Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625153 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #810 -: Юли 26, 2014, 09:52:53 am »
да права си,след като  заминаха  роднините ми,ела да видиш що истории научих за мен,така ме друсаха  думите които чувах от хората ,разказвани им  от зълвата...отделен е въпроса ,че аз им дадох 200лв,оставих 10 за хляб дет викат,за три четири дни9а те заминаха а думите им-''спокойно в списъка си)..а годинясаха...тази коледа няма да я забравя,остави мен ,ами детето без празник остана....


е,с тия разкази за тях-тази сутрин в повторно заспиване ми се явиха цялата групичка-свеки,зълва,зетя,щерката им...пупу-в съня да си останат...

но помня че слезнаха от бус на улицата,и захванаха да бързат да се прибират ,някой ги посрещна,а те подтичваха,не искаха да стоят на вън...
зълвата и зетя ги видях в дома ми-но бяха легнали на ,не знам на какво-нямам такъва мебел-не е легло,не е диван-нар,????
стоях с гръб към тях-после  се завъртях и ги гледам,искаха да ме огледат,проследих погледа им от долу до горе по мен,как изглеждам,била съм напълняла...а те-те станали по-хубави,по-изопнати,понапълняли...
свекито бягаше със внучка си по улицата,тръгна за дома на щерка си.
и гледам че и слага бяло парче плат над главата,не е лек воал,а плат с дупки,странна булка -си помислих.
помня че сънувах  къщата разхвърляна ,като в ремонт(сега сме в ремонт)-и пералнявиждах в съня.
нещо беше станало-защото маркуча беше измъкнат,а от нея изтичаше вода(мръсна). поправих проблема.то кой друг и в съня и в реала ще им чисти пумиите...
*тоя сън ме върна  няколко години на зад.свекито беше дошла в дома ни.шмугнала се в кухнята,и взела да вади маркуча от  тръбата,за какво не знам-да види аджеба как е сложен,дали е чист ли-не знам ,обаче какво става...
прибираме се с моя ,пускам пералнята и на помпата тя-хоп вода на всякъде...псувни,викове,по мен-кво си направила,къде си се вряла...викам не съм аз, а оная седи в хола-и пуши цигара  връз цигара,и мълчи,с тънката си уста...казах му майка ти е пипала-стана примерното синче...

*та така по добре мъж под чехъл,отколкото мъж под галоша на мама Наси
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #811 -: Юли 26, 2014, 03:01:00 pm »
свекито бягаше със внучка си по улицата,тръгна за дома на щерка си.
и гледам че и слага бяло парче плат над главата,не е лек воал,а плат с дупки,странна булка -си помислих.
помня че сънувах  къщата разхвърляна ,като в ремонт(сега сме в ремонт)-и пералня виждах в съня.
нещо беше станало-защото маркуча беше измъкнат,а от нея изтичаше вода(мръсна)
а нямате ли информация с твоя мъж как живее неговата сестра, добре ли е с нейното семейство, защото сънуваното не е добре за тях
Където има зълва е така- свекървата винаги обича и ще обича повече дъщеря си, отколкото снаха си, колкото и снахата да се старае да е идеална...
Аз отдавна съм се дистанцирала от тандема свеки-зълва и не ги сънувам  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #812 -: Юли 26, 2014, 05:33:00 pm »
Сънувах цветя - много, различни, единични и събрани в букети. Бях в някаква църква и цветя падаха от тавана и се носиха из цялата зала.

сънят ти е хубав и положителен, може да те насочва да потърсиш красотата на живота (вечния) в църквата

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #813 -: Юли 26, 2014, 09:02:49 pm »
Цитат
а нямате ли информация с твоя мъж как живее неговата сестра, добре ли е с нейното семейство, защото сънуваното не е добре за тях

свекървата се обажда редовно на сина си,  през ден два-не е споменала да имат проблеми там,но момичето е при тях за лятото,и трябва да се прибира в БГ,другия месец.

 Akrus,благодаря ти за мненията ,  :58:

Пърпъл,и за мен твоя сън е благодатен,празник за теб,семейството,важно събитие,или голям църковен празник ,като да  отразяват  тия падащи цветя.
благословия.добрини.
направила си добро и сега  ти се връща.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #814 -: Юли 27, 2014, 10:02:43 am »
може да съм повлияна от вчерашните мисли около съня на Пърпъл,но тази вечер сънувах сън в който бях пред нещо като олтар,или стена от църква,която все пак беше пригодена така че да може да се слагат разни неща  на нея(лавица,рафт).
*другото което помня е усещането за посока(на къде съм обърната,къде стават тия ''церемонии'')-но това с  усещане за посока,не е ново,но не е от доста време,но сякаш съм будна в съня,и си знам че сънувам и си водя бележки за тогава когато се събудя....

бях в тази църковна обител,и от мен се искаше да съм оставила хляб.
но цял,не рязан,и със заоблени краища.
кой знае защо но акцента си стоеше именно на  крайщника.
защото видях цял хляб,и два нарязани на филии,нарязания не струваше,затова варианта беше крайщниците да се ползват.
кой,за какво ги иска от мен-не знам?

но преди време сънувах възрастна жена,мисля че я познах,но да не вдигам  кокалите и,че все я споменават по за всяко зло и добро...та тя ми каза,типично в неин стил-''курбан трябва.курбан е това''-нещо от сорта бяха думите,точно не мога да цитирам...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #815 -: Юли 28, 2014, 11:56:27 am »
Сънувах, че леля ми донася десет котки вкъщи наведнъж и то доста големи, бели и пухкави. Аз се стреснах от бройката им и се чудех какво да ги правя. :D

Същата нощ, сънувах, че Вещичка ми е на гости и ръси нейните си бисери, а по лицето и имаше много лунички.  :017:

В съновника пише, че ако сънувам лунички върху друг човек, то ще ме сваля мома.  :043:
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 11:58:50 am от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #816 -: Юли 28, 2014, 12:17:51 pm »
В съновника пише, че ако сънувам лунички върху друг човек, то ще ме сваля мома.  :043:
Да не те открадне някоя лепа гъркиня, ей?  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #817 -: Юли 28, 2014, 12:41:12 pm »
Да не те открадне някоя лепа гъркиня, ей?  :012:
Предпочитам рускинче.  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #818 -: Юли 30, 2014, 09:45:57 am »
Сънувах, че се возя върху облак  :012: И ми е едно спокойно и хубаво, ама поглеждам и съм се озовала на безумна височина, хваща ме страх и започвам да се спускам на долу, ама се държах за някакъв щъркел и хоп паднах в някакво блато, но не мога да плувам :012: Не помня как завърши

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #819 -: Юли 30, 2014, 09:58:37 am »
Е, не може да не прецакаш нещата :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Сънувах...
« Отговор #820 -: Юли 30, 2014, 11:30:39 pm »
Сънувах много странен и плутонов някакси сън. Ще ми помогнете ли да вникна в него, особено колегите?

Сънувах, че се запознах с много готини хора! Невероятни! Цяла група, т.е. общност. Работеха заедно, помня, че имаше един професор. Всичките ги харесвах - млади, стари, мъже, жени. Съвсем скоро, след като се запознах с тях, стана ядрена авария, при която те умряха. Много ми стана криво, мъчно, липсваха ми. Съжалявах, че не ги опознах още, че не научих от тях още. Тогава изведнъж се оказах в акваланг и с кислородна бутилка да се спускам в наводнената сграда, в подземните и етажи. Там беше станала аварията, но към момента не го помнех. Спусках се в стълбищата надолу, светех си с фенер. Те бяха там. Виждах ги като духове всичките. И те ме виждаха, канеха ме при тях. Като че ли не бяха наясно, че са умрели, и работеха, общуваха, забавляваха се, всичко беше извънредно призрачно. Бяха дружелюбни и гостоприемни както и приживе, и общуваха с мен. В един момент се сепнах, че скоро кислородът ми ще свърши и че ще умра от удавяне. Тогава се сетих, че не искам да умирам, исках да съм с тях, но не исках да умирам и то точно от удавяне. Тръгнах да излизам от сградата, някои ме питаха къде отивам, искаха да остана, но не ме спряха. Тогава се сетих, че какво като изляза, като всичко там е с висока радиация и ще умра съвсем скоро. Излязох, не ми свърши кислорода, но наистина бях попила твърде много радиация и така или иначе щях да умра. В общи линии ми стана тъпо, задето съм отишла в несвяст.

Ще съм благодарна за всякакви идеи. Напоследък сънувам така вняка нощ и си записвам сънищата. Повечето ги осмислям, но този ми е труден. Или съм уморена, не знам. Това главоболие ме съсипва всяка вечер.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #821 -: Юли 31, 2014, 01:21:30 am »
Сънувах, че се возя върху облак  :012: И ми е едно спокойно и хубаво, ама поглеждам и съм се озовала на безумна височина, хваща ме страх и започвам да се спускам на долу, ама се държах за някакъв щъркел и хоп паднах в някакво блато, но не мога да плувам :012: Не помня как завърши
целунала си жабок и тя се е превърнала в принц, а щъркелът през това време доволно потривал криле, как след 9мес ще има работа около теб, но с по-лек товар в клюна  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #822 -: Юли 31, 2014, 06:37:13 pm »
целунала си жабок и тя се е превърнала в принц, а щъркелът през това време доволно потривал криле, как след 9мес ще има работа около теб, но с по-лек товар в клюна  :)

Цитат
Един цар имал три дъщери. Когато най-голямата дъщеря станала за женене той я извикал, подал й една пръчка и й казал:
- Дъще, хвърли тази пръчка с все сила и където падне пръчката, там ще се омъжиш!
Хвърлила дъщерята пръчката и тя паднала при най-красивия момък. След време и средната дъщеря станала за женене и тя хвърлила една пръчка и така се омъжила за най-богатия момък. Дошло време третата дъщеря да се жени. Хвърлила тя пръчката с все сила, но нещеш ли паднала в едно блато. Отишла дъщерята да види и гледа един жабок държи пръчката в уста.
"Е! -казала си най-малката дъщеря - Такъв ми бил късмета!"
Но се сетила че в приказките като целунеш жаба и тя се превръща в красив принц. Отишла, целунала жабока... но нищо! Целунала го втори път... но жабока си оставал жабок! Целунала го трети път и тогава жабока казал с дрезгав глас:
- Много съм омагьосан, май ще трябва и да духаш!
 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #823 -: Август 01, 2014, 09:04:38 am »
Сънувах хлебарки и паяк-от ония с по-дебелите крачка

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #824 -: Август 01, 2014, 09:05:40 am »
Сънувах хлебарки и паяк-от ония с по-дебелите крачка

Ъъъъ дребни проблеми и един по-сочен  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн