Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233495 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #615 -: Януари 11, 2016, 01:24:22 pm »
Само нещо да те попитам - при твоята приятелка имало ли е проблеми в партньорската сфера или някаква дълбока загуба на някой близък?

Наскоро не, но от много време живее и се издържа сама. Тя отдавна е разведена, двете ѝ деца още бяха малки. Споделяла ми е, че е била тормозена и малтретирана от съпруга си, вкл. и физически.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Хорари за здраве
« Отговор #616 -: Януари 11, 2016, 01:50:14 pm »
Тук се сещам за  книгата. ,,Диагностика на кармата,,Лазарев,там са показани начини за решаване на кармата точно в такива случаи,самият той се е излекувал от рак на кожата .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #617 -: Януари 11, 2016, 02:20:49 pm »
Реших да попитам за моя позната, на която наскоро ѝ поставиха тежка диагноза:
"Х. ще успее ли да се справи с проблема, който има?"
Марс У1, У8 в 8д за Х. е в сходящ тригон с Нептин У12 в 12д за нея- ще лежи в болница и вероятно ще мине през химиотерапия или друг вид медикаментозно лечение.  Меркурий У6 се движи назад към съвпад с Плутон У8 в 10д, може би лечението все пак ще включи и операция на тумора. Юпитер в 6д е както добре- действа благоприятно върху здравето на човек, така и може да носи разширение на проблема, но хубавото тук е, че планетата е У9 (крайното развитие по 6д), а Марс У1 е в хармоничен сходящ аспект с нея. Последен аспект на Лъната У4 за нея е секстил с Уран в 1д- може неочаквано или чрез нетрадиционен метод да се справи окончателно с проблема.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #618 -: Януари 11, 2016, 07:27:03 pm »
Благодаря ви, Лили, Опозит и Акрукс! Ще дам обратна връзка, когато разбера как се развиват нещата.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #619 -: Януари 12, 2016, 10:30:57 am »
Изпитвам съпротива да я разглеждам по седми дом, но като че ли Марс описва по-точно въпроса. Романтика, лечението, което й препоръчват, може да е малко закъсняло, но все пак ще даде някакъв резултат. Няма да изкорени проблема. Да потърси непременно и друг лекар, но най-вече на собствената си преценка да разчита при вземането на решение. Ще бъде дълго пътуване.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #620 -: Януари 12, 2016, 01:08:28 pm »
Изпитвам съпротива да я разглеждам по седми дом, но като че ли Марс описва по-точно въпроса.
То и при мен се получи така вчера, когато отворих за пръв път картата- според споделеното, че жената дълго време не е знаела какво ѝ има и е лекувана за друго, мислех си дали 1д. по-добре описва ситуацията- Венера У1, У8 в разходящ квадрат с Нептун У6 в 6д. , както и разходящият квадрат на Марс У7 (лекуващ лекар) с Луната У10 (лечението), оказало се неподходящо. Лошото в този случай е, че Венера У1, У8 ще извърши квадрат с Юпитер съУ6 в 12д. , както и със СЛВ там.
Комшийка на 56г. си замина от същото за 8-9 месеца, мъчиха я с химиотерапия, отваряха я, но не успя да прескочи трапа. После разбрах от нейната дъщеря, че десет години по-рано са ѝ изрязали едната гърда, а покрай това нейният мъж от притеснение се разболял от скоротечен рак и починал. Съдба, но донякъде и сам човек си вреди- същата тази комшийка всяка вечер след работа пиеше по един парацетамол, да я отпуснело, а денем кафета и цигари, от контрабандните, докато в един момент взе да пожълтява в лицето и като отишла на лекар са открили рака на яйчника и разсейките в стомаха.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #621 -: Януари 12, 2016, 01:24:13 pm »
Изпитвам съпротива да я разглеждам по седми дом, но като че ли Марс описва по-точно въпроса.

Да, верно. Сега се сетих за оня учебен хорар, където въпросът беше разгледан по първи дом, макар че има назоваване по име. Но като пишат име във въпроса, автоматично минавам към седми дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #622 -: Януари 17, 2016, 10:14:05 am »
На Кучето ми му се появи образование на едната гърдичка, не е голямо-около 1-2см. Въпросът е тумор ли е?
Ветеринарката ще дойде утре, не знам какво ще каже, но биопсия мисля няма да може да се направи, защото кучето ми е зле със сърцето, пие лекарства за него и няма да издържи операция.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #623 -: Януари 17, 2016, 02:01:21 pm »
На Кучето ми му се появи образование на едната гърдичка, не е голямо-около 1-2см. Въпросът е тумор ли е?
Ветеринарката ще дойде утре, не знам какво ще каже, но биопсия мисля няма да може да се направи, защото кучето ми е зле със сърцето, пие лекарства за него и няма да издържи операция.
какво образование име - бакалавър или магистър?  :012:  :012:
Образуванието му не е тумор, по-вероятно е някакво втърдяване на рогови клетки, старческо изменение, като брадавица, което не е нещо опасно. Луната е без курс, но Марс У1 за кучето ще извърши секстил с Плутон У8 з анего- може да има някаква интервенция, не точно операция, за която да се притесняваш.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #624 -: Януари 17, 2016, 02:30:07 pm »
Цитат
какво образование име - бакалавър или магистър?  :012:  :012:

За него не знам, ама аз става ясно колко съм грамотна  ;D

Цитат
Образуванието му не е тумор, по-вероятно е някакво втърдяване на рогови клетки, старческо изменение, като брадавица, което не е нещо опасно. Луната е без курс, но Марс У1 за кучето ще извърши секстил с Плутон У8 з анего- може да има някаква интервенция, не точно операция, за която да се притесняваш.

Много благодаря, утре ще дам ов

подкожно е, в млечните жлези... изчетох всичката информация, която намерих и прогнозите не ми харесват :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #625 -: Януари 17, 2016, 02:32:36 pm »
подкожно е, в млечните жлези... изчетох всичката информация, която намерих и прогнозите не ми харесват :(
Не се панирай, няма указания в хорара за нещо лошо да му се случи, а диагнозата утре лекарката ще постави, какво точно му има.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #626 -: Януари 18, 2016, 09:25:42 am »
ОВ

Вероятността да е тумор е малка, но не е изключено. За сега нищо няма да се прави, след две седмици, ако нарасне ще го отстранява с местна упойка /как ще стане не знам, като лигавото е 50кг и хапе, ама да се оправят с докторката  :) /.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #627 -: Януари 18, 2016, 01:46:34 pm »
Satin, и моята кученка имаше разни образувания до опашката, а цицките ѝ бяха започнали да почерняват. Не бяха тумори според лекарите. Също така на коремчето ѝ се появяваха разни малко по-тъмни петна, вероятно от старостта.
Нека докторите да видят твоята животинка и дано да се оправи!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #628 -: Януари 28, 2016, 10:41:00 am »
Моля ви за мнение по тази карта, случаят е сериозен и сложен. Не съм сигурна дали зададох правилно въпроса, интересува ме дали операция ще е правилният подход в случая. Болният е член от смейството, назовах го едновременно по име и като роднинска връзка, не знам това как ще се отрази на домовете. Ще ми е много ценна всякаква информация по картата, такава, каквато е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #629 -: Януари 28, 2016, 11:44:14 am »
Моля ви за мнение по тази карта, случаят е сериозен и сложен. Не съм сигурна дали зададох правилно въпроса, интересува ме дали операция ще е правилният подход в случая. Болният е член от смейството, назовах го едновременно по име и като роднинска връзка, не знам това как ще се отрази на домовете. Ще ми е много ценна всякаква информация по картата, такава, каквато е.
Дядо ти по майчина линия ли е болният? Уточни за кого питаш и за какво питаш- операция, ама на какво?