Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734223 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Любовни хорари
« Отговор #4095 -: Юли 14, 2018, 07:45:42 pm »
По любовни хорари вече и еволюционният напредък на задаващият въпрос ли се вижда :012:  Брех, чи ако знаех нямаше и хорари да пускам да не ме категоризират по скалата на еволюционият г ъз  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4096 -: Юли 14, 2018, 08:59:45 pm »
Ще дам обратна връзка когато има или не развитие. Съжалявам, че хорарът ми  внесе смут във форума.
Не, не е хорарът ти, а коментар, че едва ли не написаното от мен по хорара е нарочно на противоложна позиция от отговора на г-ца Корея
А реално никога не чета кой какво е писал преди мен, за да не повлияе прочетеното на моя анализ, чета едва като дам отговор, и то не винаги  :-X

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4097 -: Юли 15, 2018, 01:43:10 pm »
Здравейте, човекът, за когото питам харесва ли ме като жена или по-скоро като приятел?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4098 -: Юли 15, 2018, 02:52:29 pm »
Здравейте, човекът, за когото питам харесва ли ме като жена или по-скоро като приятел?

Може и да има някаква симпатия, ако се хванем за рецепцията Слънце/Луна, но като жена /сексуално/ мисля, че не си му чак толкова атрактивна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4099 -: Юли 15, 2018, 08:16:17 pm »
Здравейте, човекът, за когото питам харесва ли ме като жена или по-скоро като приятел?
Да, харесва те като жена и може да стане заварката.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #4100 -: Юли 15, 2018, 11:39:15 pm »
Как ще се развият отношенията ми с Н.? Отношенията ни от приятелски може ли да прераснат в нещо повече?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4101 -: Юли 15, 2018, 11:59:39 pm »
Как ще се развият отношенията ми с Н.? Отношенията ни от приятелски може ли да прераснат в нещо повече?

Час на Венера.
Не бих казала, че е изключено да има "нещо повече", но на този етап, ако нещо се получи между вас, вероятно ще е с тенденция да не се афишира. И това според мен повече ще важи за квезита, нужно му е време да се разкрие. Може да ви свърже и някаква обща дейност. Луната е съвсем в началото на знака, тепърва предстои да се разбере какво му е отношението към теб. Ако желаеш да се получи нещо повече, може да има нужда от известно време за преодоляване на някои разногласия или напасване на потребности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4102 -: Юли 16, 2018, 03:03:42 am »
Как ще се развият отношенията ми с Н.? Отношенията ни от приятелски може ли да прераснат в нещо повече?
Определено да, стига да не те притеснява, че ще е тайна връзка, но вие и двамата сте прикрити, особено той по отношение на интимното общуване.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4103 -: Юли 16, 2018, 10:59:33 am »

Здравейте и успешна седмица на всички!
на гости ми беше моя съседка, която ни запозна с новият си приятел.
Гледахме полуфиналът по футбол, тъй като нейният нов приятел много харесва футболът, а беше причина да ни запознае.
Говорихме си за него и тя ме помоли да видя дали връзката им ще бъде продължителна.
Но аз пък зададох въпроса от мое име, като не се усетих че трябваше да я накарам тя да го зададе.
Бях много изморена и изобщо не се сетих. Предполагам че няма проблем.
Тя като съседка би следвало да ми е по 3-ти дом, поне това което знам, а той се пада по 9-ти дом.
Като той мисля, че е имал бивша , която е от работата му и май е и по-голяма от него на години.
Не знаеше моята съседка много по този въпрос.
Ще ви бъда благодарна ако ми помогнете.
Въпросът съм го задала като съм ги назовала и по имена.
Връзката на м (е мъжът , нейният приятел назован по име) и ж(жената , съседката ми назована по име), ще бъде ли продължителна?
 :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4104 -: Юли 16, 2018, 02:21:15 pm »
на гости ми беше моя съседка, която ни запозна с новият си приятел.

Говорихме си за него и тя ме помоли да видя дали връзката им ще бъде продължителна.
Но аз пък зададох въпроса от мое име, като не се усетих че трябваше да я накарам тя да го зададе.

Е, какво да я караш, като тя си е задала въпроса- връзката ѝ дали ще е продължителна?
трябвало е да направиш карта за момента когато те е питала/помолила да "видиш"

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4105 -: Юли 16, 2018, 02:29:40 pm »
Е, какво да я караш, като тя си е задала въпроса- връзката ѝ дали ще е продължителна?
трябвало е да направиш карта за момента когато те е питала/помолила да "видиш"
akruks, знам, но изобщо не се съобразих, защото тогава бяхме в кухнята, а те в хола и гледаха футбол и аз сервирах и така си говорихме между нас, тайничко.
И после като си тръгнаха и тя ми вика, да не ме забравиш и аз тогава бях и много изморена и поставих картата.
Сега става много объркано, но го зададох. Ако не е добра картата, ще изчакаме време да мине и тогава ще я накарам тя.
Но така не се ли вижда поне нещичко...Ако ги гледаме по 3 и 9ти дом.
Благодаря ти че се включи.  :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4106 -: Юли 16, 2018, 02:47:32 pm »
akruks, знам, но изобщо не се съобразих, защото тогава бяхме в кухнята, а те в хола и гледаха футбол и аз сервирах и така си говорихме между нас, тайничко.
И после като си тръгнаха и тя ми вика, да не ме забравиш и аз тогава бях и много изморена и поставих картата.
Сега става много объркано, но го зададох. Ако не е добра картата, ще изчакаме време да мине и тогава ще я накарам тя.
Но така не се ли вижда поне нещичко...Ако ги гледаме по 3 и 9ти дом.
Благодаря ти че се включи.
Въпросите не се задават така- "Да я накарам" За да отразява една карта въпроса, трябва да е спонтанно зададен, да се построи за времето на раждане на въпроса- дали изказан на глас, написан или само минал като мисъл в главата на човек, но това е реалното време. Всичко останало е нагласена работа. Картата сега нито по 3/9 дом, нито по 1/7 дом показва хора, които са във връзка, че да се види дали е продължителна.

« Последна редакция: Юли 16, 2018, 08:32:27 pm от akruks »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4107 -: Юли 16, 2018, 04:10:39 pm »
Въпросите не се задават така- "Да я накарам" За да отразява една карта въпроса, трябва да е спонтанно зададен, да се построи за времето на раждане на въпроса- дали изказан на глас, написан или само минал като мисъл в главата на човек, но това е реалното време. Всичко останало е нагласена работа. Картата сега нито по 3/9 дом, нито по 1/7 дом показва хора, които са във връзка, че да се види дали е продължителна.

Добре, ще и кажа как стоят нещата и когато е моментът ще кача карта. А иначе сега чета на Лили, хорарната астрология, но определено трябва да вникна във всички определения които той използва, защото са ми адски объркващи. И имам и още една книга Хорарна астрология : Алфи Лавоа, където е обяснено за производните домове. И по тази книга се водя, че съседката ми ми е по трети дом, а приятелят и е по 9-ти, неин 7-ми. И сега изниква въпросът, когато съм задала така въпросът от трето лице, кое да гледам. Поне може този хорар да не е точен в момента, но бих искала да разбера как да намеря сигнификаторите? Знам, че не е курс по астрология този форум, но така и не намерих в нито една книга как се процедира.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4108 -: Юли 16, 2018, 04:46:35 pm »
Ако задаваш ти въпрос дали съседката ще се гаджоса с лицето Х., тогава я гледаш по 3 дом. Но самата тема е свързана с отношения по 1/7, така че и директно би могло да се разгледа. Ти самата нямаш участие в ситуацията, не можеш да повлияеш, не си фактор там. Ако тя лично те е питала, а не се интересуваш ти, тогава направо по 1/7 може да мине. Но ако питаш за някаква съседка /без нейно участие във въпроса/ и имаш личен интерес нещо да се случи, тогава ѝ се отрежда 3 дом. Не знам дали така се обяснява в книгите, казвам го от опит и лични наблюдения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4109 -: Юли 16, 2018, 06:23:37 pm »
Ако задаваш ти въпрос дали съседката ще се гаджоса с лицето Х., тогава я гледаш по 3 дом. Но самата тема е свързана с отношения по 1/7, така че и директно би могло да се разгледа. Ти самата нямаш участие в ситуацията, не можеш да повлияеш, не си фактор там. Ако тя лично те е питала, а не се интересуваш ти, тогава направо по 1/7 може да мине. Но ако питаш за някаква съседка /без нейно участие във въпроса/ и имаш личен интерес нещо да се случи, тогава ѝ се отрежда 3 дом. Не знам дали така се обяснява в книгите, казвам го от опит и лични наблюдения.
Лили, благодаря ти за подробното описание и обяснение. Съжалявам, но на мен явно трябва да ми се обяснява като на малоумник и изостанал. Но хвана ли му "цаката", ще бъда пушка. Искам поне в една област да бъда наясно. Да, значи правилно съм го разбрала. И сега ще гледам в книгата на Лили и ще видя каква е ситуацията. Гледам всички възможни аспекти между У3 и У9, Луната. Направи ми впечатление че са квадратура, а У3 Меркурий е съвпад с Луната в Лъв. А този У9 е в 12 ти дом на момчето, крие нещо. Но какво, ще разнищя тази карта докрай. Ако ще и една седмица да пиша и чета :D  Поне да взема да нслея нещо в този мозък. А имам чувството че транзита на Сатурн през 8мият ми дом, прави нещата адски трудни в момента със запомнянето и четенето по астрология. Все едно съм в първи клас, трудно ми е да помня. Много съм бавна и мудна.
Благодаря
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 06:28:27 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.