Автор Тема: Хирон -коя врата отключва в натала ви  (Прочетена 53060 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Хирон -коя врата отключва в натала ви
« -: Октомври 15, 2013, 05:06:56 pm »
Партньорски Хирон отключи при мен вратата с надпис "Самоопознаване",аз му връщам жеста с Хирон върху Венера -при него вратата е с надпис "Еротика".
Предполагам съм провокирана от това ,че тр.Хирон при мен е съвпад с Меркурий У7/10 и квадрат Марс У5.Същият по натал е силно аспектиран .
Имате ли наблюдения ,опит,впечатления при вас какви са проявленията на Хирон ,успоредно с другите в периода транзитиращи планети ,особено Уран и Сатурн?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2013, 01:00:31 pm »
При мен хирон май доста се изявява , главно при синастрии. Натално ми е точно на купсидата на 12-ти, опозиция със сатурн и квадрат с юпитер. ( заформят едно гадно тао квадратче) . Имала съм отношения мой хирон на чужд мерк и мой хирон на 5-6 гр от иц-то на др. натив. Иначе много често телешки хирон ми стъпва върху венерката.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2013, 01:04:07 pm »
Flora,би ли споделила как точно се "изявява" при теб Хирон синастрично ,щом ти е направило впечатление ,неговото действие и според теб каква е причината синастричен Хирон да ти обстрелва нат.Венера ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2013, 01:18:28 pm »
Рени, причината сигурно е , че нативите родени между 80та-83та год. са с натален хирон в телец. и плутонът им във везни ми опозира слънцето обикновено   :)  Мисля, че се изявява така хирон, заради аспекта със сатурн, който пък е У7. Освен това лилит ми е в съвпад с хирон. Ами и двете отношения- накрая нещата се развалиха и разпаднаха без много обяснения, малко причните хвърчаха във въздуха ( не че не бяха ясни). Където моят хирон беше стъпил на негов мерк- той си е близнаци, асц близнаци ( съответно негов мерк се падаше доста важен в натала) .Един вид се се леувахме малко с приказки. Той имаше разни проблеми от миналото , кохто доста според мен му се отразяваха в настоящето, започна всичко с много комуникация, после се пречупи ( връзка един вид в този смисъл не се осъществи по ред причини). Но имаше излеяния де, така че хирона ми май искаше да му помогне чрез говорене да преодолее проблемите си и да надмогне ситуацията. Не знам колко в действителност е подействал.  :)  Там където имах хирон близо до иц- неговия сатурн ми бече стъпил на иц, моят на негово мц, абе изобщо приказка. И на двамата само да добавя хироните им бяха върху моята венера. Един вид двете ми по-големи увлечения в определни периоди от време. Този втория дори беше по-сложен, пак проблеми ( при него зависимости) и се оплетох малко в неговия филм, но закратко  :), после взе , че си хвана явно живота в ръцете.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2013, 04:35:41 pm »
Flora,а делата по Венера при теб бяха ли по някакъв начин засегнати ,,когато синастричен Хирон е попаднал върху нея? С какво от себе си се свърза с другия ,какви желания будеше у теб,какво ти харесваше и какво не,засилили еротичната нотка у теб ? И малко личен въпрос ,ако прецениш не ми отговаряй ,но чисто плътски къде те "докосна" синастричен Хирон  и каква беше твоята реакция ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2014, 02:07:53 pm »
В търсачката не намерих по-подходяща тема, та активирам тази. Какво да чакам при транзитен хирон върху асц? Видях, че при тазгодишния ингрес на юпи в лъв се случва и това.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2014, 02:31:36 pm »
Значи, Акрукс, не е бил лош период, никави лечения на личността, аза, ала бала, катарзис. Връзки с 6 дом и то хубави, доколкото разбирам. Не е страшно. А защо така го описват повсеместно? :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2014, 02:35:08 pm »
В търсачката не намерих по-подходяща тема, та активирам тази. Какво да чакам при транзитен хирон върху асц? Видях, че при тазгодишния ингрес на юпи в лъв се случва и това.

Връзка с ключове,а за кои врати трябва сама да откриеш-представи се,че участваш във "Fort Boyard". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2014, 02:36:13 pm »
Брррр, някои от помещенията са направо ужасяващи  :17:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2014, 02:38:20 pm »
Брррр, някои от помещенията са направо ужасяващи  :17:

Зависи как гледаш на същите и...те на теб

Това е АСЦ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2014, 03:49:26 pm »
Партньорски Хирон отключи при мен вратата с надпис "Самоопознаване",аз му връщам жеста с Хирон върху Венера -при него вратата е с надпис "Еротика".
Предполагам съм провокирана от това ,че тр.Хирон при мен е съвпад с Меркурий У7/10 и квадрат Марс У5.Същият по натал е силно аспектиран .
Имате ли наблюдения ,опит,впечатления при вас какви са проявленията на Хирон ,успоредно с другите в периода транзитиращи планети ,особено Уран и Сатурн?

Рени, тъкмо се чудя от известно време какъв ще е резултата от връзка в която има съвпад на моя Хирон в 8 дом  и Венера в Овен на партньора, съвпада е в моя 8 дом, започва да ми се разяснява :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #11 -: Февруари 25, 2014, 06:00:20 pm »
В търсачката не намерих по-подходяща тема, та активирам тази. Какво да чакам при транзитен хирон върху асц? Видях, че при тазгодишния ингрес на юпи в лъв се случва и това.

а в какъв аспект ще е спрямо наталните възли?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2014, 09:23:12 am »
В търсачката не намерих по-подходяща тема, та активирам тази. Какво да чакам при транзитен хирон върху асц? Видях, че при тазгодишния ингрес на юпи в лъв се случва и това.

а в какъв аспект ще е спрямо наталните възли?

Сходящ тригон на 3* със слв.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2014, 10:35:23 am »
Партньорски Хирон отключи при мен вратата с надпис "Самоопознаване",аз му връщам жеста с Хирон върху Венера -при него вратата е с надпис "Еротика".
Предполагам съм провокирана от това ,че тр.Хирон при мен е съвпад с Меркурий У7/10 и квадрат Марс У5.Същият по натал е силно аспектиран .
Имате ли наблюдения ,опит,впечатления при вас какви са проявленията на Хирон ,успоредно с другите в периода транзитиращи планети ,особено Уран и Сатурн?

Рени, тъкмо се чудя от известно време какъв ще е резултата от връзка в която има съвпад на моя Хирон в 8 дом  и Венера в Овен на партньора, съвпада е в моя 8 дом, започва да ми се разяснява :72:

Samoella,в твоята карта Хирон има ли аспект със Слънце,нодална ос ,оста 1/7,Венера /Марс ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хирон -коя врата отключва в натала ви
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2014, 12:04:17 pm »
Сходящ тригон на 3* със слв.

Без цяла карта не знам дали ще има изобщо събития, но ако има-няма да се плашиш-ще вземеш правилно решение.