Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625450 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #840 -: Август 03, 2014, 11:56:55 pm »
Получих доста скъп подарък от леля ми!  :celebrate: :93:
Супееер, аз на другия ден след теб сънувах много лунички по лицето на малката ми дъщеря, която действително има лунички, но не толкова много и толкова големи, като в съня ми

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #841 -: Август 04, 2014, 12:18:00 am »
То май подаръка е от котките .. помня, че бяха доста добре нахранени с издути коремчета и голяма пухкава козина .. ;D
« Последна редакция: Август 04, 2014, 12:20:27 am от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #842 -: Август 04, 2014, 04:36:56 pm »
То май подаръка е от котките .. помня, че бяха доста добре нахранени с издути коремчета и голяма пухкава козина .. ;D
поръчката е изпълнена- сънувах котки тази сутрин, искам си подаръка  :012:
сънувах също президента, бях в неговата компания и аз го коментирах пред хора до мене, че е готин, че съм имала грешно впечатление за него преди това  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #843 -: Август 04, 2014, 08:16:42 pm »
поръчката е изпълнена- сънувах котки тази сутрин, искам си подаръка  :012:

:clap: :clap: :043: :043:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #844 -: Август 04, 2014, 11:57:08 pm »
На няколко пъти сънувам починалия си дядо, който ми дава пари, храна, разни тортички, предната нощ - сладолед, тази нощ пък моя мъж сънува починалата ми баба (която никога не е виждал) да му дава сладолед.
Тълкувам го като хубав сън, защото знам, че е добре починал да ти дава, не да иска.
Сладолед не ядем, ама може пък да си вземем утре за всеки случай ::)
почерпете съседи, близки със сладолед за Бог да прости

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #845 -: Август 05, 2014, 03:45:01 pm »
Аз пък сънувах, че съм в някакъв повреден асансыор, който се движеше с бясна скорост нагоре - надолу. Сигурно предвещава неочаквани промени, върхове / спадове в реалния живот  ::).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #846 -: Август 05, 2014, 04:14:44 pm »
А аз този път сънувах страхотни сексуални приключения. :043: :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #847 -: Август 07, 2014, 06:46:18 am »
След известно време затишие пак се се върнаха сънищата ми.
Предишната нощ сънувах, че съм скучето на баща ми на море. Той е бойна порода и не е от най-възпитаните. Та, седи си кучето пред хотела и един, докато паркира, му минава през лапичките. Не са счупени, но има малко кръв по тях. Кучето не реагира, но аз побеснявам и мятам три саксии по колата му. В резултат чупя предното стъкло и огъвам покрива и предният капак. След това с кучето намирам шофьора и оставям кучето само да се справи.


А тази нощ сънувах, че раждам. Но съня започна след основното действие или поне това, което помня. Та си имам едно прекрасно, доста едричко момченце. Радост голяма, но изобщо не бях подготвена за дете. Тепърва се юрнах да купувам количка - това беше най-сериозният проблем, термометър - нямаше електронни, само тия на лепенките и средства за орална хигиена - явно професионална деградация. И креватче за бебето нямах. Още не бях избрала име на детето. Двуумях се между Борис и Александър. Детегледачката и тя разбра, че е ангажирана чак след раждането. Звънях на приятелката ми в Канада, да се похваля, а тя се тюхкаше, че е дала вече нещата от тяхното бебе на друг човек и не може да си ги иска обратно.

Чувала съм, че бременността на сън е свързана с проблеми, но раждането... Все пак беше много хубав сън. Баща ми много се радваше на внукът и при мен усещанията бях прекрасни.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #848 -: Август 07, 2014, 11:26:25 am »
Сънувах Лили. :D

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #849 -: Август 07, 2014, 11:37:46 am »
Лили да чака апокалипсиса, значи  :012: :012: :012: :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #850 -: Август 07, 2014, 04:06:16 pm »
Сънувах Лили. :D

Да не ме сънува яхнала метла?  ;D

Снощи бая бяло вино бях изпила, когато си ме сънувал.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #851 -: Август 07, 2014, 04:09:53 pm »
Лили като спомена вино... :012: тези дни при мен се появи алкохолен глад;много странно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #852 -: Август 07, 2014, 04:58:34 pm »
А аз този път сънувах страхотни сексуални приключения. :043: :57:
Промени си ника и няма вече въздишки под бледа лунна светлина, а плутонови стенания

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #853 -: Август 07, 2014, 05:02:18 pm »
А тази нощ сънувах, че раждам. Но съня започна след основното действие или поне това, което помня. Та си имам едно прекрасно, доста едричко момченце. Радост голяма, но изобщо не бях подготвена за дете. Тепърва се юрнах да купувам количка - това беше най-сериозният проблем, термометър - нямаше електронни, само тия на лепенките и средства за орална хигиена - явно професионална деградация. И креватче за бебето нямах. Още не бях избрала име на детето. Двоумях се между Борис и Александър. Детегледачката и тя разбра, че е ангажирана чак след раждането. Звънях на приятелката ми в Канада, да се похваля, а тя се тюхкаше, че е дала вече нещата от тяхното бебе на друг човек и не може да си ги иска обратно.

Чувала съм, че бременността на сън е свързана с проблеми, но раждането... Все пак беше много хубав сън. Баща ми много се радваше на внукът и при мен усещанията бях прекрасни.
Раждането е на хубаво, символ на нещо ново в живота ти, а защо пък да не е буквален съня ти- време ти е да го сбъднеш, не бери грижа за термометъра- ще ти пратя, заедно с бебефон  :012: :012: :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #854 -: Август 07, 2014, 05:08:58 pm »
Промени си ника и няма вече въздишки под бледа лунна светлина, а плутонови стенания

 :57: :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."