Автор Тема: Синодичен цикъл на планетите  (Прочетена 22353 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #75 -: Юни 06, 2015, 12:17:49 pm »
Леле, сега видях градусите на съвпада през април 2013- бил е на 29 в овен. Точно върху СЛВ в 10-ти, много се връзва всичко. В продължение на две години- трудности и несприни опити по слв в 10-ти дом.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #76 -: Юни 06, 2015, 02:23:00 pm »
Цикълът Марс-Слънце е свързан със съсредоточаване на енергия и действия. Това не е цикъл Марс-Сатурн, за да има активност и трудности на принципа газ-педал.
Изяснете си коя планета с какво се характеризира. Слънце и трудности...глупости.

Поради последния градус предният цикъл е бил време за крайни резултати, довършване. На Марс и Слънце в Овен не може и няма как да им е трудно!
Такава рядка глупост отдавна не съм срещала. Чак се ядосах.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #77 -: Юни 06, 2015, 04:18:23 pm »
Цикълът Марс-Слънце е свързан със съсредоточаване на енергия и действия. Това не е цикъл Марс-Сатурн, за да има активност и трудности на принципа газ-педал.
Изяснете си коя планета с какво се характеризира. Слънце и трудности...глупости.

Поради последния градус предният цикъл е бил време за крайни резултати, довършване. На Марс и Слънце в Овен не може и няма как да им е трудно!
Такава рядка глупост отдавна не съм срещала. Чак се ядосах.


The One, под трудности имах предвид горчив опит от съвпада на двете планети с мой личен СЛВ. И да, когато транзитни планети ударят наталната ос не ми е било много леко. Освен това съвпада е бил в широк съвпад с моето натално слънце. Да вървиш по СЛВ хич не е много леко, особено преди сатурновото завръщане ( или вторият възврат на възлите, лично мое мнение )
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #78 -: Юни 06, 2015, 07:17:17 pm »
Сега на 14.06. ще започне новият цикъл слънце марс на 22 близнаци, приключва цикълът започнал март 2013 г., който гледах, че е коментиран по напред в темата.

Казват, че домът, където е съвпадът на слънцето и марс там за следващите няколко години е насочена енергията на индивида.

В съвпад със Слънце и Венера в 1 дом,което съвпада  с  новия ми Солар и новолунието на 16 Юни пак в съвпад със Слънцето и Венера.
Е такова съвпадение май съм нямала досега.  Да видим какви ще са събитията  :012:

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #79 -: Юни 07, 2015, 12:21:04 am »
В съвпад със Слънце и Венера в 1 дом,което съвпада  с  новия ми Солар и новолунието на 16 Юни пак в съвпад със Слънцето и Венера.
Е такова съвпадение май съм нямала досега.  Да видим какви ще са събитията  :012:

Да, рядко се случва! Толкова близък съвпад със Слънце и Венерите ни едва ли ще имаме ;)Използвай момента! Желая ти всичко най-добро :58:

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #80 -: Юни 07, 2015, 09:22:37 pm »
Цикълът Марс-Слънце е свързан със съсредоточаване на енергия и действия. Това не е цикъл Марс-Сатурн, за да има активност и трудности на принципа газ-педал.
Изяснете си коя планета с какво се характеризира. Слънце и трудности...глупости.

Поради последния градус предният цикъл е бил време за крайни резултати, довършване. На Марс и Слънце в Овен не може и няма как да им е трудно!
Такава рядка глупост отдавна не съм срещала. Чак се ядосах.

Дъ уан, не си права - давам ти веднага обратна връзка - 2013 съвпада е в 29 гр Овен, 10 дом. Нат Слънце Везни на ИЦ, а Марс в Лъв, квадрат нодална ос, Овен интерсептиран в 10 дом. Да, имаше мераци, напъни, желания и т.н. ..... оообаче, как и какво ми струваше и какво всъщност се реализира - изтъркувай сама. Как точно наталните Слънце и Марс ще се справят с този съвпад?

За теб е лесно - Овне си :)

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #81 -: Юни 07, 2015, 09:24:53 pm »
The One, под трудности имах предвид горчив опит от съвпада на двете планети с мой личен СЛВ. И да, когато транзитни планети ударят наталната ос не ми е било много леко. Освен това съвпада е бил в широк съвпад с моето натално слънце. Да вървиш по СЛВ хич не е много леко, особено преди сатурновото завръщане ( или вторият възврат на възлите, лично мое мнение )

Флора, ние с теб нали сме с еднакви домови системи, затова заедно ще го мислим 12 дом :) - като начало, съвпада е по времето, когато аз (предполагаемо засега) ще съм далеч, в един голям крайморски град - акрукс каза, че това било само за хорари, но засега ще го взема под наем, за да не се налага да е (примерно :) ) болница :)

За съвпада със СЛВ - абсолютно си права - много е трудно да се работи по СЛВ  :08:. Ако има някой, който няма проблем, да вдигне ръка :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #82 -: Юни 07, 2015, 11:04:55 pm »
Аз вдигам ръка. :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #83 -: Юни 07, 2015, 11:10:35 pm »
Флора, ние с теб нали сме с еднакви домови системи, затова заедно ще го мислим 12 дом :) - като начало, съвпада е по времето, когато аз (предполагаемо засега) ще съм далеч, в един голям крайморски град - акрукс каза, че това било само за хорари, но засега ще го взема под наем, за да не се налага да е (примерно :) ) болница :)

За съвпада със СЛВ - абсолютно си права - много е трудно да се работи по СЛВ  :08:. Ако има някой, който няма проблем, да вдигне ръка :)

Happy, пожелавам ти да отработваш 12-ти дом в следващите две години по най-готиния начин- демек много пътешествия в далечна чужбина.  :) Работа и др. неща с чужденци.  :) Пожелавам си го и на себе си . А за слв-да, права си. Може би мен  ме облекчава малко фактът, че е съвпад със светило, та посоката ми е ясна от време оно. Но е трудно, осъзнавам, че живота ми щеше да бъзе значително по-лесен , ако си кретах по юлв.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #84 -: Юни 08, 2015, 12:04:39 am »
Аз вдигам ръка. :13:

Ама ти си вдигнала две  :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #85 -: Юни 08, 2015, 12:11:18 am »
За хармония и баланс . :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #86 -: Юни 08, 2015, 12:30:44 am »
За хармония и баланс . :012:

Аз помислих, че за отчет  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #87 -: Юни 08, 2015, 09:01:00 am »
Аз пък помислих, че искате да ви изпитат пред черната дъска :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #88 -: Юни 08, 2015, 11:26:26 am »
Нали говорим за нодална ос, не можеш да "аплодираш"  с една ръка и да очакваш "(от)звук". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #89 -: Юни 20, 2015, 10:30:52 pm »
Сега на 14.06. ще започне новият цикъл слънце марс на 22 близнаци, приключва цикълът започнал март 2013 г., който гледах, че е коментиран по напред в темата.

Казват, че домът, където е съвпадът на слънцето и марс там за следващите няколко години е насочена енергията на индивида.

По време на съвпада бях извън БГ и за съответната държава картата ми се променя, естествено и съвпада попада в друг дом - това дали ще има значение или да си гледам натала? За обратна връзка ще трябва да изчакам 2 год :)