Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от fortunades - Днес в 04:25:30 pm »
Здравейте на всичкиииии  :-*

Асансьорите в сънищата обикновено ги свързват с пътуването на енергията по гръбначния стълб. Ако мога да перифразирам - родителите ти са ти дали едно ниво, ти си отишла на друго по-високо (доколкото разбрах се изкачваш на по-горен етаж) и защо изобщо драпаш да се върнеш надолу!?!

Да, бяха много строги, но справедливи родители. Сега им благодаря за това което направиха с мен. Да, винаги отивам по-нагоре и се опитвам да сляза по стълбите надолу към 5-тия етаж.
2
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от fortunades - Днес в 04:23:24 pm »
Конфликт межу твоите житейски цели и очакванията/ангажиментите на/към близките ти.
Семейството, от което идваш, чувстваш ли като спирачка/бреме? Налагало ли се е да правиш  кариерен компромис заради тях или такъв - свързан с образование или статус?
Асансьорите са израстване, според мен, бърза писта, но си зависи от усещането в самия сън. Може да отразяват не конкретна събитийност, а емоции.

Uran,
Благодаря ти за отговора.
Всъщност моето семейство са спортисти и треньори и винаги са ме ограничавали във всичко. Компромис направих по първото си образование, не исках да уча в първия университет-но ме накараха. А също и в гимназията в родния ми град от 5-8ми клас, също. Мразех училището, защото имаше само богаташчета и там единствено чрез волейбола можех да покажа коя съм. Бях най-добрата във волейболния отбор и в химията и биологията. По другите предмети, не че не знаех, но не исках да уча. Защото не виждах смисъл и ме беше яд, че са ме записали в гимназията. След това постигнах това което исках-изкарах 5 за годината в 8-ми клас по математика и отидох в друга гимназия-мечта. Там бях пълна отличничка и обожавах да уча. Но след това пак ме накараха да вляза в университет, който след това така и не завърших. Имам само няколко изпита и дипломна работа да направя и ще завърша.
След това записах това което исках да уча и сама се издържах и учих и сега това и работя.  Но и предния университет доста ми помогна за сегашната ми работа, въпреки че нямам диплом от там.
По отношение на статус- с бившият ми приятел с който имах дълга и ужасна връзка, с негови изневери, с мой рев и страдания. И те постоянно ми повтаряха че той не е за мен и не бяха съгласни да бъда с този човек. И се оказаха прави, но сляпа любов, плюс анорексия. И години къртовски труд и работа на крак за да не мисля за него.
Конкретната събитийност и емоции, бяха свързани със сегашното ми семейство. Бях обвинена несправедливо от свекърва си и свекър си, че настройвам съпругът си срещу тях. А в крайна сметка се оказа, че те обвинявали него, за това че той не им споделя и така отстрани аз изглеждах черната овца. Както и че прекалено много се старая да угаждам на всички, което вече няма да е така, защото го приемат или за нещо прекалено или за нещо което е даденост. Оправиха се нещата, но определено имаше полза от тази ситуация, за да излязат наяве "кирливите ризи" и да се вземе решение.
Израстването е възможно с новата ми работа, за която мечтаех от много време насам.
Изключително много ти благодаря за коментарите ти, Uran!
3
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Ретро парти
« Последна публикация от Veselin - Днес в 04:23:10 pm »
4
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от fortunades - Днес в 04:13:20 pm »
Аз разбрах за две групи, които си разменят книги в електронен формат, ще видим там дали я има. Ако ли не ще я поръчвам по интернет, пък колко ще струва да дойде до Англия .... сложна работа.
О, да. Аз не се съобразих, че си в Англия. Ако не успееш да я намериш, ще гледам да направя всичко възможно да я дам да я сканират и ще я пусна тук, ако е позволено.
 :58:
5
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от fortunades - Днес в 04:10:39 pm »
Въпросите не се задават така- "Да я накарам" За да отразява една карта въпроса, трябва да е спонтанно зададен, да се построи за времето на раждане на въпроса- дали изказан на глас, написан или само минал като мисъл в главата на човек, но това е реалното време. Всичко останало е нагласена работа. Картата сега нито по 3/9 дом, нито по 1/7 дом показва хора, които са във връзка, че да се види дали е продължителна.

Добре, ще и кажа как стоят нещата и когато е моментът ще кача карта. А иначе сега чета на Лили, хорарната астрология, но определено трябва да вникна във всички определения които той използва, защото са ми адски объркващи. И имам и още една книга Хорарна астрология : Алфи Лавоа, където е обяснено за производните домове. И по тази книга се водя, че съседката ми ми е по трети дом, а приятелят и е по 9-ти, неин 7-ми. И сега изниква въпросът, когато съм задала така въпросът от трето лице, кое да гледам. Поне може този хорар да не е точен в момента, но бих искала да разбера как да намеря сигнификаторите? Знам, че не е курс по астрология този форум, но така и не намерих в нито една книга как се процедира.
Благодаря.
6
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Ретро парти
« Последна публикация от Veselin - Днес в 04:08:19 pm »
7
Лунации / Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Последна публикация от akruks - Днес в 03:11:55 pm »
Предстои пълното лунно затъмнение във Водолей, в съвпад с Марс и в квадрат с Уран. Изглежда конфронтиращо.

При мен няма да е много розово - в широк съвпад с нат.Сатурн (3 гр. орбис) и в квадрат с нат. Уран.
Първо- благодаря за темата и построената карта!
Ти на 3гр орбис широк съвпад ли казваш? Това си е действаш аспект, но имайки предвид естеството на участващата планета, не го приемай твърде лично, най-много да се увеличат ангажиментите ти- в работата или ежедневието, така че си подготви здрав гръб.  :) С включен Уран- очаквай неочакваното, т.е. не се хаби да прогнозираш какво те очаква- то ще си дойде, откъдето не го очакваш.
То самата Лунация е в аспект с Уран, който е връх на Тау, с включени Марс и Слънце.

При мен попада в 5д и в хармония със светилата, а при голямото ми дете е в 9д върху Меркурий У1, У5. квадрат с Луната У2, У3 в 5д. - предусещам, как ще си похарчи оскъдните средства, за да замине на сестра си на гости, а после ще съжалява, защото при малката дъщеря е мама миа- съвпад с неин Сатурн, опозиция на нейна Луна, квадрат с нейно Слънце и Марс; при нейния- опозиция със Слънце и Марс, и секстил с Луната му- ако оцелеят това лято, ще имат дълъг семеен живот  :012:
8
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от akruks - Днес в 02:47:32 pm »
akruks, знам, но изобщо не се съобразих, защото тогава бяхме в кухнята, а те в хола и гледаха футбол и аз сервирах и така си говорихме между нас, тайничко.
И после като си тръгнаха и тя ми вика, да не ме забравиш и аз тогава бях и много изморена и поставих картата.
Сега става много объркано, но го зададох. Ако не е добра картата, ще изчакаме време да мине и тогава ще я накарам тя.
Но така не се ли вижда поне нещичко...Ако ги гледаме по 3 и 9ти дом.
Благодаря ти че се включи.
Въпросите не се задават така- "Да я накарам" За да отразява една карта въпроса, трябва да е спонтанно зададен, да се построи за времето на раждане на въпроса- дали изказан на глас, написан или само минал като мисъл в главата на човек, но това е реалното време. Всичко останало е нагласена работа. Картата сега нито по 3/9 дом, нито по 1/7 дом показва хора, които са във връзка, че да се види дали е продължителна.

ПП
И моля те да изтриеш коментара, в който си ме цитирала и разбрала погрешно, а с това даде хляб на моите фенки тук да ме предъвкват. Не съм казала , че нямаш израстване по отношение на астрологията, самата аз не съм кой знае колко израснала, че да меря нивото на теб или на друг в този форум. Ясно бях цитирала твое изказване, че си израснала еволюционно, с което не се съгласих. Ако това беше вярно, нямаше да продължаваш с напоителните коментари по отношение на свекървището, а щеше да махнеш великодушно с ръка и да си гледаш твоя път на израстване. Моля те, не цитирай тази част от коментара тук, под ПП (послепис), защото ще го изтрия. Нека се придържаме към астрологията!
9
Лунации / Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Последна публикация от a.l.e.n.a - Днес в 02:46:48 pm »
И Меркурий тъкмо ще е тръгнал назад.
10
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от akruks - Днес в 02:36:32 pm »
Здравейте, Ще почиваме ли заедно с Х ? Въпроса ми е по повод на това, че днес поглеждам календара - то лятото преполовило, а той и дума не обелва за море. Май не иска да ме включи в плановете си .
Подранила си с въпроса. Да не се окаже, че те е изключил въобще от плановете си, не само за море.
Страници: [1] 2 3 ... 10