Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233146 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #570 -: Декември 26, 2015, 11:08:41 am »
Според мен има някакъв гастро проблем, вероятно е придобит на нервна почва. Не е изключена тенденция към хронифициране, т.е. да има периоди на изостряне и периоди на нормално функциониране /без оплаквания/. Направете изследвания на стомашно-чревния тракт, може да има нужда от по-балансирано хранене - да се изключат едни продукти от менюто, да се включат други. И тя ли се придържа към вегетарианско меню?
благодаря, лили!
тя се храни ужасно нездравословно! не е вегетарианка. яде всичко- основно със суха храна се тъпче на работа /дюнери, баници...!/. не мога да я накарам да хапне зеленчукова супа, примерно, или каквато и да друга течна храна. поне фрешове пие. убедена съм че заради начина на хранене е този проблем.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #571 -: Декември 26, 2015, 11:45:16 am »
Не по хорара: ако след хранене я боли, червата страдат, може пробиотици, или домашно кисело мляко, в краен случай-био от магазина
Ако на гладно я боли-може и стомахът да е раздразнен
И в двата случая трябва промяна на диетата, поне малко
Ако пък пие прясно мляко-да го спре

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Хорари за здраве
« Отговор #572 -: Декември 26, 2015, 11:47:22 am »
Сатурн в 6д,може да се тълкува като забавяне на моториката на червата ,а това явно е следствие на недостатъчно сурови влакнини,лекуването е храна, богата на сурови влакнини,които дават структура.-отработване на Сатурн/,да се консумират ябълки цели примерно-едновременно се осигуряват сурови влакнини и пектин,който нормализира и микрофлората,кисело мляко има и специални препарати от аптеката,варива-боб също богат на СВ.Упражнения за коремни мускули за тонус,масаж на коремната област с юмрук.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Хорари за здраве
« Отговор #573 -: Декември 26, 2015, 11:51:06 am »
Много добър пример за отработване на планетна енергия-в случая на Сатурн  :72:,

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #574 -: Декември 26, 2015, 12:11:08 pm »
благодаря ви ! много полезни съвети ми дадохте.
м/у другото тези проблеми започнаха , когато прогресивната й луна влезе в 6-ти дом. сега е в лъв и наближава дева. в 6-ти се намира и нат. марс.
натален марс в 6-ти, дева - вероятно предизвиква проблеми със стомаха.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #575 -: Декември 26, 2015, 02:48:01 pm »
от известно време дъщеря ми се оплаква от болки в корема и подуване. другата седмица ще ходи на лекар. днес пак я боли и зададох въпроса: "ще се оправи ли този здравословен проблем на дъщеря ми?"
сатурн в шестия й дом - май вече е станало нещо хронично....
Мерка У1 за нея в неин 8д е извършил съвпад с Плутон У5 в 7д - може да е колит на емоционална/нервна почва, а може и бебе да е, на прегледа ще се разбере. Важното е, че ще е добре здравословно- Луната ще извърши секстил с Юпитер У6 , последен неин аспект тригон с ВенераУ4 в 5д.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #576 -: Декември 26, 2015, 02:53:42 pm »
Мерка У1 за нея в неин 8д е извършил съвпад с Плутон У5 в 7д - може да е колит на емоционална/нервна почва, а може и бебе да е, на прегледа ще се разбере. Важното е, че ще е добре здравословно- Луната ще извърши секстил с Юпитер У6 , последен неин аспект тригон с ВенераУ4 в 5д.
благодаря!
надяваме се да не е бебе:) цикъла й е редовен. казва, че е така от дълго време, просто не ми е казвала, защото я карам да ходи на лекар, а не иска.
така, както ми описва симптомите прилича на колит. може и да е на нервна почва, защото напоследък имаше мн. ядове в работата, а и тя е доста емоционална. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #577 -: Декември 26, 2015, 03:00:28 pm »
благодаря!
надяваме се да не е бебе:) цикъла й е редовен. казва, че е така от дълго време, просто не ми е казвала, защото я карам да ходи на лекар, а не иска.
така, както ми описва симптомите прилича на колит. може и да е на нервна почва, защото напоследък имаше мн. ядове в работата, а и тя е доста емоционална.
С първата си бременност имах същите симптоми и понеже имах цикъл реших на своя глава, че е гастрит и пиех хапчета за гастрит, докато един ден вдигах тежко на работата и получих кървене извън времето за цикъл- тогава се сетих да посетя АГ кабинет и директно ме отпратиха в  отделението за патологична бременност, да лежа и крепя първата си рожба  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #578 -: Януари 01, 2016, 06:38:11 pm »
Краднах един учебен хорар от руска социална мрежа. Стана ми интересно, че тамошната астроложка разглежда въпроса директно по Първи дом.

Въпросът е "Ще живее ли В.?" /дали ще има благоприятен изход от болестта/

Уточнение: жена пита за съпруга си, назован по име.

Според мен има логика да го разглеждаме по 7 дом, разположените там планети много точно описват здравословното му състояние. Но ако го разглеждаме като декумбитура, въпросът може да мине и по 1 дом. Само че не знаем дали въпросът е зададен в момента, когато има рязко влошаване на здравословното състояние на квезита и го приемат в болница.



« Последна редакция: Януари 01, 2016, 06:43:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за здраве
« Отговор #579 -: Януари 01, 2016, 06:42:55 pm »
В класическата астрология, когато се пита за съпруг е 7дом, дете-5дом. В случая се разглежда 7дом или управителите на 7д. и т.н. У.Лилли също така разглежда хорарите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #580 -: Януари 01, 2016, 06:44:14 pm »
Гледам, че и правила от класическата са използвали в интерпретацията на хорара, но те там доста смесват ябълки и круши.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #581 -: Януари 01, 2016, 06:47:13 pm »
Лили, и преди някъде тук сме го обсъждали
Ако е въпрос на живот и смърт, може по първи и даже си показваше доста добре

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #582 -: Януари 01, 2016, 08:23:47 pm »
Краднах един учебен хорар от руска социална мрежа. Стана ми интересно, че тамошната астроложка разглежда въпроса директно по Първи дом.

Въпросът е "Ще живее ли В.?" /дали ще има благоприятен изход от болестта/

Уточнение: жена пита за съпруга си, назован по име.

Според мен има логика да го разглеждаме по 7 дом, разположените там планети много точно описват здравословното му състояние. Но ако го разглеждаме като декумбитура, въпросът може да мине и по 1 дом. Само че не знаем дали въпросът е зададен в момента, когато има рязко влошаване на здравословното състояние на квезита и го приемат в болница.
По принцип Луната насочва към въпроса, в случая е в 4д, свързан с края на живота, тъй че 1д описва човека, за когото е въпроса.  Последен аспект на Луната е тригон с Юпитер съУ8 в 12д, така че ще живее. Представен от Слънцето в 5д, което е извършило съвпад с Плутон у4- извадил е късмет и е прескочил трапа. Сърдечен проблем ли е имал?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #583 -: Януари 01, 2016, 08:28:38 pm »
Сърдечен проблем ли е имал?

Тежка форма на бронхопневмония.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #584 -: Януари 01, 2016, 08:36:42 pm »
Тежка форма на бронхопневмония.
Пневмонията е по близнаци и риби, които са му на К8, а Луната е извършила квадрат с Нептун У8