Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233197 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #825 -: Декември 18, 2016, 11:05:10 pm »
В крайна сметка зададох въпроса Ще бъда ли добре здравословно на екскурзията в чужбина?

Не съм лекар все пак, имай едно наум.
Рязко влошаване не бих предположила, особено ако се вземат своевременни мерки. Не е изключено дращене, парене в гърлото, суха кашлица, дискомфорт при дишане. Но има ъглови бенефици, не би следвало да ти провалят мероприятието. Неприятните симптоми в гърлото могат да се запазят, но не виждам предпоставки за осезаемо влошаване и да останеш на легло, симптомите са бързо протичащи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #826 -: Декември 19, 2016, 11:23:04 am »
Да, имам едно наум естествено. Днес се събудих с болки в носа и гърлото, не мога да дишам през носа и оттам - гърлото, температура.
Много точно си го описала,след няколко дни ще мога и окончателно да дам ОВ.
 :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #827 -: Декември 19, 2016, 11:51:47 am »
Дано да мине дотогава, за да отидеш на въпросната екскурзия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #828 -: Януари 14, 2017, 08:33:58 pm »
Моля ви, помагайте!  :17: :17: :17: :(

Ще се изясни ли навреме диагнозата на дядо ми? Дядото е по бащина линия. Всичко, което може да се види по картата за състоянието му,  ще ни е от полза.
Луната У9, У10 за него има само три аспекта, които са хармонични и предстоят да се случат скоро, 9д- лекар специалист, 10д- лечението, което ще рече, че му бъде назначено адекватно лечение и всичко ще приключи добре за него.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #829 -: Януари 15, 2017, 12:56:41 am »
Луната У9, У10 за него има само три аспекта, които са хармонични и предстоят да се случат скоро, 9д- лекар специалист, 10д- лечението, което ще рече, че му бъде назначено адекватно лечение и всичко ще приключи добре за него.

Акрукс, горещо се моля да си права!!! Не могат да открият огнището на заболяването. Можеш ли да помогнеш с информация чрез картата? Също така, виждаш ли оперативна намеса при лечението?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #830 -: Януари 15, 2017, 04:43:20 pm »
Не могат да открият огнището на заболяването. Можеш ли да помогнеш с информация чрез картата? Също така, виждаш ли оперативна намеса при лечението?
Не съм изучила подробно медицинската астрология, а според малкото си познания в тази насока- гледам негов 6д на здравето, представен от Нептун, който е в разходящ съвпад с Марс У1, съУ6 на баща ти и в сходящ секстил с Плутон У1, та по основния сигнификатор ще оздравее. Юпитер съУ6 е скрит в негов 12д. и е извършил квадрат с Плутон У1, вероятно от него идва здравословния проблем, който е неизяснен и може би хроничен- Юпитер е свързан с черен дроб, кръвта, бедра, а везни с бъбреци, кожа. Меркурий У8 на К3 в сходящ съвпад с Плутон У1- опасност за живота му няма, операция също, ако има някаква интервенция ще е нещо дребно, свързано с изследванията, така си мисля. Луната У9,10 много скоро ще извърши секстил с Юпитер, до 2-3 дни лекар-специалист ще открие здравословния проблем и назначи лечението.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #831 -: Януари 19, 2017, 01:23:36 pm »
Пускам един здравен хорар, днес е регистрирано изостряне на проблема.

Въпрос: Какъв е здравословният проблем на Х. /назован по име/, ще диагностицират ли причината?

Ще му се правят всички необходими изследвания и като излезе резултатът, ще дам обратна връзка.

Прави ми впечатление Антарес в точен съвпад с ДС /квезитът/, Сатурн е в неговия първи дом - в точна квадратура с Марс /негов у6/. Луната е в разходящ съвпад с неговия у8 - на косъм се е разминал, но можеха и да го изтърват. Прави ми впечатление, че Луната е почти без сходящи аспекти, само квадратура с анаретно Слънце. Но е в съвпад със Спика, благотворна звезда.

Декумбитура не мога да направя, не знам в колко часа е припаднал. Но жената спомена, че го е видяла в това състояние около 8.15 сутринта. А първото обаждане беше в 12.30 – крещеше, че умира. От болницата ми се обади.

Проверих – Луната в хорара може да се брои и безкурсна, на броени секунди се разминава със Слънцето. Днес в 23.30 Слънцето влиза в тропическия Водолей, а Луната по това време е на около 29 гр. 40 мин. Везни.

–––
Видях, че още няма влючвания, давам ОВ. Безкурсната Луна е проработила. В болницата са му направили непълни изследвания, колкото да отбият номера. И не диагностицират нищо. На скенера нищо не излиза, а ЯМР и друго отказват да правят, дори срещу допълнително заплащане. Настоявали са да го пренасочат в психиатрията. И са ги пуснали да си ходят срещу подписана декларация, че изрично са отказали психиатричен преглед. Бг медицина.  :012:

Питах половинката му още веднъж за часа, в който го сварва в това състояние, припаднал в леглото и напълно безпомощен. Според нея в 8.20 сутринта, ако някой иска да построи декумбитура.


« Последна редакция: Януари 19, 2017, 03:31:28 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #832 -: Януари 19, 2017, 10:53:22 pm »
Видях, че още няма влючвания, давам ОВ. Безкурсната Луна е проработила. В болницата са му направили непълни изследвания, колкото да отбият номера. И не диагностицират нищо. На скенера нищо не излиза, а ЯМР и друго отказват да правят, дори срещу допълнително заплащане. Настоявали са да го пренасочат в психиатрията. И са ги пуснали да си ходят срещу подписана декларация, че изрично са отказали психиатричен преглед. Бг медицина.  :012:
Нали са го прегледали на скенер и направили общи изследвания, като кръв/урина, екг- щом там не излиза нищо е зрав физически, защо са откали психиатричен преглед, щеше да разберат болен ли е или здрав и психически, а ако е болен ще е по-добре навреме да се лекува.
Да, в Бг се подценява психичното здраве и българина мисли, че сам може да се справи с всичко. 

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #833 -: Януари 22, 2017, 04:22:52 pm »
Не съм изучила подробно медицинската астрология, а според малкото си познания в тази насока- гледам негов 6д на здравето, представен от Нептун, който е в разходящ съвпад с Марс У1, съУ6 на баща ти и в сходящ секстил с Плутон У1, та по основния сигнификатор ще оздравее. Юпитер съУ6 е скрит в негов 12д. и е извършил квадрат с Плутон У1, вероятно от него идва здравословния проблем, който е неизяснен и може би хроничен- Юпитер е свързан с черен дроб, кръвта, бедра, а везни с бъбреци, кожа. Меркурий У8 на К3 в сходящ съвпад с Плутон У1- опасност за живота му няма, операция също, ако има някаква интервенция ще е нещо дребно, свързано с изследванията, така си мисля. Луната У9,10 много скоро ще извърши секстил с Юпитер, до 2-3 дни лекар-специалист ще открие здравословния проблем и назначи лечението.

Обратна връзка: Акрукс, много точно, благодаря - по бъбреци и кожа излязоха изменения. Точно 3 дни след задаване на въпроса се появи лекар-специалист, който определи подходящо лечение, има подобрение вече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #834 -: Февруари 06, 2017, 08:25:15 pm »
Може ли отново поглед по тази карта, моля ви. Уж нещата вървяха в положителна посока, а сега имаме тежък проблем с белия му дроб. Може би трябва да пусна нова карта?
и според мен трябва нова карта, защото предната беше за проблем, който беше решен

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #835 -: Февруари 08, 2017, 01:45:38 am »
Ще успеят ли да овладеят белодробния проблем на дядо ми? Дядото е по бащина линия.
Луната У1, У12 за дядо ти е без курс, в знак близнаци- белите дробове
12д се свърва с хроничните болести
« Последна редакция: Февруари 10, 2017, 12:56:01 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #836 -: Февруари 08, 2017, 01:50:40 am »
Според мен ще трябва тя самата да положи усилия, още повече, че аспекта е секстил, освен това Луната ще направи куиконкс с Юпитер, също У6 за нея - вероятно няма да успее да се възстанови напълно, ще се наложи да свикне към друг начин на живот, още повече, че Луната ще направи и квадрат с Марс, У4 от неин 6 дом.
Така беше- не се възстанови напълно, животът ѝ беше друг- ограничен само в стаята и кухничката, днес почина

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #837 -: Февруари 08, 2017, 06:28:31 am »
Акрукс, най-искрени съболезнования! :( Нека душата й намери спокойствие.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #838 -: Февруари 08, 2017, 08:45:31 am »
Така беше- не се възстанови напълно, животът ѝ беше друг- ограничен само в стаята и кухничката, днес почина
Съжалявам много, akruks!  ??? Бог да я прости!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #839 -: Февруари 08, 2017, 09:09:40 am »
Да почива в мир!