Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625286 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #795 -: Юли 22, 2014, 11:26:40 am »
Сънувах, че съм в някакъв град в чужбина и яздя кон. Т.е. с него се придвижвам, дори в метрото :) Запознавам се с някакъв мъж, който има рожден ден и отивам да му търся подарък. Събудих се с много топли чувства и към момчето, и към конете.

хубав сън, ще вървят добре нещата, показва верен приятел (най-малкото :) )

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #796 -: Юли 22, 2014, 01:05:31 pm »
Дано вървят добре и да не се налага да проверявам верните приятели ;) Хубавото беше, че вече можех да яздя, в реалността все още се уча.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #797 -: Юли 23, 2014, 01:13:28 pm »
Аз пък сънувах, че двама познати ми идват на гости. Единия беше поканен и беше стоял няколко дена, другия се появи изведнъж от нищото. Дойдоха и двама - вече непознати, който били приятели на първия. И бяхме много забавна компания, много се смяхме, но понеже е по-удобно, има пейки, бяхме отишли в двора на вуйчо ми (в реалността между дворовете ни няма ограда, свободно може да си ходи човек, и в съня ми си беше запазено това. Вуйчо ми и вуйна ми бяха отишли на почивка и ми бяха оставили ключовете за у тях. По едно време единия от тези, непознатите момчета, стъпи в един леген с вода и си намокри обувката, чорапа всичко. Аз му отключих да влезе в къщата на вуйчо ми и вуйна ми да се оправи там, подсуши, донесох някакви кърпи, само че от нас. Обаче всички решиха да влязат вътре и нещо се заиграха, че бяха много диваци на едно място и най-накрая, с много трудности ги изгоних и заключих. Но вуйчо ми и вуйна ми като се прибрали от почивката, разбрали, че някой е влизал у тях и е оставил някои неща леко замърсени, други преместени - това ми го казва майка ми и аз се почувствах много зле от това, с едно такова напрежение, аз отначало отричах, но после казах, че наистина са били там и й казах истинската причина. Много ми докривя, защото ми се развикаха, а си мислех, че все пак съм направила правилното нещо, не да оставя човекът мокър я, но после чак се сетих, че можеше да го занеса до у нас да се оправи.  :012: :012: :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #798 -: Юли 23, 2014, 01:28:56 pm »
Аз пък сънувах, че двама познати ми идват на гости. Единия беше поканен и беше стоял няколко дена, другия се появи изведнъж от нищото. Дойдоха и двама - вече непознати, който били приятели на първия. И бяхме много забавна компания, много се смяхме, но понеже е по-удобно, има пейки, бяхме отишли в двора на вуйчо ми (в реалността между дворовете ни няма ограда, свободно може да си ходи човек, и в съня ми си беше запазено това. Вуйчо ми и вуйна ми бяха отишли на почивка и ми бяха оставили ключовете за у тях. По едно време единия от тези, непознатите момчета, стъпи в един леген с вода и си намокри обувката, чорапа всичко. Аз му отключих да влезе в къщата на вуйчо ми и вуйна ми да се оправи там, подсуши, донесох някакви кърпи, само че от нас. Обаче всички решиха да влязат вътре и нещо се заиграха, че бяха много диваци на едно място и най-накрая, с много трудности ги изгоних и заключих. Но вуйчо ми и вуйна ми като се прибрали от почивката, разбрали, че някой е влизал у тях и е оставил някои неща леко замърсени, други преместени - това ми го казва майка ми и аз се почувствах много зле от това, с едно такова напрежение, аз отначало отричах, но после казах, че наистина са били там и й казах истинската причина. Много ми докривя, защото ми се развикаха, а си мислех, че все пак съм направила правилното нещо, не да оставя човекът мокър я, но после чак се сетих, че можеше да го занеса до у нас да се оправи.  :012: :012: :012:

И аз понякога съжалявам, че мистър Пропър не съществува, колкото и да вярвам в него. ;)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #799 -: Юли 23, 2014, 01:30:44 pm »
Нямах време за мистър Пропър в съня ми  :012: :012: :012:  :57: :57: :57:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #800 -: Юли 24, 2014, 06:55:56 am »
Хахахаа много луд сън тази сутрин  :57: :57: :57:...

Сънувам, че намирам папагала на Слави Трифонов - летеше си около къщи. Много обичам говорящи папагали и като го видях да лети неориентирано и го хванах и го прибрах в къщи. Много се притесних, че на пилето човката му е счупена и няма да може да се храни нормално. Докато го гушках и то заспа в мен. После видях, че Слави идва да си го прибира.

Какво може да означава пък тази шантавия?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #801 -: Юли 24, 2014, 10:01:19 am »
преди години има няма 16,17 сънувах къща в строеж.
груба работа. на тухли,стълбище необезопасено.
качих се на някой си етаж,близо до таван.
имаше мъж.
той като позициониран там.
можех да  ''хвана на дясно'' от него и да ида на добро място(като усет за добро място,не че го виждам или чувам да тръгна)
но сякаш стоях там ннемърдаща...
имаше две черни кучета
лаеха и се спускаха към мен

така,на времеето,не четях и не виждах много отговори за бъдещето ми в сънищата,освен ако не бяха твърде  бързи или буквални.
но пък имам таланта да помня сънища,които явно са значими...

та...след около 7 год,от сънуваното
аз се срещам с моя  мъж.
живеещ в неуредена и  физически,и как да кажа  нездравословна за живеене къща,къща която не е дом за никой там...
та,етажа е необезопасен,намира се до тавана и има 2...
жени(кучетата които пазят  мъжа си-в случая моя мъж)...
ами да ,не хванах доброто,закотвих се в тази отрицателна атмосфера сама
...да знам къде е изхода,и знам че в съня  тази  недовършена,неизмазана,неприведена къща в топъл,уютен дом,си остава такава...а аз знам къде е топлото,ама е,не тръгвам,а то ,портала свети като  светлината за мъртвите души...

когато сънувах този сън-не познавах мъжа и,и роднините му...

обаче след  няколко години от съня друг сън-''чувам глас и някой казва:
-всеки да си вземе  своето -
а това се отнася за  агънца...
намирам се на улица-която в последствие се оказва че е улицата  на мъжа ми,където живеем...та на този завой,кръстопът...
аз,и моя братовчедка вземаме по едно агънце,както ни казаха...
и така,тя се ожени първа,след нея и аз(имаше някаква разлика в годините2,3между нейната сватба и моето задомяване)...
тя тогава учеше,и не ставаше дума за  брак,но така стават тия работи...

тия са предсказателни сънища,подобни предсказателни имах и за развода на брата,беше се тъкмо оженили видях в съня как се чупи чаша в църква,падна,разля се...

обаче исках друго да  напиша.
и то е заради пилето на слави и съня на вещичка.пак един стар сън.стар стар,от тази зима.

сънувах  пеперуди в  красива клетка за птици(винтаж).
и сини птици в пясък(като пустинен пясък)
ей това не можах да разчета...но търсих  в гугъл нишки,знаци,символи ...
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 10:04:16 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #802 -: Юли 24, 2014, 10:16:40 am »
знам как боли падащ зъб в сън, когато съня  е предсказателен за смърт.
знам защото имам опит със сънищатата ми

но ,се опасявам в нещо.и се плаша.
често от дете до голяма жена,съм имала сънища в които се усещам беззъба,губя зъбите,окапват,имаго дисконфорта,притеснението,гадно е.това е сън в който имам усещане за липсата им,болка,но не болка като при сън,показващ нечия смърт.
дали тези сънища-с тези окапващи зъби не е предсказателен за бъдещо заболяване,което  ме спохожда тепърва.
от май месец имам проблем с венците,и то клонящ към пародонтит...което  ме кара да  изтръпвам от ужас че на младини мога да остана без зъби....
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 10:19:56 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #803 -: Юли 24, 2014, 12:52:14 pm »
Проблеми със зъбите сънувам и когато ми се натрупат повечко негативни емоции и досадни битови проблеми. Периодично ме спохожда такъв сън и е много неприятно, но в реалния живот не намира отражение в някое конкретно събитие.

Последният такъв сън беше особено показателен - сънувах, че ми е излязъл много гаден и видим дефект между предните два зъба. Покойната ми баба ме хвана за ръка и каза, че проблемът вече не търпи отлагане и трябва да се оправи. Заведе ме при жена зъболекарка. Обикновено такива сънища при мен са проекция на натрупани негативни емоции, свързани с проблеми от ежедневието, битовизми. Посланието е буквално - оправи си фасона (зъбите) --> време е да намериш адекватно решение за по-важните проблеми, защото стават все по-видими.

Е, поне това не съм сънувала - тогава не знам как щях да се почувствам  :o
http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/hirurzi-izvadiha-ot-ustata-na-momche-232-zyba-6018142

« Последна редакция: Юли 24, 2014, 12:57:39 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #804 -: Юли 25, 2014, 06:58:17 am »
Ееееей никой нищо не каза за съня с папагала...  :lol_hitting:


На разсъмване сънувах, че уж съм във Варна, но улицата беше мега стръмна и чак долу в ниското беше булеварда и след него морето. Та бях на някаква улица почти в най високата и точка и там на нея имаше само стари почти разрушени къщи. Избрах си най-крайната и на нейно място си вдигнах нова, двуетажна и много луксозно обзаведена. Тамън щях да обзавеждам и вторият етаж  със личната ми спалня с балдахини и се събудих - изгрева ми напече носа и очите  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #805 -: Юли 25, 2014, 07:07:13 am »
с последните събития които се НаСлучиха-наистина предстои още много да се случва,било в роден,било в светоен мащаб...

аз май съм насъбрала негативи,че ги сънувах тази нощ.
кощмарна нощ,но така съм от седмица,сън върху сън,те си играят на прескочи кобила,и на криеница с мен,че да не ги запомня на утрото...
но се присетих за един ,помня че пак имаше жена в съня ми,светлокос. лепка,лепнала се за мъжа ми и лиготии до шии. то не бяха гимнастики,то не бяха разкрачи...ууууу
завлече го на някъде,ходих виках,крещях...
 някакви подлези минавах...вечно нервна,ядосана на тази напаст,и на моя ''мПЛужик''-мъж ...
после тая се лепна на друга двойка...

оф,знам си ,че пак ще се накараме  ... тия двамата лигльовци ги тълкувам като нещо от мен и него,нещо с което не се примирявам,писнало ми,не харесвам го.
а другото ми аз-подсъзнанието ми-върви като  обезумяло,и не знае как да справи с мен и него...не му е лесно на подсъзнанието ми ,хич,ама хич...
*само дето не съм руса и дребна,разбирайте ниска  като от съня150см.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #806 -: Юли 25, 2014, 07:16:37 am »
''Ееееей никой нищо не каза за съня с папагала...''

тъй,тъй и моите пеперуди в птича клетка,и сини птици в пясък??? ::)

с хубавия сън за балдахина- сега имаш повод да си го продължиш строежа друга вечер,щом слънцето те е погалило по носа .

а папагала-освен да кажа нещо постно от типа-
-загубено-намерено-предадено-получено
-красивото е недооценено. нещо не е на мястото си. повечето си мислят че щом има криле е Фърчи , е врабче(демек,кво толкова),само че ти знаеш цената ,знаеш качествата на птицата-може да говори,ъъъ да повтаря
-мисля че ще ти дожалее за нечие поведение,като да ти се прище да  защитиш някой  пъстър индивид около теб,защото или е  новак,малък,неуверен,или е заблуден...


нещо такова...
« Последна редакция: Юли 25, 2014, 07:19:56 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #807 -: Юли 25, 2014, 07:28:48 am »
ааа,понеже присегнах към Тарото,се сетих нещо СЪНУВАНО ПРЕДИ ДЕСЕТИНА ДНИ:
имах сън в който разбърквах колодата обратно на начина ми.
значи с лявата ръка държа колодата,а картинката е към дланта,гърба на вън....
а в съня гърба беше към дланта,и виждах изображенията докато  бърках картите.

*Вие сънувате ли картите си,аз имам и други сънища с тях.
А даже сънувам и астрология,но там не разбирам нищо-домове,градуси,зодии...не е за мен астрологията(не знам защо-мъка,мъка)


Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #808 -: Юли 25, 2014, 07:40:16 am »
преди 19 месеца зълвата ми  и мъжа и заминаха при майка и в гърця.
избягаха-защото имаха над  5,6 жил.лева борч към частни лица,и повече от 10хил.лв към банки и др. лихвари...

та,тъкмо избягаха,сънувах ,че съм в техния гараж.там по онова време се намираха някои  ненужни вещи,неразумно закупувани от тях-склад,от нови вещи,скъпи,не за по лев два,а  говорим за над 1000...
бях в този гараж,където сънувах  голямото тресене.
много силно взе да се тресе  земята,стените,тавана,всичко тропаше -страхотиии...
аз стоях там,само присъствах някак и виждах и чувах,но останах незасегната,бях там,а сякаш не бях-като усещане.
инък-не се впечатлявам ,трогвам от /за техните неволи(че ми действат нездравословно на нервната с/ма тия хора)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #809 -: Юли 25, 2014, 06:40:18 pm »
преди 19 месеца зълвата ми  и мъжа и заминаха при майка и в гърця.
избягаха-защото имаха над  5,6 жил.лева борч към частни лица,и повече от 10хил.лв към банки и др. лихвари...
та,тъкмо избягаха,сънувах ,че съм в техния гараж.там по онова време се намираха някои  ненужни вещи,неразумно закупувани от тях-склад,от нови вещи,скъпи,не за по лев два,а  говорим за над 1000...
бях в този гараж,където сънувах  голямото тресене.
много силно взе да се тресе  земята,стените,тавана,всичко тропаше -страхотиии...
аз стоях там,само присъствах някак и виждах и чувах,но останах незасегната,бях там,а сякаш не бях-като усещане.
инък-не се впечатлявам ,трогвам от /за техните неволи(че ми действат нездравословно на нервната с/ма тия хора)
Може да не те вълнуват официално тези роднини, но на подсъзнателно ниво да си се притеснила от тези, на които дължат парите да не ви създадат проблеми на вас;
 наскоро бях сънувала земетресение по същия начин- уж го усещам, а в същото време съм страничен наблюдател- събудих се и действително се случи земетресение, което ме завари в 00 по свалени гащи хахаха