Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 834122 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5130 -: Април 18, 2018, 09:57:55 am »
Вчера, при тр. Луна тригон АС и тр. Венера У2, У9 тригон с Меркурий У1, У10 в 1д. спечелих три бои за коса на Арома и покана за участие в рекламно видео, като техни фризьори и гримьори ще ме обработят  :012:  :012:  :012:
От каква обработка имаш нужда пък ти?!"Убава "си си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5131 -: Април 18, 2018, 01:04:49 pm »
От каква обработка имаш нужда пък ти?!"Убава "си си.
последно на фризьор бях миналата година есента, сама се цапам с боя и си фъкам бретона, а последното не винаги ми се получава перфектно  ;D
Ако имаше начин да спечеля зъбки на импланти щеше да е супер, засега се задоволявам само с козметични печалби- пак е нещо и облекчава семейния портфейл  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Събития и транзити
« Отговор #5132 -: Април 18, 2018, 01:17:06 pm »
последно на фризьор бях миналата година есента, сама се цапам с боя и си фъкам бретона, а последното не винаги ми се получава перфектно  ;D
Ако имаше начин да спечеля зъбки на импланти щеше да е супер, засега се задоволявам само с козметични печалби- пак е нещо и облекчава семейния портфейл  :012:
А към 5 дом какво имаш,печалбите нали са по него.В лунара как е отразено.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5133 -: Април 18, 2018, 01:29:10 pm »
А към 5 дом какво имаш,печалбите нали са по него.В лунара как е отразено.
Венера У2, У9 във 2д тригон Сатурн У5 в 5д, като двете планети са на трон по знак
В текущия лунар - лун. Нептун У5 в лун 5д. секстил с лун Венера У1, У8 в лун 7д. - двете планети на трон по знак, Нептун върху моя ПФ в 7д.

 лун. Марс У2, У7, У8 се заковал на наталната К5 , където ми е южния възел , де факто това не ми е за пръв път да печеля козметика, за изминалите няколко години имам доста печалби, за тази година е четвърта, но Марс може да се изяви и любовно, има още дни до края на лунара, стартирал на 14-ти

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5134 -: Април 19, 2018, 07:23:26 pm »
Днес бях на assessment и ми дадоха много негативен feedback, изключително съм усърден , прецизен в работата си, но не умея да убеждавам хората и да съм видим за околните и не съм подходящ за позицията. Много ме заболя , всички около мен и в личния живот , казват , че съм невидим за тях :( Сряза ме като с нож направо тази оценка...

Проблема е, че от всички около мен го чувам ... че не се забелязвам и не съм добре приет заради това ...Транзитите за деня Марс точен съвпад върха на 8-ми дом. Сатурн стационарен (тежката дума на Сатурн), Слънце/Уран точен тригон Десцедент и квадрат натален Юпитер

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5135 -: Април 19, 2018, 07:34:15 pm »
И какво означава да си забелязван – да се перчиш ли, да си на всяка манджа мерудия, да вървиш с високо вдигнат нос, да разиграваш изкуствена самоувереност? Колко такива съм виждала, въздух под налягане. В крайна сметка, когато човек наближи средата на живота, става ясно колко струва. Без симулиране на компетенции и показно самочувствие.

На капиталиста не можеш да му угодиш. На последната си официална работа срещнах проблеми, защото не съм сервилна, не съм подлизурко, не умея и не желая да лъжа клиентите. Всички, които притежаваха изброените качества, се ползваха с протекции от висшестоящите, бяха харесвани и ценени.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 07:43:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5136 -: Април 19, 2018, 07:46:14 pm »
Лили в Белгия това се изисква на работа, аз съм доста опит и за да мина на по-висока позиция това е положението. Или се перчиш или нямаш място там. На едно интервю миналата година така ме направиха на нищо заради това. Каза че за хора без самочувствие като мен няма място в колектива й. Хората от Източна Европа като цяло са по-скромни, но на Запад това не е така.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 07:47:58 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5137 -: Април 19, 2018, 07:50:51 pm »
То и тука се имат все за големи капацитети. Но наистина славяните не умеем да бъдем така агресивни и натрапчиви в търговските отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5138 -: Април 19, 2018, 07:58:46 pm »
Не сме , разбери , разликата в манталитета е тотална, те примерно и не създават дълбоки връзки помежду си. Всеки си знае неговото и това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5139 -: Април 19, 2018, 08:00:54 pm »
За съжаление и нашето общество се опитват да префасонират според този западен модел. През последните години все по-остро се усеща. Въпреки това народопсихологията няма да се промени, по-сърдечни и дружелюбни сме. Но и тук вече всеки гледа неговото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5140 -: Април 19, 2018, 08:19:41 pm »
Лили, толкова ме боли , че ми е трудно да дишам дори  :'(

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #5141 -: Април 19, 2018, 08:53:16 pm »
Хората на инстинктивно ниво вземат за мезе тези без самочувствие. Самочувствието не значи да кудкудякаш като кокошка, а да внушаваш респект с присъствието си.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 08:58:37 pm от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #5142 -: Април 20, 2018, 12:48:28 am »
Лили, толкова ме боли , че ми е трудно да дишам дори  :'(

Не е важно дали си паднал, а как и кога ще станеш. Как така си добър в работата, а нямаш самочувствие? Незабележим го разбирам като смотан и посредствен. Ако си такъв, намери кое те прави уникален сред другите и развий това качество. Ако не си такъв, няма място за излишни скромности. Ти ако си шефа, ще повериш ли на някой, дето мънка, примерно 100 000лв да ги управлява?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5143 -: Април 20, 2018, 12:59:03 am »
 Аз по принцип нямам самочувствие то не е само на работа. Същите неща съм ги чувал и в личния си живот :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5144 -: Април 20, 2018, 01:22:59 am »
И все пак транзитите за деня не бяха толкова лоши Слънце/Тригон десцедента но Марс в 8-ми даде трансформация