунувах, че учителката ми пише отсъствие без причина и аз после я срещам в един магазин и и казвам, че ще направя оплакване от нея. Оказа се, че съм се припознал и това е един мой съученик от бившия ми клас!  :-\  :012: :012: :012:
Май от последния сън личи нервното ми напрежение последните дни ...
Очаквах спомената учителка да ми направи гадно и да ме тормози, но се оказа доста милостива към мен и си ме оформи със 6-ци по нейните предмети. Може би защото днес 10 минути и разказвах за наталната и карта :85: ... Но знам си аз как да и се подмажа.  :012: :012: Беше доста доволно от анализа ми.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #671 -: Юни 19, 2014, 04:12:23 am »
Сънувах преди малко как седя на диванчето в кухничката и гледам към полюлея, който се клатеше и осъзнах, че има земетресение, но си казах майната му и не хукнах да бягам като всеки друг път, а само се преместих под перваза на вратата  :-X
Събудих се и станах, взех телефона под ръка за всеки случай, може да се върна да си продължа съня, че има още време до сутринта  :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Сънувах...
« Отговор #672 -: Юни 19, 2014, 10:30:09 am »
Аз сънувах, че мъж ме вози с бясна скорост през една улица, която е реално съществуваща. Аз изпитвах същия страх/адреналин, който и реално изпитвам при много висока скорост. Беше напрежение де.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #673 -: Юни 19, 2014, 07:31:00 pm »
Аз сънувах, че мъж ме вози с бясна скорост през една улица, която е реално съществуваща. Аз изпитвах същия страх/адреналин, който и реално изпитвам при много висока скорост. Беше напрежение де.  :)
И аз сънувах същото миналата седмица, но освен бясната скорост беше отворена вратата на колата и едва успях да не изпадна от нея.  :012:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #674 -: Юни 23, 2014, 06:35:55 am »
добро утро.
напоследък сънувам,но не помня сънищата,остава един спомен,някакъв замазан щрих,от който нищо не мога да извлека ясно и  цветно,и никак не се ''сваля'' до речта.
с други думи,не става ,невъзможно ми да разкажа''видяното''

тази сутрин отново нещо подобно.
но поне  се събудих със спомен за проведен кратък диалог с млада жена.
говорехме за ''канал'' , всъщност ние двете гледахме друга жена,която как да кажа носеше в себе си сила,присъствие,дарба.
момичето ми каза''тя е канал,и ти го можеш''
изненадана и казах,с подозрение-''не,не мога. но сигурно ти четеш,и тя чете Акаши,ще ми покажеш ли?''
тя ми каза''можеш,те са еди колко неща за вършене (*еди колко си неща,каза ми *числото),ти го знаеш ,като малка си го правела...


ами събудих се ... мястото на събитието изглеждаше приблизително ,с известни несъвпадения на кухнята от жилището ми където живеехме с семейството ми,като дете до 24,25годишна...
« Последна редакция: Юни 23, 2014, 06:39:53 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;