Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 747475 пъти)

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3930 -: Април 25, 2018, 10:07:25 pm »
Назовах го по име по въпрос за подобряване на любовна връзка и затова гледам 7 дом. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7329
Re: Любовни хорари
« Отговор #3931 -: Април 25, 2018, 10:12:34 pm »
Назовах го по име по въпрос за подобряване на любовна връзка и затова гледам 7 дом. :)
Ми,ще имате някакви отношения,но нещо притеснително има около този човек.

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3932 -: Април 25, 2018, 10:15:25 pm »
Благодаря, Сафо. Ще имам едно наум :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13537
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3933 -: Април 25, 2018, 10:26:04 pm »
Здравейте,

Ще ми помогнете ли с тълкуването на този хорар? Въпросът ми е дали ще оправим отношенията си с приятеля ми през май месец - отношенията ни напоследък охладняха. Аз съм представена от Слънцето, което е в негов четвърти дом, а той от Сатурн - в мой пети дом. Управителите ни правят сходящ тригон, заедно с луната (направи ми впечатление големият триъгълник, който сформират Слънце, Сатурн и Луна). Това ме навежда на отговор "Да". Неговият управител е в Козирог, което го прави силен, но е и ретрограден. Моят управител няма достойнства и е в негов 4 дом-това дали означава край на отношенията за него?
негов у-л е Уран , не само Сатурн
и защо точно през май да затопляте отношенията, защо не утре или вдругиден?
твоя У1 в негов 4д може да показва, че ти ходиш при него, а не че живееш при него
негов 4д е твоя 10д - имаш високи изисквания и очаквания като цяло, особено що се отнася до материалното положение
Уран У1 в негов 4д- човекът се занимава с промени в дома, Луната У6 за него в негов 8д- работи, за да обслужва кредита за жилището, което мисли да купува, Луната ще извърши опозиция с Нептун У2, 3 в негов 2д- има финансови притеснения, също неясна представа за финансовото си състояние, та не му е в момента до романтика и на този етап не виждам затопляне

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3934 -: Април 25, 2018, 10:33:24 pm »
Благодаря ти, акрукс. Много точна интерпретация-знам, че не му е лесно и че си е насочил другаде мислите и енергията. Гледам да съм търпелива, да се поставям на негово място и да не го притискам. Попитах за месец Май, понеже исках да разбера дали, ако има подобрения в отношенията-то ще стане толкова скоро.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3935 -: Април 28, 2018, 02:19:25 pm »
Объркала си годината.
Но и в актуалния хорар не виждам указания за гладко протичане. Настроена си за среща и за флирт, обаче мъжът, за когото питаш, може да бъде от нещо угрижен, а и като цяло срещата да протече в малко изнервяща атмосфера или преди нея, за да се организира тази среща, да е имало някакви дребни изнервящи обстоятелства. Предстои квадратура с Марс, а Луната е часови управител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3936 -: Април 28, 2018, 02:55:33 pm »
Разгледах актуалния хорар, с моята програма за средновековна астрология.
Да, има тригон между У1 и У7, Слънцето и Сатурн. Но ти нали за флирт питаш, а той не е много сатурново занимание.
Луната винаги е косигнификатор на въпроса – показва неговото естество и по-нататъшно развитие.

Ако броиш Уран за У7, съвпад със Слънце няма. Имало е в Овен. Но Слънцето вече е в друг знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13537
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3937 -: Април 28, 2018, 03:00:02 pm »
Здравейте, въпросът ми е Х ще флиртува ли с мен като се видим? Въобще на тази вълна ли е настроен или не.
на този етап не, може да е флиртивал с теб, понеже Луната е извършила хармоничен аспект с Меркурий У5, У8 в негов 3д, но е било на приказки
харесваш го, поне това показва картата- Сатурн У1 за него в твоя 5д, а твоето Слънце У1 е в негов 3д- дома на комуникацията, ще се събере с ретро Сатурн в тригон, но както казах, на този етап отсъстват другите хармонични аспекти, показващи отношения от любовно-интимен характер

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Любовни хорари
« Отговор #3938 -: Април 28, 2018, 03:04:36 pm »
И аз не виждам индикации той да е настроен флиртаджийски.
Твоят У5 е ретро- това среща с отдавнашен познат , когото харесваш ли е, или е първа, на която е възможно очакванията ти да не се оправдаят?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Любовни хорари
« Отговор #3939 -: Април 28, 2018, 03:33:46 pm »
Може да се страхува от отблъскване и затова да дава противоречиви сигнали- поне това ми хрумва за Сатурн като негов сигнификатор.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3940 -: Май 04, 2018, 06:44:04 pm »
Здравейте, въпросът е харесва ли ме Х? У1 за него на трон, може би харесва главно себе си :)))) как мислите?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7329
Re: Любовни хорари
« Отговор #3941 -: Май 05, 2018, 06:59:48 am »
Здравейте, въпросът е харесва ли ме Х? У1 за него на трон, може би харесва главно себе си :)))) как мислите?
Юпитер също е негов управител,не само Нептун.Няма връзка обаче между вашите сигнификатори.Други неща го вълнуват в момента.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3942 -: Май 05, 2018, 09:51:20 pm »
Еврика, харесвам един мъж /силно казано харесвам де, но ми е симпатичен и вероятно, както казаха е защото не ми обръща никакво внимание/  :)
Не съм сигурна дали няма приятелка, поне такива са ми подозренията? Та такъв е и въпросът :)
Не че ако е свободен имам много шансове де, както се очертава съдейки по липсата дори на поглед, ама при по-голямо желание от моя страна червените рокли в гардероба ще свършат работа поне да погледне ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7329
Re: Любовни хорари
« Отговор #3943 -: Май 06, 2018, 10:10:14 am »
Еврика, харесвам един мъж /силно казано харесвам де, но ми е симпатичен и вероятно, както казаха е защото не ми обръща никакво внимание/  :)
Не съм сигурна дали няма приятелка, поне такива са ми подозренията? Та такъв е и въпросът :)
Не че ако е свободен имам много шансове де, както се очертава съдейки по липсата дори на поглед, ама при по-голямо желание от моя страна червените рокли в гардероба ще свършат работа поне да погледне ;D
Сатин,мисля,че има приятелка ,заради Венера у.5ят му дом в 1ви негов.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3944 -: Май 06, 2018, 04:38:22 pm »
Сатин,мисля,че има приятелка ,заради Венера у.5ят му дом в 1ви негов.

Да, и от хорара оставам с такива впечатления.
Имам подозрения за една жена, макар че не интимничат публично. Него не го познавам лично, само наблюдавам, като го видя. Но ако подозренията са ми верни, типът жена с която излиза не говори добре за него, което ще ме разочарова и ще спре да ми е симпатичен.