Автор Тема: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г  (Прочетена 6691 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2017, 02:52:35 pm »
При мен донесе приятни дребни вести, нищо кой знае какво уранианско. Освен ако не се брои общуване с астролози, които тия дни ме взеха за слушател. Получих и дребен подарък - два екземпляра от новоизлязла книга, моята първа рожба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2017, 02:55:53 pm »
Браво, Лили!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2017, 04:03:48 pm »
Чудесно за многодетната майка ,Лили! С тоя пети дом много котки и много книги още ще предстоят ,след време и мемоарна летопис  :012: Аз също имам поне 3 събития, но при мен е лудница от аспекти . Беше ми в 6ти дом в опозе на Луна в 12 .Днес най-после направих едно изследване на полов хормон, като резултата се оказа добър и вероятно няколко месечно лечение с природни продукти даде вече ефект. Все пак имам малък страх за рак на яйчниците, но дано е параноя от хипохондрията ми. Втори резултат- с майка ми заедно посетихме няколко островчета -тя има Слънце и Венета в Скорпион-акрукс почти съвпад с Луната ми. Трето събитие по Луна в 12 дом-ще започна курс по иконопис .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2017, 04:07:00 pm »
С котките се старая да огранича популацията, надявам се да няма приплод от мъжките.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2017, 04:16:03 pm »
В Д 12,активира натални възли тригон/секстил.
Приключихме имуществена сделка(тайно).Луната у3,Слънцето у4 в натала.ИЦ в картата на пълнолунието в 10Д съвпад натално слънце орбис 1*.
« Последна редакция: Ноември 10, 2017, 04:18:36 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2017, 09:50:18 pm »
Тази лунация почти точно (на 1гр.) ми тригонира съвпада Мерк/Нептун откъм 12д. От-ка-чих. Още по-обострена сензитивност, усещания с толкова силен интензитет. Може би любов. Чувство на влюбеност, каквото не съм чувствала досега. Неоправдано, изцяло от нептунова природа, почувствах, че го попивам от човека, че не ми принадлежи, не ми е познато, не го разпознах. И все още не го. Подобна ератичност на емоциите си не съм имала от пубертета, направо обсебване на мислите ми, сънищата, тялото. Не съм усещала тялото си досега така. Много странно се чувствам. Опитвам да го овладея. Смешно е, защото не е любов. Усетих го като повик на душата/съществото му, неясно към кого, но тъпата ми (всъщност остра) сетивност го долови и малоумната ми Луна в Дева включи линейката, иска да спасяваме, ама защо, от какво и как - не пита. Лудница. Най-много да откача(м). Край.:Д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2017, 03:10:21 pm »
Още по-обострена сензитивност, усещания с толкова силен интензитет. Може би любов. Чувство на влюбеност, каквото не съм чувствала досега. Неоправдано, изцяло от нептунова природа, почувствах, че го попивам от човека, че не ми принадлежи, не ми е познато, не го разпознах. И все още не го. Подобна ератичност на емоциите си не съм имала от пубертета, направо обсебване на мислите ми, сънищата, тялото. Не съм усещала тялото си досега така. Много странно се чувствам. Опитвам да го овладея. Смешно е, защото не е любов. Усетих го като повик на душата/съществото му, неясно към кого, но тъпата ми (всъщност остра) сетивност го долови и малоумната ми Луна в Дева включи линейката, иска да спасяваме, ама защо, от какво и как - не пита.

Арт, благодаря за споделеното. Значи наистина лунацията е активирала тригона Слънце- Нептун, преди последния да застане стационарен след седмица. Който е по-сензитивен усеща Нептун точно така. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 4-ти ноември 2017г
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2017, 11:34:15 am »
За нищо, Рени!)
Енергията действително е много силна и още се опитвам да я удържа(м), но съм й благодарна, защото ме извади от убиващата ме депресия. Не знам за колко дълго, затова бързичко и смело се пуснах по течението й и ще видим ще се удавя ли или ще изплувам.;