Автор Тема: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.  (Прочетена 17635 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #45 -: Август 24, 2018, 02:05:08 pm »
Не, от 23.08. Марс е SD.
ПСФ е когато планетата влиза в ретро сянка, а не когато тръгва ретроградна и ВСФ , времето за което излиза от ретро сянка. Това е времето, когато започва да забавя скоростта при ПСФ и започва постепенно  да набира скорост след ВСФ
Планетата винаги спира или е стационарно-директна в градуса (или близо до него), когато  е влязла в ретро сянка и това е дъгата, която покрива съответните градуси, които  са като "погълнати" от Слънцето-това е важното при всеки ретро цикъл на индивидуално ниво особено

Нищо де, понякога и аз мога да обясня, където има пропуск.   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #46 -: Август 24, 2018, 03:14:42 pm »

Нищо де, понякога и аз мога да обясня, където има пропуск.   ;)
Не мисля, че е пропуск това, че си се изразила по начин, който е различен от моя.
Определено на теб тази фаза на Марс ти влияе по описания от тебе начин в темата за Марс- стремеж за доказване, раздразнителност и т.н. Написах ти там, че се радвам на Венера и гледам да съм далеко от конфликти, колкото до Марс- писала съм за него през юни
https://www.facebook.com/VictoryAstro/photos/a.1817748571623979/1848189991913170/?type=3&theater

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #47 -: Август 24, 2018, 03:25:20 pm »
Акрукс, в случая не си права, не става въпрос за различен начин на изразяване, това е в правото на всеки, в друга посока ми беше коментара . Позволих си да бъда по -обстоятелствана, за да видиш какво си пропуснала може и от бързане, защо го прие като стремеж за доказване от моя страна, нали е важно  за човека, който пита да получи възможно вярната и правилна информация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #48 -: Август 24, 2018, 05:24:48 pm »
Акрукс, защо не си сложеш отдолу под аватара едно топче -активна връзка, за да получаваш поток от форума, все пак мноого идват и питат за хорари, така ако искат ще ходят да питат там и да четат. Не съм адвокат на никого ,но Рениту никога не е била раздразнителна или да демонстрира знания с цел доказване -с цел-помощ жокер-да но други нюанси не съм усещала .

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #49 -: Август 24, 2018, 05:34:56 pm »
Браво, Бека.
Написах пост в същия тон, но го изтрих- аз май съм една от малкото, които се дразнят  от това поведение на Акрукс и го показват.
В темата за сл затъмнение и Алена е поправена , че то било не в 4-ти градус, ами 3 и нещо си.
Идват ми в повече подобни назидателно- поучителни постове , при всичкото ми уважение.
Никакви фази не ми влияят на мен, просто не обичам хора’ аз съм по- по- най’
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #50 -: Август 24, 2018, 06:22:26 pm »
Това й е част от стила по астрологичните форуми на Акрукс. Идва й отвътре да коментира грешките на другите, най-вече правописни и граматически. Да го играе коректор по някакъв начин. А Рени си пада по наддумването, състезателното начало. На нея пък смятам, че й идва отвътре да се доказва че е по по най, чрез знания. Акрукс въпреки малко грубия език, според мен няма силна и агресивна енергия.
« Последна редакция: Август 24, 2018, 06:29:34 pm от starinthenightsky »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #51 -: Август 24, 2018, 07:20:09 pm »
Това й е част от стила по астрологичните форуми на Акрукс. Идва й отвътре да коментира грешките на другите, най-вече правописни и граматически. Да го играе коректор по някакъв начин. А Рени си пада по наддумването, състезателното начало. На нея пък смятам, че й идва отвътре да се доказва че е по по най, чрез знания. Акрукс въпреки малко грубия език, според мен няма силна и агресивна енергия.

Точно, не влага злоба или други негативни емоции в изказнанията си. В интерес на истината уважавам дирекния ѝ изказ, и често ми е чудно защо и се дразните, като общо взето е доста обективна. Имаше в началото едно "качество", което аз лично не го харесвах, но спря да го проявява.





akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #52 -: Август 24, 2018, 07:51:23 pm »
В темата за сл затъмнение и Алена е поправена , че то било не в 4-ти градус, ами 3 и нещо си.
Обратното е, написах, че не е на 4 градуса, а е в четвъртия градус, което е различно.
И не е било назидателно поучително, а доуточняване, с което не вярвам да съм засегнала Алена.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #53 -: Август 24, 2018, 10:00:49 pm »
Те не идват заради теб, ама там ще дойдат, аз примерно от топчето на Ема се прехвърлям на страничката й да виждам какви картинки слага ,щото тук спря.. ,а пък там данъчни май не могат да те налазят, няма точна отчетност, в базар бг имало начин и ги налазват и в продавалник също, но там, защото еконт били свързани с нап  :012: Та сложи, си топче ,откъде да ти идва поток от сайт за автомобилисти или евангелисти  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #54 -: Август 26, 2018, 10:43:24 pm »
Взех един куфар с дрехи и отидох при родителите си.В къщи не издържах вече,без видима причина.
Тръгнах на 20.08.Писах от телефона,който след двата ремонта спря да работи нормално,понякога мога да пиша,друг път -не.Днес се прибрах,по-скоро прибраха ме.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #55 -: Август 26, 2018, 10:45:39 pm »
Това беше ясно съпружеските раздели с напускане на дома винаги трат по 4 -5 дни .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #56 -: Август 26, 2018, 10:49:21 pm »
Това беше ясно съпружеските раздели с напускане на дома винаги трат по 4 -5 дни .
Ми,аз незнаех това,защото не съм имала такива раздели.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #57 -: Август 26, 2018, 11:17:26 pm »
 Ами така съм наблюдавала, винаги траят по толкова, защото след 3тият ден вече жената се притеснава !  :lol_hitting:  ,че не е "взета" и започва да чака да я "вземат" и обикновено на 4-5 ден мъжа извършва помирителна акция.Обикновено това се прави няколко-многократно преди да настъпи окончателен край .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #58 -: Август 27, 2018, 06:19:33 pm »
без видима причина.

Вероятната причина - искаш доказателство дали държи на теб.
Щом от толкова години сте заедно и даже да е поглеждал настрани се връща при теб, значи иска да е с теб.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #59 -: Август 29, 2018, 09:24:06 am »
При мен затъмнението е в съвпад с нат.Луна - У5 в 6 дом и влиза в големия ми огнен тригон - с тригони към нат.Юпитер и нат.Нептун, както и със секстил към нат.Мaрс на IC.  Тр. нодална ос ми квадратира нат.Уран.
Здравей a.l.e.n.a,
Как се прояви при теб съвпадът с Луната ти? При мен ще има същия аспект на 06012019 в 6 дом.