Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233187 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #675 -: Април 20, 2016, 01:21:02 pm »
Виж какво ще ти каже и, ако изпитваш някакви съмнения и колебания, потърси по-добър специалист. Или този е някакво местно светило?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за здраве
« Отговор #676 -: Април 20, 2016, 01:28:06 pm »
Благодаря, задължително ще потърся и друг за сравнение. Незнам дали е светило, ходила съм само за профилактика и немога да преценя. Само да доживея до петък :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #677 -: Април 20, 2016, 01:43:29 pm »
Само да доживея до петък :(

Недей да се настройваш предварително, според мен не си за операция. Но могат да ти вземат някакъв материал за изследване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #678 -: Април 20, 2016, 03:51:08 pm »
Здравейте,
Моля, ако някои има възможност ... Записала съм час при лекар, чак за петък, а до тогава ще лудна. А изглежда много сериозен проблем. :'(
Нещо злокачествено ли ще излезе ? Ще се стигне ли до операция ?
Благодаря
Няма да се стигне до операция и нямаш злокачествено образувание, така че не си внушавай подобни диагнози, а още по-малко да си мислиш за края  :) По картата излиза, че гинекологично си здрава, както ти е казал лекарят на последния преглед. Ако имаш дискомфорт в коремната област, може да е свързано с перисталтиката, оправи си хранителния режим, както и ежедневните навиците, свързани с повече движение на чист въздух и здравословен начин на живот.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за здраве
« Отговор #679 -: Април 20, 2016, 05:10:23 pm »
Мерси, akruks, много ме окуражаваш-надявам се да си права, както обикновенно. Ще пиша след прегледа

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #680 -: Април 29, 2016, 10:05:58 pm »
Много съм досадна с моите въпроси, обаче умирам от притеснение  :(
Кучето ще умре ли?
Оправихме крачетата, два дни по-късно някакви коремни проблеми. Ветеринарката вика, че е инфекция. Обаче не се подобрява, а симтомите се засилват и ме е страх да няма вътрешен кръвоизлив. Само на изследвания го караме, снимка на корема и органите не може да се направи, защото няма как да я заведем в клиниката, ветеринарката идва в къщи и съответно е ограничена от към техника.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #681 -: Април 29, 2016, 10:14:26 pm »
Дано да се оправи!  O:-)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #682 -: Април 30, 2016, 12:06:19 am »
Много съм досадна с моите въпроси, обаче умирам от притеснение  :(
Кучето ще умре ли?

Въпросът кога е зададен, картата е от преди три дни?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #683 -: Април 30, 2016, 03:54:54 am »
От тогава е за пръв път въпроса.
За нищо не мога да се хвана по тази карта, всичко клони към да.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #684 -: Април 30, 2016, 11:04:15 am »
От тогава е за пръв път въпроса.
За нищо не мога да се хвана по тази карта, всичко клони към да.
реално погеднато на такъв въпрос отговорът е винаги да, нали не си въобразяваш, че някой ще се измъкне жив, било куче или човек...  ;D
Да беше попитала дали ще оздравее, все пак темата е за здраве  :)
 Кучето ти е представено по тази карта от ретрограден Юпитер, който е също негов съУ5 и се намира в негов 10-ти дом на лечението. Домът на здравето му е представен от ретрограден Марс, с когото са в знаков квадрат, но този квадрат така и няма да бъде завършен в рамките на тези знаци, за да има предпоставка за сериозно влошаване на здравето му. Луната У8 в негов 1д е в сходящ хармоничен аспект с У1, така че ще избегне опасността, може да има някаква интервенция, която да му е от полза и да живне, да стане пак игриво куче.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #685 -: Май 02, 2016, 09:24:47 pm »
Един хорар за упражнение, след петък ще има отговор.

Ще излязат ли изследванията при Х. /назована по име/ благоприятни?

Става въпрос за профилактични изследвания, които се правят по два пъти годишно в една плевенска клиника. Състояние след онкологична диагноза и направена операция, засега остава без разсейки и не прогресира. Дано и занапред да е така.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #686 -: Май 03, 2016, 05:09:57 pm »
Един хорар за упражнение, след петък ще има отговор.

Ще излязат ли изследванията при Х. /назована по име/ благоприятни?

Става въпрос за профилактични изследвания, които се правят по два пъти годишно в една плевенска клиника. Състояние след онкологична диагноза и направена операция, засега остава без разсейки и не прогресира. Дано и занапред да е така.
Венера У1, у12, У6 за Х е в сходящ тригон с Плутон У6, Луната У3 Също е в сходящ сестил с него, ретроградието на планетата може да показва връщането в болница за изследвания, което и занапред ще се случва, дано да бъдат винаги наред.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #687 -: Май 03, 2016, 10:01:26 pm »
Луната екзалтира Венера, Венера е силна и държи и двете светила.  Не ми харесва ретроградният У8  в четвъртия й дом и в падението й. Но пък самият Юпитер е заточен, да се надяваме смазан. Ретро Марс У6 тъкмо  до Сатурн У9 също не е читав, но е безсилен и няма интерес към Венера. Изследванията сами по себе си по девети ли бяха  :017:
И часовият управител ще погледна утре, но ми се струва ОК като цяло.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #688 -: Май 03, 2016, 10:04:16 pm »
Преди три години ли е оперирана/лекувана?
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #689 -: Май 03, 2016, 10:10:07 pm »
Преди три години ли е оперирана/лекувана?

И на мен ми се стори окей хорарът, а и имам вътрешно усещане. Притесниха ме приказките за ретроградния Меркурий и сбърканите диагнози, а в хорара той е много близо до ДС, представящ квезита.  :017:

Не помня кога е била операцията, но не повече от преди година и половина - две /после ще я питам допълнително/.

---
Едит: Току що получих отговор - прегледала се е при един тамошен професор, нищо ѝ няма, всичко е наред, болестта не се развива, няма разсейки.

« Последна редакция: Май 04, 2016, 07:24:36 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui