Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622170 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4335 -: Февруари 28, 2018, 11:13:58 am »
А за Седмица чаши, която се е паднала накрая, знаеш ли какво си мисля? Тя показва по-скоро една пасивна, съзерцателна нагласа. Предходната карта пък бележи стремеж към стабилност, трайност, задоволство. Но като че ли има или е имало нагласа за пасивно изчакване, всичко да се случи без да се предприемат действия, без инициатива. Така трудно се градят отношения. Мисля, че инициативност, спонтанност е липсвала във вашата връзка. А Обесеният по принцип говори за неувереност, нестабилност, объркване, но също така с такава карта човек може да бъде и жертва на обстоятелствата.

При всички положения загатва за личностна криза. Освен това като комбинация последните две карти говорят за вътрешна пустота, самота, при привидно благополучие. Но за да стигне до такъв извод, е трябвало квезитът /за когото се пита/ да смени перспективата, ъгъла, под който гледа към външния свят – Обесеният. Да осъзнае илюзорността и преходността на това, което е имал. Малко тъжно и философско тълкуване се получи, но на мен така ми говорят картите.

« Последна редакция: Февруари 28, 2018, 11:37:20 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4336 -: Февруари 28, 2018, 01:17:51 pm »
Обаче и доста вярно,тълкуването много се доближава до изводите,които съм си направила до сега така че мисля че си доста права.Доколкото знам Големи аркани имат по силно и дълготрайно действие .Т.е като такава Обесеният трябва да говори за една продължителна тенденция,която за да я измениш трябва да работиш много,а желанието за стабилност и запазване на статуквото или пък промяна без някакви действия ме връща на твърдението,че трябва да се случи нещо което да преобърне представата ти за живота.Нещо което да задейства мощен духовен катарзис за да можеш да се освободиш от емоционалния си багаж и да отключи действие.Какво обаче ще е това нещо и действието сякаш картите не желаят да разкрият.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4337 -: Февруари 28, 2018, 01:20:21 pm »
Да, Малките аркани показват по-скоротечни и преходни неща, по-битови текущи ситуации. Големите аркани имат по-важно значение, често и съдбовно. Ако на мястото на резюмиращата карта се е паднал Голям аркан, тогава следва да се обърне по-сериозно внимание.

Обесеният може да говори за продължителна криза, която просто си виси, остава нерешена. А и следващите две карти като че ли не говорят за активни намерения. Възможно е и човекът да се е примирил и просто да съзерцава живота, в такъв житейски период да се намира. Обесеният също така е и карта на смирението, налага се да се примириш с някаква ситуация или обстоятелства, върху които нямаш възможност да повлияеш.
« Последна редакция: Февруари 28, 2018, 01:31:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4338 -: Февруари 28, 2018, 01:30:47 pm »
Принципно мисля че може и криза да се нарече.Останах с впечатлението,че има нещо от миналото на този човек което той не е преодолял,заключил си е го е някъде и когато една връзка започне да се развива това го вади от зоната му на комфорт и това което не е преборил излиза напреден план и го връща на изходна позиция.И тази тенденция е от години

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4339 -: Февруари 28, 2018, 01:36:27 pm »
Или просто пасивно се е примирил с нещо, така е представен. По-скоро картата най-горе, която е твой сигнификатор, има по-силна символика и загатва за важни промени и предстоящи решения. Понякога се пада, когато нещо вече е назряло и не търпи отлагане, т.е. някакво решение трябва да се вземе, да не се неглижира ситуацията. А човекът се е озовал в омагьосан кръг, неговите карти не говорят за инициатива. Може би и психологически е в задънена улица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4340 -: Февруари 28, 2018, 08:08:13 pm »
Интересното е че и моя и неговия сигнификатор са от Големите аркани,което ще рече че тази тенденция е била още докато сме заедно и сега продължава

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4341 -: Юни 29, 2018, 07:39:17 pm »
К'ви хейтъри, ма? Просто ти казваме, че си безполезна - то това е факт, не е заради хейта. От умрелите ти карти за септември също си личи, че и в реалния живот също те мързи да дишаш и да свършиш каквото и да е било полезно.  :D :D :D :D :D :D
Безполезен е този коментар и подобните му... Милки е дългогодишна водеща по националното радио, гледа си болното дете и това, че като всеки човек мечтае за нещо хубаво да се случи, макар за кратко, не я прави лоша, ама в никакъв случай!
Лош човек е този, който наскоро ми изпрати тези имейли (от русенско IP)
Цитирам само малка част от тях:
ЗАМИСЛИ СЕ , ЗАЩО ТОЧНО СЕГА СЕ СЛУЧВА ТОЧНО НА ТЕБ , ТОЧНО МАЛКО СЛЕД КАТО СИ СИ ОТКРИЛА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК!!!
 ИЗВИНИ МИ СЕ ЗА ТОВА ЧЕ ЗАКЛЕЙМИ ЕДИН ЧОВЕК НЕПРИЧИНИЛ НИКОМУ ЗЛО ...
ИНАЧЕ ЩЕ ТЕ ДОВЪРША!!!!
В КОСТИТЕ НА МАЙКА СИ , НЯМА ДА ТЕ ОСТАВЯ ДО ГРОБ, ГОДИНА И ПОЛОВИНА МИСЛЕХ ЗА ОТМЪЩЕНИЕ , СЕГА ТЕ НАМЕРИХ ИЗВИНИ МИ СЕ И ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ ЗАБРАВЕНО !!!
АКО ИМАШ ДОБЛЕСТ , АКО ИМАШ ЧЕСТ И СИ ИСТИНСКИ АСТРОЛОГ, ПРИНЗНАЙ СИ ГРЕШКАТА И ПРОУМЕЙ ДЪЛБОЧИНАТА НА ЖИВОТА И НЕГОВАТА ТАЙНА  -НИЩО, НИЩО, АМА НИЩО В ТОЗИ СВЯТ НЕ ОСТАВА ЗАБРАВЕНО И СКРИТО!!!!!!!!!!!

  От второто писмо, което е придружено със снимка на гробища:

 Я МИ КАЖИ, ЗАЩО СИ НАПЪЛНЯЛА ТОЛКОВА ... ДЕПРЕСИЯ ...СМЪРТ НА БЛИЗЪК ЧОВЕК ... ТОВА ЛИ ТЕ ОТВОРИ ЗА ДУХОВНОТО И СМЯТАШ , ЧЕ СЪС ХАЙКУ ПОЕМИ ЗА МЪРТВИЯТ ТИ ЛЮБОВНИК ЩЕ ГО ВЪРНЕШ И ТОЙ ТЕ ЧАКА С БУКЕТ В РЪКА В РАЯ ??
НЕКА ТИ КАЖА НЕЩО - ТЕБ , МОЙТО МОМИЧЕ ТЕ Е СТРАХ ОТ СМЪРТТА ...ТОЛКОВА МНОГО , ЧЕ ВЪРХУ МЕН ИЗЛИВАШ СОБСТВЕНАТА СИ ГЛЪЧ И НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРИЕМАНЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ... ЧОВЕК, КОИТО БЯГА В ЛОНОТО НА ,,ВСИЧКИ ДА СЕ ОБИЧАМЕ, ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ И ТЕ ПОБОДНИ'' И ЗАКЛЕЙМЯВА ДРУГИТЕ ХОРА КАТО МЕН - ЧЕ ИМАМ ЖАЖДА ЗА МЪСТ И ЗЛОБА - ТОЧНО ТАКЪВ ЧОВЕК КАТО ТЕБ В КРАЙНА СМЕТКА БЯГАЙКИ ОТ СОБСТВЕНОТО СИ ОГЛЕДАЛО ( Т. Е МЕН И ТОВА КОЕТО ТИ ВИДЯ ЧРЕЗ НАПИСАНОТО ОТ МЕН КАК СЪМ СЕ ПОЧУВСТВАЛ ОТ ТЕБ), Е ЖЕРТВА И В КРАЙНА СМЕТКА ТОЧНО ТОВА ОТ КОЕТО ТОЛКОВА ВИЖДА В ДРУГИТЕ ХОРА И БЯГА ОТ ТОВА - А ИМЕННО - ТИ СИ ЕДНА ЗЛОБНА , СТАРА , ИЗПЪЛНЕНА С ВЕХТИ СПОМЕНИ ОТ ОТМИНАЛАТА СИ МЛАДОСТ ЛЕЛКА, КОЯТО Е ЗАГУБИЛА МЪЖЪТ СИ И ПО НЕЛЕПИ СТЕЧЕНИЯ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА РЕШАВА ДА ПРОПОВЯДВА МЪДРОСТ И СВЕТЛИНА МИСЛЕЙКИ СИ , ЧЕ ШИБАНИЯТ И МЪЖ Е БИЛ НЕЩО - НЕКИ ТИ КАЖА , ЖЕНО ЧЕ ТИ СЕРЕШ И ПИКАЕШ... ЧЕ ТИ СМЪРДИШ КАТО ВСИЧКИ ХОРА И КАТО ВСИЧКИ СИ ПОЛЯРНА И ОЩЕ ОТ САМОТО СИ НАЧАЛО НА ЖИВОТА ВЪРШИШ АПРИОРИ ПОЛЯРНИ НЕЩА - Т.Е ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ПЪЛНИШ КЕНЕФА С МИРИЗЛИВИ ЛАЙНА КАТО МЕН И АЙДЕ ДА НЕ ГОВОРИШ ЗА ОМРАЗА И ЗЛОБА, ЗАЩОТО ТОЧНО ТОВА СИ ТИ

част от трето писмо, в което пак рови мъжа ми (Господ да го пази!!)

ЗАЩОТО НЯМАШ ПОЗНАНИЕ ЗА НИЩО ОТВЪД СОБСТВЕНОТО СИ ГНУСНО И МАЗНО ТЯЛО , ПО КОЕТО ЯСНО СИ ЛИЧНИ КАКВА ТИ Е ДУШАТА - ИЗПЪЛНЕНА СЪС ЗАКОСТЕНЯЛОСТ И ЗАЦИКЛИЛА НА ЕДНО МЯСТО !!!
ПАК ГО КАЗВАМ, - ЩЕ ТЕ ДОВЪРША !!!
ЩЕ ТЕ ДОВЪРША , ЩЕ ТИ УНИЩОЖА ШИБАНАТА КАРИЕРА НА АСТРОЛОГ!!!
НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С АСТРОЛОГИЯ , ЗАЩОТО СИ НЕУДАЧНИК И ИЗМАМНИК !!!!
АЙДЕ ДА ВИДИМ, КОЙ КОГО - А ДАНО НА ШИБАНИЯТ ТИ МЪЖ МУ ИЗГНИЯТ ШИБАНИТЕ КОСТИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ , ТА ДА МУ ЗАЕМЕШ МЯСТОТО , шарлатанка такава !!!
Каква е тази твоя мерзост бе ???? нямаш ли срам ???

Следващо писмо:

Искам да получа циганско вдъхновение от теб ... моля пиши много астроджипси анализи, на тема как да влезнем в гробищата ... не мога да не отрека , че изпитвам силно влечение към гробовете, които са засадени с костите на починалите грешници ...на тези грешници аз редовни им мия зъбите и досущ като Сатрун им пазя костите да не ми един акрукс да дойде и да им вземе златните пломби ... имам мечта .. тази мечта е скрита и тайна .. тя е от подземието на наказанието ...искам да падна в гроба на наказанието, където ще изпитвам мъки вовеки веков , но най-вече искам да бъда в дълбините на твоето ...мазе...в това мазе аз ще те заключа и ще използвам щипки ..тези щипци не са случайни ..те са апотеоза на зърнената закуска нескуик, която ще ти давам докато ти закачвам щипки на зърната , а ти папкаш сладко от кръглите шоколадови топченца с овална форма ... тази форма е на сладостта ..искам в мазето да изпитваме сладост акрукс ... тя е за нас и в нас ... аз ще бъда твоята папи, ти моят хокрукс акрукс..аз знам , че искаш внимание...то ще бъде гарнирано с филийте намазани с маргарин от множеството изядени филий на твоите деца в задният двор ... искам да сме отзад акрукс ... аз ще те намажа с маргарин а ти ще ми даваш 50 ст., за всеки един заден отвор .. искам да сме в задният двор на гробището и да паднем заедно ...В ЗАДНИЯТ ДВОР КАЗАХ!!!


Има и още... И всички тези писма получих в деня, когато излезе рекламното видео на Арома, в което участвам. После нямало хейтъри тук, да бе да   :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4342 -: Юни 29, 2018, 08:47:38 pm »
..искам в мазето да изпитваме сладост акрукс ... тя е за нас и в нас ... аз ще бъда твоята папи, ти моят хокрукс акрукс..

Леле, какви фантазии има тоя анонимен! Не предполагах, че е възможно такова нещо да се измисли и напише.  :o :o :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4343 -: Юни 29, 2018, 08:55:42 pm »
Безполезен е този коментар и подобните му... Милки е дългогодишна водеща по националното радио, гледа си болното дете и това, че като всеки човек мечтае за нещо хубаво да се случи, макар за кратко, не я прави лоша, ама в никакъв случай!
Лош човек е този, който наскоро ми изпрати тези имейли (от русенско IP)
Цитирам само малка част от тях:
ЗАМИСЛИ СЕ , ЗАЩО ТОЧНО СЕГА СЕ СЛУЧВА ТОЧНО НА ТЕБ , ТОЧНО МАЛКО СЛЕД КАТО СИ СИ ОТКРИЛА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК!!!
 ИЗВИНИ МИ СЕ ЗА ТОВА ЧЕ ЗАКЛЕЙМИ ЕДИН ЧОВЕК НЕПРИЧИНИЛ НИКОМУ ЗЛО ...
ИНАЧЕ ЩЕ ТЕ ДОВЪРША!!!!
В КОСТИТЕ НА МАЙКА СИ , НЯМА ДА ТЕ ОСТАВЯ ДО ГРОБ, ГОДИНА И ПОЛОВИНА МИСЛЕХ ЗА ОТМЪЩЕНИЕ , СЕГА ТЕ НАМЕРИХ ИЗВИНИ МИ СЕ И ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ ЗАБРАВЕНО !!!
АКО ИМАШ ДОБЛЕСТ , АКО ИМАШ ЧЕСТ И СИ ИСТИНСКИ АСТРОЛОГ, ПРИНЗНАЙ СИ ГРЕШКАТА И ПРОУМЕЙ ДЪЛБОЧИНАТА НА ЖИВОТА И НЕГОВАТА ТАЙНА  -НИЩО, НИЩО, АМА НИЩО В ТОЗИ СВЯТ НЕ ОСТАВА ЗАБРАВЕНО И СКРИТО!!!!!!!!!!!

  От второто писмо, което е придружено със снимка на гробища:

 Я МИ КАЖИ, ЗАЩО СИ НАПЪЛНЯЛА ТОЛКОВА ... ДЕПРЕСИЯ ...СМЪРТ НА БЛИЗЪК ЧОВЕК ... ТОВА ЛИ ТЕ ОТВОРИ ЗА ДУХОВНОТО И СМЯТАШ , ЧЕ СЪС ХАЙКУ ПОЕМИ ЗА МЪРТВИЯТ ТИ ЛЮБОВНИК ЩЕ ГО ВЪРНЕШ И ТОЙ ТЕ ЧАКА С БУКЕТ В РЪКА В РАЯ ??
НЕКА ТИ КАЖА НЕЩО - ТЕБ , МОЙТО МОМИЧЕ ТЕ Е СТРАХ ОТ СМЪРТТА ...ТОЛКОВА МНОГО , ЧЕ ВЪРХУ МЕН ИЗЛИВАШ СОБСТВЕНАТА СИ ГЛЪЧ И НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРИЕМАНЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ... ЧОВЕК, КОИТО БЯГА В ЛОНОТО НА ,,ВСИЧКИ ДА СЕ ОБИЧАМЕ, ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ И ТЕ ПОБОДНИ'' И ЗАКЛЕЙМЯВА ДРУГИТЕ ХОРА КАТО МЕН - ЧЕ ИМАМ ЖАЖДА ЗА МЪСТ И ЗЛОБА - ТОЧНО ТАКЪВ ЧОВЕК КАТО ТЕБ В КРАЙНА СМЕТКА БЯГАЙКИ ОТ СОБСТВЕНОТО СИ ОГЛЕДАЛО ( Т. Е МЕН И ТОВА КОЕТО ТИ ВИДЯ ЧРЕЗ НАПИСАНОТО ОТ МЕН КАК СЪМ СЕ ПОЧУВСТВАЛ ОТ ТЕБ), Е ЖЕРТВА И В КРАЙНА СМЕТКА ТОЧНО ТОВА ОТ КОЕТО ТОЛКОВА ВИЖДА В ДРУГИТЕ ХОРА И БЯГА ОТ ТОВА - А ИМЕННО - ТИ СИ ЕДНА ЗЛОБНА , СТАРА , ИЗПЪЛНЕНА С ВЕХТИ СПОМЕНИ ОТ ОТМИНАЛАТА СИ МЛАДОСТ ЛЕЛКА, КОЯТО Е ЗАГУБИЛА МЪЖЪТ СИ И ПО НЕЛЕПИ СТЕЧЕНИЯ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА РЕШАВА ДА ПРОПОВЯДВА МЪДРОСТ И СВЕТЛИНА МИСЛЕЙКИ СИ , ЧЕ ШИБАНИЯТ И МЪЖ Е БИЛ НЕЩО - НЕКИ ТИ КАЖА , ЖЕНО ЧЕ ТИ СЕРЕШ И ПИКАЕШ... ЧЕ ТИ СМЪРДИШ КАТО ВСИЧКИ ХОРА И КАТО ВСИЧКИ СИ ПОЛЯРНА И ОЩЕ ОТ САМОТО СИ НАЧАЛО НА ЖИВОТА ВЪРШИШ АПРИОРИ ПОЛЯРНИ НЕЩА - Т.Е ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ПЪЛНИШ КЕНЕФА С МИРИЗЛИВИ ЛАЙНА КАТО МЕН И АЙДЕ ДА НЕ ГОВОРИШ ЗА ОМРАЗА И ЗЛОБА, ЗАЩОТО ТОЧНО ТОВА СИ ТИ

част от трето писмо, в което пак рови мъжа ми (Господ да го пази!!)

ЗАЩОТО НЯМАШ ПОЗНАНИЕ ЗА НИЩО ОТВЪД СОБСТВЕНОТО СИ ГНУСНО И МАЗНО ТЯЛО , ПО КОЕТО ЯСНО СИ ЛИЧНИ КАКВА ТИ Е ДУШАТА - ИЗПЪЛНЕНА СЪС ЗАКОСТЕНЯЛОСТ И ЗАЦИКЛИЛА НА ЕДНО МЯСТО !!!
ПАК ГО КАЗВАМ, - ЩЕ ТЕ ДОВЪРША !!!
ЩЕ ТЕ ДОВЪРША , ЩЕ ТИ УНИЩОЖА ШИБАНАТА КАРИЕРА НА АСТРОЛОГ!!!
НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С АСТРОЛОГИЯ , ЗАЩОТО СИ НЕУДАЧНИК И ИЗМАМНИК !!!!
АЙДЕ ДА ВИДИМ, КОЙ КОГО - А ДАНО НА ШИБАНИЯТ ТИ МЪЖ МУ ИЗГНИЯТ ШИБАНИТЕ КОСТИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ , ТА ДА МУ ЗАЕМЕШ МЯСТОТО , шарлатанка такава !!!
Каква е тази твоя мерзост бе ???? нямаш ли срам ???

Следващо писмо:

Искам да получа циганско вдъхновение от теб ... моля пиши много астроджипси анализи, на тема как да влезнем в гробищата ... не мога да не отрека , че изпитвам силно влечение към гробовете, които са засадени с костите на починалите грешници ...на тези грешници аз редовни им мия зъбите и досущ като Сатрун им пазя костите да не ми един акрукс да дойде и да им вземе златните пломби ... имам мечта .. тази мечта е скрита и тайна .. тя е от подземието на наказанието ...искам да падна в гроба на наказанието, където ще изпитвам мъки вовеки веков , но най-вече искам да бъда в дълбините на твоето ...мазе...в това мазе аз ще те заключа и ще използвам щипки ..тези щипци не са случайни ..те са апотеоза на зърнената закуска нескуик, която ще ти давам докато ти закачвам щипки на зърната , а ти папкаш сладко от кръглите шоколадови топченца с овална форма ... тази форма е на сладостта ..искам в мазето да изпитваме сладост акрукс ... тя е за нас и в нас ... аз ще бъда твоята папи, ти моят хокрукс акрукс..аз знам , че искаш внимание...то ще бъде гарнирано с филийте намазани с маргарин от множеството изядени филий на твоите деца в задният двор ... искам да сме отзад акрукс ... аз ще те намажа с маргарин а ти ще ми даваш 50 ст., за всеки един заден отвор .. искам да сме в задният двор на гробището и да паднем заедно ...В ЗАДНИЯТ ДВОР КАЗАХ!!!


Има и още... И всички тези писма получих в деня, когато излезе рекламното видео на Арома, в което участвам. После нямало хейтъри тук, да бе да   :(
С крАве масло така повелява Последното танго в Париж !Като си хейтър бъди със стил а не неграмотна мишка това горе не е от Тъндър

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4344 -: Юни 29, 2018, 09:05:52 pm »
При всички положения е човек, който е чел форума и е съставил някакво мнение за него, щом и други имена намесва.

То пък една кариера на астролог у нас, повечето са такива мишки.  :D
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 09:08:23 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4345 -: Юни 29, 2018, 09:31:41 pm »
Въобще не обръщай внимание на тези гнусотии, които са ти писали, не си заслужава! Макар че, ако се почувстваш застрашена по някакъв начин, винаги можеш да се обърнеш към полицията, предполагам, по IP адреса лесно ще разберат кой ги е писал.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4346 -: Юни 29, 2018, 09:32:25 pm »
С крАве масло така повелява Последното танго в Париж !Като си хейтър бъди със стил а не неграмотна мишка това горе не е от Тъндър
Да не си ти, че знаеш кой не е? Аз не казвам, че този потребител е Тъндър, а че има хейтъри тук, защото който ми е пратил имейлите е имал регистрация в този форум. Написала съм му един-единствен коментар тук преди година и половина, който не е астрологичен, а само съм уточнила, че хората са му писали каквото са прочели по картата му, а сега ми търси извинение за този мой коментар, след като е видял, че имам страница във фейса отскоро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4347 -: Юни 29, 2018, 09:37:52 pm »
При всички положения е човек, който е чел форума и е съставил някакво мнение за него, щом и други имена намесва.

То пък една кариера на астролог у нас...
Да, от този форум е, след като са споменати в писмата неща, които съм споделяла единствено тук. Заплахите да ме довърши включват данъчните- добре, че си вкарах печалбите миналия месец в офшорки  :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4348 -: Юни 29, 2018, 09:43:38 pm »
Леле, какви фантазии има тоя анонимен! Не предполагах, че е възможно такова нещо да се измисли и напише.  :o :o :o
Точно толкова бях шокирана и аз, такива неща не ми бяха писали от 2011-та, по същото време - тогава на моя племенник поредната какичка, тази, която му роди дете, ми беше писала подобни писма във фейсбук, а е начална учителка, завърши с отличен ВТУ, член на сдружението на българските писатели в града  :o :o :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4349 -: Юни 29, 2018, 09:48:27 pm »
Всичко, което кажете, може да бъде използвано срещу Вас.
Това с пълна сила важи за всичко споделено в нета. Ще има и съдници, и сеирджии.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui