Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 60077 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #270 -: Юли 16, 2017, 03:14:01 pm »
Давам още една обратна връзка, с уговорката, че не е само от затъмнението!Имаше и други фактори ,като Юпитер през Дева ,Сатурчу и прочие, но мой бивш приятел, на който му е в точна опозиция, както при леля ми е планирал и записал дата за сватба 2. X, 2016 , но са се разделили малко преди сватбата. Нямам скрупули за този човек и мога дори да му кача после картата, ако някой му е интересно да се гъбарка на негов гръб  :012:

Ребека, явно познаваш добре човека - има ли вероятност да е сключил първия брак заради по-доброто финансово състояние на съпругата? А за младото момиче  - да се опитва да използва един вид парите си, за да си има по-млада жена ....?
аз междувременно разглеждам картите ...

а каква е разликата между двете карти, които си пуснала?

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #271 -: Юли 16, 2017, 03:54:53 pm »
Давам още една обратна връзка, с уговорката, че не е само от затъмнението!Имаше и други фактори ,като Юпитер през Дева ,Сатурчу и прочие, но мой бивш приятел, на който му е в точна опозиция, както при леля ми е планирал и записал дата за сватба 2. X, 2016 , но са се разделили малко преди сватбата. Нямам скрупули за този човек и мога дори да му кача после картата, ако някой му е интересно да се гъбарка на негов гръб  :012:

дирекции на куспиди:
- изтрити заради пояснение от Ребека, че часът не е съвсем точен

прогресии:
- пр Луна минава квадрат с нат Слънце, сменя знак (предвещава промени вкъщи или на емоционалното сътояние), секстил с нат венера, У7, и после прави куинконс със себе си ..... дотук все подходящи - е, куинконса не е кой знае какво за брак, но не е толкова страшен.
- и тук има нещо интересно - пр плутон е в точен съвпад с пр слв, в 7 дом, но нямат контакт с наталната карта .... много му се иска на човека партньорче, толкова много енергия влага в това .... но явно не подхожда както трябва към дамите

транзити
мисля, че тук имаме отговор за посоката, в която се е развила ситуацията, дадена от дирекции и прогресии.
Тр Плутон в 10д, У8, от 7д, точен квадрат нодална ос. Определено този човек не подхожда правилно - по някакъв начин използва сила и власт в партньорствата си и това му е донесло това събитие. Не съм гледала докъде връща сега Плутон, но ако е наблизо до 15гр, той ще има втори шанс (както и акрукс е написала за следващото СЗ) - и всичко отново ще зависи от това, доколко си е "научил урока".
Тр Юпитер, У9, от4д, е минал през СЛв вече - дано наистина е прозрял грешките си.
Тр Уран догодина ще направи тригон с венера - но той е У12 - ако не е чужбинска лИбов, (тр Сатурн ще направи тригон със себе си и после тригон с Венера), то може да премине по някаква причина към тайна връзка.

При всички положения, събития по любов ще има .... но дали ще му харесат :)

За смъртта на първата жена - дир Нептун на К8, и може би дир МС секстил Плутон, Ув, в 7 дом. - отпадат заради часа.
Нумерологично - ако бракът е сключен преди 2012, е била предопределена раздялата, наложително е било да се раздели - бил е прекалено вкопчен в нея/брака/сигурността.

ще е интересно да се види, девойчето какво засяга в картата му.
« Последна редакция: Юли 16, 2017, 04:48:13 pm от Happy58 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #272 -: Юли 16, 2017, 04:07:44 pm »
Така беше. Първата му жена беше започнала успешен дребен частен бизнес, веднага след промените и с,е запознават на интервю за работа, тя шефка -собственик на около 36 години тогава .Беше Слънце Рак. бракът беше 2001 или 2000 живяха в брак около година. Впоследствие той дръпна финансово и явно това впечатли тогава 18 годишното девойче, което работеше при него от 2 години  :012: Едната карта е с транзити, другата с прогресии за произволна дата миналата година, точно при краха .Девойчето му засяга доста неща. Слънца в тригон ,нейно Слънце във негов втори  :012: нейна Венера ву Марса му в рак-идилия Нямам час на девойчето ,неговият аз съм го нагласяла според спомени на баба му но- Но  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #273 -: Юли 16, 2017, 04:15:23 pm »
Така беше. Първата му жена беше започнала успешен дребен частен бизнес, веднага след промените и с,е запознават на интервю за работа, тя шефка -собственик на около 36 години тогава .Беше Слънце Рак. бракът беше 2001 или 2000 живяха в брак около година. Впоследствие той дръпна финансово и явно това впечатли тогава 18 годишното девойче, което работеше при него от 2 години  :012: Едната карта е с транзити, другата с прогресии за произволна дата миналата година, точно при краха .Девойчето му засяга доста неща. Слънца в тригон ,нейно Слънце във негов втори  :012: нейна Венера ву Марса му в рак-идилия Нямам час на девойчето ,неговият аз съм го нагласяла според спомени на баба му но- Но  :012:

оопс, това подчертаното тогава изключва куспидите при дирекции.

благодаря за инфото ... сега и девойчето ще разгледам.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #274 -: Юли 16, 2017, 04:24:10 pm »
Този час го сложих набързо по спомен, но сега, като гледах преди бях вкарала Юпитер в 4 където по-си се вързва .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #275 -: Юли 16, 2017, 04:43:53 pm »
Еми другия месец СЗ ще му падне в 6д на Венерата У7- нова любовна партньорка на работното място
Леля ми, която все още се лекува от рак има Венера на 2 градуса ,като Венера и е у1  :-X Ще видим как ще се развият там събитията.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #276 -: Юли 16, 2017, 05:02:16 pm »
Така беше. Първата му жена беше започнала успешен дребен частен бизнес, веднага след промените и с,е запознават на интервю за работа, тя шефка -собственик на около 36 години тогава .Беше Слънце Рак. бракът беше 2001 или 2000 живяха в брак около година. Впоследствие той дръпна финансово и явно това впечатли тогава 18 годишното девойче, което работеше при него от 2 години  :012: Едната карта е с транзити, другата с прогресии за произволна дата миналата година, точно при краха .Девойчето му засяга доста неща. Слънца в тригон ,нейно Слънце във негов втори  :012: нейна Венера ву Марса му в рак-идилия Нямам час на девойчето ,неговият аз съм го нагласяла според спомени на баба му но- Но  :012:

на това девойче няма как да му гледаме дирекции, та ще карам само на транзити

тр сатурн куинконс венера :)
тр Нептун тригон венера (тя да не е намерила друг мъж?, примерно - по-богат :) )
тр Уран квадрат нодална ос и по-специално Марс, който е съвпад с ЮЛВ

нумерологично - ами, той господ събира

нали няма скоро да махнеш картите .... да си гледам

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #277 -: Юли 16, 2017, 05:07:22 pm »
Кой от двамата е развалил годежа - момъкът или девойчето с опозициите на Венера към Уран/Нептун? Питам, щото с този аспект може да си е класическата "булка-беглец".
« Последна редакция: Юли 16, 2017, 05:16:56 pm от Mirabella »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #278 -: Юли 16, 2017, 05:16:32 pm »
Девойчето е от турски произход, където все пак родителите указват натиск, та кандидат жениха набил бащата на булката, защото бащата биел жена си и подкарал и булчето, та той да я спаси нокаутирал бащата  :D Но жениха си е вербален и физически насилник към по-слабите ,така че  съм наясно че няма да е само тази причина Лошото е че девойката май пак иска да се връща -готова е да понася в името на социалния статус който е немислим за турските села в България Няма да махам карти дори ще взема дати и данни за първата съпруга

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #279 -: Юли 16, 2017, 05:19:54 pm »
Благодаря ти за отговора, Бекси. Тъкмо щях да пиша, че с този час на раждане материалното надделява у момата, но ти ме изпревари. Макар че има доста хубав нептунов воал за розови цайси, но може би не е заблудена, а далновидна. С етническите карти трудно се играе. Турска мома на българин не се дава лесно. Трудна работа ще бъде. Бащата може да насъска цялата рода срещу жениха и ще стане едно меле...
« Последна редакция: Юли 16, 2017, 05:21:50 pm от Mirabella »

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #280 -: Юли 16, 2017, 05:25:33 pm »
Ребека, часът на момичето меродавен ли е? Да го ползваме ли?

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #281 -: Юли 16, 2017, 05:29:55 pm »
Девойчето е от турски произход, където все пак родителите указват натиск, та кандидат жениха набил бащата на булката, защото бащата биел жена си и подкарал и булчето, та той да я спаси нокаутирал бащата  :D Но жениха си е вербален и физически насилник към по-слабите ,така че  съм наясно че няма да е само тази причина Лошото е че девойката май пак иска да се връща -готова е да понася в името на социалния статус който е немислим за турските села в България Няма да махам карти дори ще взема дати и данни за първата съпруга

Ребека, ако случайно този мъж те чуе, можеш да му кажеш, да не се напъва за това девойче .... бракът няма да просъществува дълго. А на него му предстои нещо съвсем ново и съвсем друго в любовта.
Материалния интерес при нея е много засилен. Принципно - няма лошо, но тя трябва да се научи да се труди за парите си, а не само да ги консумира.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #282 -: Юли 16, 2017, 05:43:19 pm »
Ребека, часът на момичето меродавен ли е? Да го ползваме ли?
Не ,съвсем не го знам. Не смятам да давам акъл, ако звънна то ще е само заради астрологията. С леля си също не можех да следя събитията, защото не поддържахме отношения, но от една година, нещо им сломи гордостта и се обърнаха към мен за прошка -аз им простих, но искам да стоят далеч от мен .Та само в името на астрологията бих наблюдавала .Истина е, че понеже са със стелиуми в дева ,доста кармични сметки изплатиха през сезона на затъмненията в Дева и той и леля ми. Всички си плащаме де .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #283 -: Юли 16, 2017, 09:35:00 pm »
Леля ми, която все още се лекува от рак има Венера на 2 градуса ,като Венера и е у1  :-X Ще видим как ще се развият там събитията.
тук на този са някакви минути в дева, може дори да му е лъвска Венерата, за леля ти 2* дева не я прави в съвпад на СЗ, ако имаш точните ѝ данни може да сложиш карта и да видим здравето

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #284 -: Юли 16, 2017, 10:13:47 pm »
Не знам в кой градус ще е затъмнението, но понеже каза ву Венерата му, а нали за Затъмненията слагат около 10 гр обхват, като по-значими, та затова я вписах под наблюдение.Иначе сега сверявах картата, по събитя като убийството на баща му., раждането на синът му, та може и да е 14 градуса ац-то ама набързо-толкоз  ;Мога да сложа картата на леля ми, но  часът е по спомени на баба ми уж е минал през астроложки ,ама като имаме предвид че се обиди и ме намрази съвсем, като и казах че е дева -не везни. За последните почти две години освен химио и пр .терапии ,постоянно прави разни хирургични интервенции и операции несвързани с рака, но с операция и болнични престои.  Докато Сатурн не излезе от Стрелец,когато ще и активира натално каре в критични градуси Слънце Луна, не знам какво да и кажа ,като ме пита-всъщност казах и че трябва още време ,защото възлите пуснаха малко хватката, но не и Сатурн...