Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331215 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1575 -: Септември 24, 2018, 11:10:20 am »
Преди година съм питала хорарно, дали ще си сменя работата. Отговорът беше - не, и е така, продължавам да работя на настоящата . Сега пак питам: ще сменя ли работата си в близките месеци?
И логично Луната е без курс- питащата не действа по въпроса, а само пита :)
Ако си заинтересована да смениш работата, потърси си друга, а ако си притеснена да не загубиш настоящата-това няма да се случи, Слънцето У 10 е в хармоничен апликиращ аспект с Марс У1,6 в 3д., може да те преназначат на по-висока позиция, да имаш израстване в настоящата работа до 2-3месеца, като има вероятност дейността да се различава от първоначално уговорената.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1576 -: Септември 25, 2018, 10:53:00 am »
Питаш с добри чувства – представена си от силна Венера в 1 дом, часовият управител е Юпитер.
Що се отнася до твоя подчинен, то той е в знака на твоето заточение. Може или от нещо да не е доволен в отдела/екипа под твое ръководство, или това да показва желанието му да напусне, т.е. ти вече да не си му шеф.

Иначе и той, и длъжността са представени от Юпитер – добротворец, но със слаб есенциален статус. Няма абсолютно никакви достойнства и е в знак на Марс /имат и смесена рецепция/. По сходящия тригон на Луната към него /и тук има смесена рецепция/ нещата може да се задвижат, възможно е да бъде одобрен формално. Но последният аспект на Луната е с Марс, който сега е стационарен. В крайна сметка, ако заеме длъжността, може впоследствие да не е чак дотам доволен. Имат обаче общ управител и това го прави подходящ за въпросната длъжност – каквито са неговите качества, такава е и желаната позиция.

Мисля, че да- гледам го като твой служител по 6д, негов У1 и Луната в хармоничен аспект с негов 10д- Юпитер

ОВ: Избрали са го на позицията, но днес дойде да ми каже, че условията и заплата не са особено примамливи и ще мислел до утре.

Ще приеме ли К. отправеното му предложение?



zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1577 -: Септември 26, 2018, 10:08:07 am »
ОВ: Избрали са го на позицията, но днес дойде да ми каже, че условията и заплата не са особено примамливи и ще мислел до утре.

Ще приеме ли К. отправеното му предложение?

ОВ: Прие

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #1578 -: Септември 28, 2018, 04:19:28 pm »
Здравейте, въпросът ми е дали ще продължа работа във фирмата, в която в момента работя.
Мерси предварително

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1579 -: Септември 28, 2018, 09:24:45 pm »
Да.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1580 -: Септември 30, 2018, 10:52:51 pm »
Здравейте, въпросът ми е дали ще продължа работа във фирмата, в която в момента работя.
Мерси предварително
да, макар да не си напълно удовлетворена накрая от заплащането, не предстои нова работа

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1581 -: Октомври 15, 2018, 11:33:28 pm »
Здравейте, в сложен казус съм, задавам следния въпрос, свързан с работата ми: Да приема ли повишението,което ми предлагат?
На мен лично нещата не ми изглеждат обещаващи в хорара.Вие какво мислите? Ще съм благодарна на всички,които се включат. :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1582 -: Октомври 16, 2018, 11:06:43 am »
Здравейте, в сложен казус съм, задавам следния въпрос, свързан с работата ми: Да приема ли повишението,което ми предлагат?
На мен лично нещата не ми изглеждат обещаващи в хорара.Вие какво мислите? Ще съм благодарна на всички,които се включат. :08:
приеми, не гледай как са нещата в хорара, а в реалния живот
последният аспект на Луната У1 от 6д е хармоничен- с Юпитер У6, 10 (повишение в настоящата работа) - да ти е честито!

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1583 -: Октомври 20, 2018, 09:02:37 pm »
Здравей akruks,
много ти благодаря,че отдели част от времето си,за да погледнеш и коментираш хорара ми :58:
Това ,което ме притеснява в картата е ,че Луната - т.е аз е поставена много лошо между два малефика -Плутон и Сатурн, същото така е в заточение по знак. Луната ще съвпадне с Плутон преди да направи аспект с Юпитер. Мога да го тълкувам по много начини, но не съм сигурна,че мога да бъда обективна и да не стане както казват хората от трън та на глог. :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1584 -: Октомври 20, 2018, 11:23:00 pm »
ИНА,ЛУНАТА ЩЕ СЪВПАДНЕ С ПЛУТОН СЛЕД 6*,КОЕТО Е 6 ДНИ ОТ ЗАДАВАНЕ НА ВЪПРОСА.УТРЕ АКО ИМАШ ПЛАНОВЕ ДА КОМУНИКИРАШ С НЯКОЙ ПО ПЕТОДОМНИ ТЕМИ,ИЛИ ДЕТЕТО ЩЕ ПЪТУВА/ВРЪЩА СЕ .ТОВА,ЧЕ ЛУНАТА Е В ЗАТОЧЕНИЕ УКАЗВА ТВОЕТО ПЛОЖЕНИЕ В МОМЕНТА НА ЗАДАВАНЕ НА ВЪПРОСА,ЧУВСТВАШ СЕ ПРИТИСНАТА ОТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА,ЗАВИСИМА ОТ ДРУГИ ХОРА,ОТГОВОРНОСТИТЕ ТИ ИДВАТ В ПОВЕЧЕ,УМОРЕНА СИ.ЛУНАТА В 6 ДОМ Е НЕСИГУРНА,А В 7  СЕ КОЛЕБАЕ.
« Последна редакция: Октомври 20, 2018, 11:44:02 pm от Сафо »

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1585 -: Октомври 21, 2018, 10:54:53 am »
Здравей Сафо,
благодаря ти,че се включи :-*
Много добре си описала състоянието, в което се намирам- много объркана, несигурна и уплашена.
Колебая се дали ще взема правилното решение, тъй като, за да се случи това повишение аз трява да се съглася.Това означава да се нагърбя със задачи и отговорности, за които не съм сигурна,че съм готова.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1586 -: Октомври 21, 2018, 09:32:50 pm »
Здравей Сафо,
благодаря ти,че се включи :-*
Много добре си описала състоянието, в което се намирам- много объркана, несигурна и уплашена.
Колебая се дали ще взема правилното решение, тъй като, за да се случи това повишение аз трява да се съглася.Това означава да се нагърбя със задачи и отговорности, за които не съм сигурна,че съм готова.
Виж картата,коята сама си направила,няма огън..........вода,вода,земя ,и малко въздух марс във водолей да ни опъва нервите на всички,такъв е периода,такъв е момента,не се тревожи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1587 -: Ноември 02, 2018, 08:22:50 am »
Снощи разбрах, че фирмата, в която работя, са пуснали обява в jobs.bg, че търсят още хора за същата позиция, на която работя. И тъй като нямаме чак толкова много работа, че да се налага поне според мен нови хора, се зачудих дали някой от нас по-новите не са нарочили за изгонване, все пак сме на изпитателен срок. Въпросът ми е: ще остана ли на същата работа и след изпитателния срок?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1588 -: Ноември 02, 2018, 10:27:51 am »
Снощи разбрах, че фирмата, в която работя, са пуснали обява в jobs.bg, че търсят още хора за същата позиция, на която работя. И тъй като нямаме чак толкова много работа, че да се налага поне според мен нови хора, се зачудих дали някой от нас по-новите не са нарочили за изгонване, все пак сме на изпитателен срок. Въпросът ми е: ще остана ли на същата работа и след изпитателния срок?
Мисля,че ДА.Венера у6 дом ще направи тригон с Марс у1.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1589 -: Ноември 02, 2018, 11:30:03 am »
Мисля,че ДА.Венера у6 дом ще направи тригон с Марс у1.
Дано. Благодаря много, Сафо!