Автор Тема: Всякакви въпроси  (Прочетена 56105 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #270 -: Септември 13, 2018, 10:42:52 pm »
Защо Венера да е от значение при закупуване на превозни средства?
защото управлява втори дом на движимата собсвеност и финансите, и първи дом на продавача/купувача

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #271 -: Септември 13, 2018, 10:46:06 pm »
Естествен сигнификатор на кола е Марс.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #272 -: Септември 13, 2018, 10:47:21 pm »
По втори дом не са ли недвижимите имущества, а по трети дом движимите като автомобил, велосипед, мотор, яхта и прочее?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #273 -: Септември 13, 2018, 10:48:54 pm »
По втори са вещите. Четвърти дом отговаря за недвижимости, земи /според западната астрология/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #274 -: Септември 13, 2018, 10:52:32 pm »
По втори дом не са ли недвижимите имущества, а по трети дом движимите като автомобил, велосипед, мотор, яхта и прочее?
недвижимите са по четвърти дом, а по втори движимите
Колата основно е по Меркуруй , затова и го поставих на първо място в изброените планети, Марс отговаря за металните части по колата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #275 -: Септември 13, 2018, 10:57:47 pm »
Ясно, благодаря!
Значи никакво купуване на превозни средства при ретроградна Венера.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #276 -: Септември 13, 2018, 10:59:05 pm »
Говорим за естествени сигнификатори, така че Марс е естествен сигнификатор на коли,
а Меркурий е естествен сигнификатор на писане, обучение... и т.н.
Става въпрос за естествени сигнификатори!!!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #277 -: Септември 13, 2018, 11:25:51 pm »
Говорим за естествени сигнификатори, така че Марс е естествен сигнификатор на коли,
а Меркурий е естествен сигнификатор на писане, обучение... и т.н.
Става въпрос за естествени сигнификатори!!!
че аз да не говоря за изкуствени сигнификатори?
Меркурий е владетел на трети дом, по който са пътуването и превозните средства, търговията, документацията, малката ми дъщеря преди години не ме послуша и закупи кола на ретро Меркурий, не изчака една седмица, а после плащаше за ремонти две години, докато я продаде на загуба
Понеже комуникацията е също по него, не е добре и средствата за комуникация да се закупуват при ретроградие, купувала съм телефон преди 1Ог. На ретро Меркурий и постоянно имаше проблеми
« Последна редакция: Септември 13, 2018, 11:31:01 pm от akruks »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #278 -: Септември 14, 2018, 12:21:44 pm »
Това с ретро Меркурий, Венера и забраната  :012: за покупки през това време, до голяма степен е въпрос на самопрограмиране. Няма абсолютна стопроцентова закономерност, че това не бива да се прави, щото ще е неудачна покупката или ще се развали. Нещо повторено многократно обаче, прави случайността 50 на 50 закомомерност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #279 -: Септември 14, 2018, 01:44:07 pm »
Това с ретро Меркурий, Венера и забраната  :012: за покупки през това време, до голяма степен е въпрос на самопрограмиране. Няма абсолютна стопроцентова закономерност, че това не бива да се прави, щото ще е неудачна покупката или ще се развали. Нещо повторено многократно обаче, прави случайността 50 на 50 закомомерност.

Аз съм астролог – изследовател.  Емпат. Човек на изкуството по призвание. За нуждите на един по-многопластов анализ използвам комбинацията от най-разнообразни методи. Някои от които не са много познати, достъпни са и се използват от малцина, а също така и такива по моя лична методология и разработка. Като астрологични методи от древността, та до такива от наши дни, иновативни –  антична астрология, ураническа, джйотиш, космобиология, астрокартография, геодезични еквиваленти. В един астрологичен анализ се използват интелектуална енергия, отделено време и астрологът се въвлича и на психо-емоционално, енергийно ниво. Затова е желателно да комуникират с консултирания на някакъв общ език. В такъв смисъл, в името на взаимната конструктивност и полезност при взаимодействие, ще приемам или не отправени желания за астрологичен анализ по моя преценка.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #280 -: Септември 14, 2018, 02:41:37 pm »
Ооо ,Стар новият темплейт с мигащата вселена е жесток, много красив е станал блога ! Иначе кой с каквото и както ще да гледа- важно е да познава  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #281 -: Септември 14, 2018, 02:44:50 pm »
Това с ретро Меркурий, Венера и забраната  :012: за покупки през това време, до голяма степен е въпрос на самопрограмиране. Няма абсолютна стопроцентова закономерност, че това не бива да се прави, щото ще е неудачна покупката или ще се развали. Нещо повторено многократно обаче, прави случайността 50 на 50 закомомерност.

Да поспамя и аз, нали тук съм единственият спамър  :012:

Аз пък съм забелязала, че купувам техника по ретро Меркурий, когато изгърми някой стар уред, който отдавна е бил за смяна, но не ми е било на дневен ред като разход и не съм разполагала с излишни пари. И тогава покупката е просто неизбежна, не мога да чакам един месец Меркурий да се обърне и да стоя без телефон или пералня.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #282 -: Септември 14, 2018, 02:51:53 pm »
Аа да бе, ти ако си спамър-аз какво съм  :012: Аз съм по-голям спамър и винаги съм два пъти наобратно на звездните тенденции и астропредписанията. Не знам как става, но и при мен все се случва в такива моменти да купувам компютър ,телефон и прочие. Сега съм решила по ретро Венера да купувам златни кюлчета!  ;D Все пак го мисля от над10 год ,така че е време  :D Чудя се да изчакам Венера да се върне ретро във Везни и Слънцето и то да пропадне съвсем там в квадрат  със Сатурн  :012: и да купя мини кюлчета по 1 грам или килограм, ама то май е по-скъпо  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #283 -: Септември 14, 2018, 02:56:16 pm »
Аа да бе, ти ако си спамър-аз какво съм  :012:

Ти си Hero Member.   :D
Не е нужно да обсъждаме политиката на сайта, тя е ясна като бял ден.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #284 -: Януари 13, 2019, 04:26:18 pm »
Здравейте!
Моля ако може някой да помогне със съвет за подходяща дата за операция на Млечна жлеза.

Момичето е на 19г. Със слънце в 12 дом е и се е насочила да учи фармацевтика, но 2018г не беше приета за желаната специалност и смята да опита пак през 2019г. Казвам го защото съм чувала, че със слънце в 12 дом е добре да се занимаваш с медицина за да Не се занимава медицината с теб.

Аз съм с много малко познания по астрология, но виждам че с влизането на Транз. Плутон в 8 дом и започват здравни теми.
На 21.11.18г. вадене на 4 мъдреца (не поникнали) с операция с пълна упойка. Причината е да не разместят останалите зъби, които с помоща на брекети са подреждали години на ред.Тогава Тр. Плутон е точно на коспидата на 8 дом опозиция натална Венера.
Тя е с нат. Плутон в 6 дом, а 6 дом и е в Скорпион.

В момента Тр. слънце й е в 8 дом и Меркурий скоро от 18.01. ще влезе в 8 дом също. Чувала съм че когато тр. слънце ти влезе в 8 дом е добре да се правят изследвания, защото осветява проблемните, но не знам дали е добър период за операция.

Родена е на 25.05.1999г. в гр. Шумен в 7:40ч.

Момичето е дъщеря на моя приятелка. Моля за съвети за подходящи дати до края на Февруари най-много.