Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625443 пъти)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Сънувах...
« Отговор #780 -: Юли 20, 2014, 12:52:23 am »
Снощи сънувах, че докато си лежа в леглото от някъде се появи куче в стаята, помилвах го и то се качи при мен в леглото и аз си го гушнах. Едно приятно ми стана, като да си гушкаш домашен любимец. А по-принцип не  съм любител на кучета.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #781 -: Юли 20, 2014, 08:48:14 am »
А аз сънувах,че се намирам в дом за душевноболни и ги хранех?(храната им беше приготвена от мен)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #782 -: Юли 20, 2014, 09:52:36 am »
Снощи сънувах, че докато си лежа в леглото от някъде се появи куче в стаята, помилвах го и то се качи при мен в леглото и аз си го гушнах. Едно приятно ми стана, като да си гушкаш домашен любимец. А по-принцип не  съм любител на кучета.
Ще имаш топли сърдечни контакти- изпълнени с нежност и доверие. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #783 -: Юли 20, 2014, 09:53:29 am »
А аз сънувах,че се намирам в дом за душевноболни и ги хранех?(храната им беше приготвена от мен)
Ще проявяваш разбиране.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #784 -: Юли 20, 2014, 10:08:06 am »
Сънувах нещо много интересно: със силата на мисълта шавах из измеренията - сякаш някой ме учеше да го правя, но не видях кой беше. Затрудних се да се върна в нашето измерение, но този който ме учеше ме насърчаваше да се сетя как става и накрая разбрах - просто трябваше да се събудя...

 :017:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #785 -: Юли 20, 2014, 10:17:45 am »
Сънувах нещо много интересно: със силата на мисълта шавах из измеренията - сякаш някой ме учеше да го правя, но не видях кой беше. Затрудних се да се върна в нашето измерение, но този който ме учеше ме насърчаваше да се сетя как става и накрая разбрах - просто трябваше да се събудя...

 :017:
Поразсъждавай над болднатото. :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #786 -: Юли 20, 2014, 10:38:44 am »
Поразсъждавай над болднатото. :)

 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #787 -: Юли 20, 2014, 12:24:31 pm »
Сънувах някакви много Овенски неща тази вечер.  :D :D :D :D Сънувах, че най-добрата ми приятелка е бременна - ама така много бременна, ще ражда, хахаха. Даже в съня ми по едно време роди. И детето й, сънувам, че е Овен. Обаче и в съня ми още бяхме студентки и аз отидох да й се накарам, викам й - "Как може такова нещо, ние още учим, а ти тука деца ще ми раждаш" и я питам и как стана така, че е бременна, нали и кой е бащата. И тя вика може да е човека Х, може да и човека У, ама съм почти сигурна, че е човека Х. И аз още повече се ядосах за глупостите, които прави и викам - как така човека, Х, бе, той е к**вар! (и в реалния живот е). И тя вика - Ами тоо, имаше два дена, в които си бях в къщи и излязохме с него и така. И аз потрес още повече, хахахаххаа.  :012: :012: :012: :012: :012: Помня, че нещо коментирах и че, детето е Овен - викам й - ум имаш ли - такова рогато и проклето как ще го гледаш и възпитаваш ....  :012: :012: :012: Принципно към Овен нямам против, хахаха, ама наистина за възпитание малко трудно става. Та от нея такива истории не може да се очакват, тя доста рационално гледа на такива неща, та не знам какво значи тоя целия сън.

А за себе си сънувах, че ми влиза в някаква сила солар, ама как в солара Слънцето ми вече не е в Рак, ами в Овен - и си викам оооо супер, най-накрая и аз малко Овен да бъда.  :012: :012: :012:

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Сънувах...
« Отговор #788 -: Юли 20, 2014, 12:46:03 pm »
Ще имаш топли сърдечни контакти- изпълнени с нежност и доверие. :)

Уран, според мен е много вероятно е също да показва желанието ми за такива контакти. Благодаря  :58:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #789 -: Юли 20, 2014, 05:28:48 pm »
тъндър-с тия бременни приятелки,до къде ще я докараме... :38:

това с  овен...преди месеци,имах сън,в него чух ''овен 5 градуса''
и нищо не разбирам от астро

еха,вещичка. аз пък веднъж видях един учител,той ми показа левитацията,и летенето...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #790 -: Юли 20, 2014, 06:01:20 pm »


еха,вещичка. аз пък веднъж видях един учител,той ми показа левитацията,и летенето...

Аааа аз насън винаги си летя бе... Вече не помня кога съм вървяла на сън  :043: :043: :043:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #791 -: Юли 20, 2014, 06:22:48 pm »
Тъндър, струва ти се, че си в застой, или че изпускаш нещо

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #792 -: Юли 21, 2014, 02:12:27 pm »
и тази вечер не се спа...сватби,погребения. но детайлите останаха незапомнени,
освен, че аз и дъщерята на моя братовчедка, бяхме едни от главните героини...
хм,сънищата ми не са това което искам,но ще минат...

 :-*хубав ден ви желая приятели
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #793 -: Юли 21, 2014, 02:53:25 pm »
Пърпъл, вариант ли е да си помогнеш с лека диета...или напротив?

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #794 -: Юли 22, 2014, 10:41:41 am »
Сънувах, че съм в някакъв град в чужбина и яздя кон. Т.е. с него се придвижвам, дори в метрото :) Запознавам се с някакъв мъж, който има рожден ден и отивам да му търся подарък. Събудих се с много топли чувства и към момчето, и към конете.