Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 234144 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1020 -: Октомври 12, 2018, 07:50:42 am »
Писах ли,не писах ли?не помня вече,но прогресивна Луна на 20.10. ще влезе в овен,11дом,съвпад с прогресивен МС,тригон ще направи с натален Нептун.Изморих се вече с тази рибешка(по течението ,разплула съм се,ред сълзи,ред сополи,много чувства,прекалено ми дойде)наталната ми е в близнаци.Рак ми е на к3.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1021 -: Октомври 12, 2018, 01:24:57 pm »
Да разбирам, че и прогерсивната ос сменя знак?

Аз си харесвам про Луната в Риби - много ми е хубаво, може би защото и асцендентът ми е там, а Нептун ми е високо и в хвърчило :)
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1022 -: Октомври 12, 2018, 02:30:32 pm »
Да разбирам, че и прогерсивната ос сменя знак?

Аз си харесвам про Луната в Риби - много ми е хубаво, може би защото и асцендентът ми е там, а Нептун ми е високо и в хвърчило :)
Да Алена,прогресивна ос сменя знак.Имам СЛВ в риби и когато Нептун беше там в съвпад заедно с прогресивна Луна имах реални съновидения и много тежко преживях всичко.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1023 -: Октомври 12, 2018, 05:53:03 pm »
Нов мъж на хоризонта ли се задава или нов етап на взаимоотношенията с настоящия?

-пр.Луна в съвпад с пр.МС
-пр./СД Слънце в съвпад с нат.Марс
-тр.р. Уран се връща в Овен
-и в този момент тр.Марс в съвпад с нат.Слънце във Водолей
-и тр.Меркурий на ДС
-и тр.Юпитер в съвпд с нат.Нептун и после на ДС
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1024 -: Октомври 12, 2018, 10:25:38 pm »
Нов мъж на хоризонта ли се задава или нов етап на взаимоотношенията с настоящия?

-пр.Луна в съвпад с пр.МС
-пр./СД Слънце в съвпад с нат.Марс
-тр.р. Уран се връща в Овен
-и в този момент тр.Марс в съвпад с нат.Слънце във Водолей
-и тр.Меркурий на ДС
-и тр.Юпитер в съвпд с нат.Нептун и после на ДС
И дирекц.Марс на Асц. Каквото и да се случи,надявам се да имам възможността да споделя. Алена Благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1025 -: Октомври 14, 2018, 02:51:44 pm »
Сафо, в периода има засилено влияние на Марс/Уран от това, което си споделила, т.е. в  засегнатите от ПР Луна, Мар, Уран сфери ще бъдат ускорени нещата в тях, както и домовете, които управляват. Многото енергия от същите може да пренатовари нервната система, да станеш по-раздразнителна, да не желаеш да си сътрудничиш с другите или да искаш да се освободиш рязко от всичко и всеки, които те задушават. Импулса да правиш нещо на всяка цена може да доведе до необмислени решения. Но ти предстои да преминеш през период, в който нещата ще се случват много бързо без да успееш да разбереш защо се случват по този начин и да си готова за светкавични промени. Ако Водолей ти е на К10- може да реализираш твоя мечта, да започнеш работа, да влезеш във взаимоотношения, които няма да имат конкретно ясна форма .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1026 -: Октомври 14, 2018, 07:50:23 pm »
Сафо, в периода има засилено влияние на Марс/Уран от това, което си споделила, т.е. в  засегнатите от ПР Луна, Мар, Уран сфери ще бъдат ускорени нещата в тях, както и домовете, които управляват. Многото енергия от същите може да пренатовари нервната система, да станеш по-раздразнителна, да не желаеш да си сътрудничиш с другите или да искаш да се освободиш рязко от всичко и всеки, които те задушават. Импулса да правиш нещо на всяка цена може да доведе до необмислени решения. Но ти предстои да преминеш през период, в който нещата ще се случват много бързо без да успееш да разбереш защо се случват по този начин и да си готова за светкавични промени. Ако Водолей ти е на К10- може да реализираш твоя мечта, да започнеш работа, да влезеш във взаимоотношения, които няма да имат конкретно ясна форма .
Благодаря Рени!

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1027 -: Май 01, 2019, 03:50:13 pm »
Здравейте :) Аз се обръщам с един въпрос към вас - как ще тълкувате прогресивно слънце точно върху натален МЦ и прогресивна луна точно върху натален десцендент? Сега погледнах прогресиите и това ми направи впечатление. Готова съм за кардинални промени. Имам 10-годишна връзка и вече сме готови за дете. Не знам тази луна да не ни донесе някоя изненада
« Последна редакция: Май 01, 2019, 04:07:29 pm от treio »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1028 -: Май 01, 2019, 05:38:55 pm »
Здравейте :) Аз се обръщам с един въпрос към вас - как ще тълкувате прогресивно слънце точно върху натален МЦ и прогресивна луна точно върху натален десцендент? Сега погледнах прогресиите и това ми направи впечатление. Готова съм за кардинални промени. Имам 10-годишна връзка и вече сме готови за дете. Не знам тази луна да не ни донесе някоя изненада
Добре изглежда,смяна на статус.Дирекция Меркурий върху нат.Юпитер.Фиксираните знаци дават малко забавяне,но нещата ще се случват.

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1029 -: Май 01, 2019, 06:14:41 pm »
Много благодаря за отговора, Сафо :) Виждам, че дирекционни луна, сатурн и уран са върху натален марс, а дирекционен юпитер (7 градус) е близо до натална венеран (4 градус) в Близнаци.
« Последна редакция: Юни 06, 2019, 09:18:19 pm от treio »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1030 -: Май 13, 2019, 09:30:22 am »
До дни прогресивната ми Луна У1,2 ще направи точен съвпад с нат Слънце У3 в 9-ти дом.
Това , с което свързвам съвпада, е две пътувания- в страната и в чужбина/ отдавна мечтана дестинация/.
Преди седмица от чужбина се прибра близка, не бях я виждала 17 години.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1031 -: Май 13, 2019, 11:16:37 am »
Здравейте :) Аз се обръщам с един въпрос към вас - как ще тълкувате прогресивно слънце точно върху натален МЦ и прогресивна луна точно върху натален десцендент? Сега погледнах прогресиите и това ми направи впечатление. Готова съм за кардинални промени. Имам 10-годишна връзка и вече сме готови за дете. Не знам тази луна да не ни донесе някоя изненада

Слънцето винаги осветява точките, които засяга и ги поставя във фокуса на ежедневието на родения. Статус, призвание, постижения, професионални ангажименти, родител, стават фокусна тема в живота. Прогресивната Луна  в ъгловите домове много често съответства на период,  с изявена активност, радикална промяна, така че същите ще бъдат забелязани от другите. Междуличностните взаимоотношения, социални контакти, отношения с публика/другите помагат за вътрешния комфорт. Съществуваща връзка крои бъдещи планове или човек планира да влезе/има връзка/ сътрудничество.Тук прогресивната последна четвърт е засегнала 6-ти дом със секстил Слънце у АСЦ, нещо трябва да се подобри, свързано с  физическото тяло, начина, по който се започва всяка дейност и инициатива,енергията необходима за изявата и целите, които се гонят, за да се поддържа материалното благополучие по делата в 7-ми. Прогресивната лунна фаза повтаря натална такава, значи следващите 7 г ще са важни за натива. Едновременно има квадрат към МЦ и секстил към Слънце- има възможност за иновативна изява на натива, чрез сътрудничество в дейността, която упражнява, но с напрежение; има възможност тип взаимоотношения да променят статуса на натива, но не и без съпътстващи конфликти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1032 -: Май 13, 2019, 06:27:42 pm »
Рени, изключително много благодаря, че си отделила от времето си за анализа на картата ми. Ще дам обратна връзка след време.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1033 -: Май 15, 2019, 03:46:24 pm »
Рени, изключително много благодаря, че си отделила от времето си за анализа на картата ми. Ще дам обратна връзка след време.  :)

Моля. :)
Но трябва да се комбинира влиянието на ПР Луна с останалите прогностични техники за периода, това е само обща интерпретация. Благодаря, предварително за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1034 -: Май 16, 2019, 08:28:57 pm »
Слънцето винаги осветява точките, които засяга и ги поставя във фокуса на ежедневието на родения. Статус, призвание, постижения, професионални ангажименти, родител, стават фокусна тема в живота. Прогресивната Луна  в ъгловите домове много често съответства на период,  с изявена активност, радикална промяна, така че същите ще бъдат забелязани от другите. Междуличностните взаимоотношения, социални контакти, отношения с публика/другите помагат за вътрешния комфорт. Съществуваща връзка крои бъдещи планове или човек планира да влезе/има връзка/ сътрудничество.Тук прогресивната последна четвърт е засегнала 6-ти дом със секстил Слънце у АСЦ, нещо трябва да се подобри, свързано с  физическото тяло, начина, по който се започва всяка дейност и инициатива,енергията необходима за изявата и целите, които се гонят, за да се поддържа материалното благополучие по делата в 7-ми. Прогресивната лунна фаза повтаря натална такава, значи следващите 7 г ще са важни за натива. Едновременно има квадрат към МЦ и секстил към Слънце- има възможност за иновативна изява на натива, чрез сътрудничество в дейността, която упражнява, но с напрежение; има възможност тип взаимоотношения да променят статуса на натива, но не и без съпътстващи конфликти.

Много сериозен показател за забременяване в женска карта, възползвайте се.
Frankly, my dear, I don't give a damn.