Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220288 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1140 -: Август 23, 2016, 11:07:06 am »
при мен нищо не се отваря ....

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1141 -: Август 23, 2016, 11:10:54 am »
 :012:
« Последна редакция: Август 23, 2016, 11:19:37 am от enigma »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1142 -: Август 23, 2016, 05:48:20 pm »
Мога ли да помоля за номерологичен анализ на тази дата - 09.02.2000?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1143 -: Август 23, 2016, 10:34:26 pm »
Мога ли да помоля за номерологичен анализ на тази дата - 09.02.2000?
Тук може да провериш, че не ти знам имената http://anesway.info/li4ni.php

отдолу в табличката чукни Номерологична карта

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1144 -: Август 23, 2016, 11:13:41 pm »
Тук може да провериш, че не ти знам имената http://anesway.info/li4ni.php

отдолу в табличката чукни Номерологична карта
благодаря

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1145 -: Август 24, 2016, 09:38:24 am »
Мога ли да помоля за номерологичен анализ на тази дата - 09.02.2000?

Датата е интересна и предизвикателна за човека - най-важното за него е, че трябва да насочи цялата си енергия и потенциал, за да помага на другите. Притежава много енергия, сила, интуиция (може би може да работи с ръцете), но при всички случаи това е човек, който не би трябвало да има страх от каквото и да е. В един момент от живота си (около 40-50г) ще бъде предизвикан да направи крачка напред в професионалното си развитие, но той сигурно ще се изплаши - нека смело да върви напред - това му е много важно.

Иначе, добре е да има повече движение, да не приема хората по статут/знания/класа и такива неща - нека са равни за него. Да работи заради самата работа, а не за да го уважават и признават.

Общо взето - това е. Ако има конкретен проблем или въпрос .... моля

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1146 -: Август 24, 2016, 12:12:56 pm »
Тук може да провериш, че не ти знам имената http://anesway.info/li4ni.php

отдолу в табличката чукни Номерологична карта

Акрукс, пробвала ли си Квадратът на Питагор от линка, който даваш, и ако си, можеш ли да кажеш, че написаното за теб е вярно?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1147 -: Август 24, 2016, 12:59:14 pm »
Акрукс, пробвала ли си Квадратът на Питагор от линка, който даваш, и ако си, можеш ли да кажеш, че написаното за теб е вярно?
да, пробвала съм за мен и близките- вярно е
за второ работно число- деня
При ден с 1-ва цифра нула се взима 2-та цифра - да
за четвърто работно число- редукция
« Последна редакция: Август 24, 2016, 01:04:24 pm от akruks »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1148 -: Август 24, 2016, 01:56:05 pm »
Датата е интересна и предизвикателна за човека - най-важното за него е, че трябва да насочи цялата си енергия и потенциал, за да помага на другите. Притежава много енергия, сила, интуиция (може би може да работи с ръцете), но при всички случаи това е човек, който не би трябвало да има страх от каквото и да е. В един момент от живота си (около 40-50г) ще бъде предизвикан да направи крачка напред в професионалното си развитие, но той сигурно ще се изплаши - нека смело да върви напред - това му е много важно.

Иначе, добре е да има повече движение, да не приема хората по статут/знания/класа и такива неща - нека са равни за него. Да работи заради самата работа, а не за да го уважават и признават.

Общо взето - това е. Ако има конкретен проблем или въпрос .... моля
Много благодаря :58:, впрочем датата е моя и точно натам съм се запътила - много искам да върша нещо  в голяма полза за другите, но все още не знам какво.
Четох, че не трябва да се проявявам като екстремист - на това трябва ли да се обърне сериозно внимание, защото точно съм тръгнала да скачам с бънджи от мостове, парашути и какво ли още не...?  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1149 -: Август 24, 2016, 02:50:41 pm »
Много благодаря :58:, впрочем датата е моя и точно натам съм се запътила - много искам да върша нещо  в голяма полза за другите, но все още не знам какво.
Четох, че не трябва да се проявявам като екстремист - на това трябва ли да се обърне сериозно внимание, защото точно съм тръгнала да скачам с бънджи от мостове, парашути и какво ли още не...?  ;D

тук вече на лични

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1150 -: Август 30, 2016, 12:57:32 pm »
https://quantumgeography.wordpress.com/2013/07/25/сакрална-геометрия-и-значение-на-числ/
https://quantumgeography.wordpress.com/2013/09/19/сакрална-геометрия-и-значение-на-числ-2/

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1151 -: Септември 30, 2016, 07:18:27 pm »
ЛГ8/ ЛМ8

Баси месеца!!!  :91:

Този семестър ми разказа играта и в буквален, и в преносен смисъл - преподавателите бяха със супер големи изисквания, които едва покривах. Натрупа се много материал за изпитите, и в резултат на това се обтегнаха  и отношенията ни в курса. Но успях по един изпит да се освободя - само това беше положителното през месеца.  :012:
А в емоционален план пак обикалям дъното и се чувствам като парцал.
Също така оцених много неща, "прогледнах" така да се каже. И преживявам тежка раздяла.
Знам, че ще се справя...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1152 -: Октомври 05, 2016, 07:42:08 pm »
Да допълня, макар че вече съм в нов лм.
Работното ми място може да бъде закрито, но може.
Но, вчера разбрах, че от другата година - ако все още съм там, ще помагам на една от колежките, чиято работа е по специалността, която уча. Хепи съм.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1153 -: Октомври 05, 2016, 08:14:33 pm »
Скорпи, в ЛГ8 емоции няма - хич не ги мисли, сори .... а за работата - колкото повече си изпълнява човек съвестно задълженията, толкова по-малко проблеми ще има с 8-цата. Вярвам, че ще се справиш и ще останеш на работа - независимо на кое работно място.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1154 -: Октомври 09, 2016, 03:10:57 pm »
И аз да споделя нещо интересно ☺. Аз съм в два периода 7 от рождения си ден. Сега съм ЛГ6, ЛМ 7 и Лден 7 (днес ). Определено наблягане на 7-  или помощ /милосърдие,  или заблуда.  ЛГ6 дава емоция  и грижи.  Е, днес ми предложиха да взема едно малко котенце изтърсаче,  което има нужда от грижи.  Да видим  ....