Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233157 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #855 -: Февруари 17, 2017, 08:30:10 pm »
Благодаря, акрукс!
Значи мислиш, че този доктор не е читав?
Аз на нея още в поликлиниката ѝ казах да потърси мнение и от друг лекар, но тя ми отказа. Били ѝ казали, че този доктор бил най-добрият, а и не връщал никакви пациенти...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #856 -: Февруари 17, 2017, 08:32:18 pm »
При възрастни не се прилага кой знае какво лечение. Води се хронично и необратимо ,въпросът е с каkва скорост се развива. Баща ми има от няколко години, като ако е приемал някaкви медикаменти преди не са били скъпи, а сега всяка вечер си слага капки .От капките му поникнаха втори ред мигли и станаха еднии дълги като кукленски, такива дето жените си лепят на козметик. Звучи малко смешно  ;D но беше зеленоок, а сега му потъмняха трайно очите и от доста време вече е по-скоро жълтоок ,нещо рептилоподобно.  Това са странични ефекти Сега ме подсещаш, че и аз трябва да се изследвам поради наличието на всички симптоми и наследствена обремененост .
Благодаря, Ребека!
Въобще не съм наясно какво се прави, затова и питам за мнение. Докато бяхме в кабинета, докторът спомена, че ако се стигне до операция, лещите, които ще трябва да носи след това стрували поне 600 лева, но като му казах, че тези пари посмъртно няма да можем никога да съберем, и нищо не каза повече.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #857 -: Февруари 17, 2017, 11:00:50 pm »
Давам ов на хорарите ми за малката, вече си е у дома и слава богу всичко е наред.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #858 -: Февруари 18, 2017, 12:15:57 am »
Давам ов на хорарите ми за малката, вече си е у дома и слава богу всичко е наред.

Видя ли, малко вяра никога не вреди :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #859 -: Февруари 18, 2017, 02:03:17 pm »
Благодаря, акрукс!
Значи мислиш, че този доктор не е читав?
Аз на нея още в поликлиниката ѝ казах да потърси мнение и от друг лекар, но тя ми отказа. Били ѝ казали, че този доктор бил най-добрият, а и не връщал никакви пациенти...
нищо не мисля и нищо не съм казала за доктора, само отчетох смяната на знак на У3 в 9д, което ме навежда на мисълта, че майка ти може да потърси ново мнение при друг специалист или пък да има ново изследване, което да наложи медикаментозно лечение

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #860 -: Февруари 23, 2017, 02:37:49 pm »
Съболезнования!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #861 -: Февруари 23, 2017, 02:43:50 pm »
Обратна връзка: дядо ми почина днес.
охх, днес ти погледнах солара...

съболезнования и Бог да го прости, да почива в мир!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за здраве
« Отговор #862 -: Февруари 23, 2017, 02:51:30 pm »
Обратна връзка: дядо ми почина днес.

Съболезнования ,да почива в мир!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #863 -: Февруари 23, 2017, 05:19:46 pm »
Благодаря ви, момичета. Все повече се убеждавам, че хората ясно знаят когато си отиват, много странности имаше в поведението му последните дни. А е бил тежко болен много пъти, няма нищо общо със случвалото се сега.

Акрукс, ако си ми погледнала солара, би ли споделила мнението си по него. Тази загуба със сигурност ще ми остави много дълбока следа, но ми се иска да потърся аспекти и за нещо добро.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #864 -: Февруари 23, 2017, 05:42:11 pm »
Все повече се убеждавам, че хората ясно знаят когато си отиват, много странности имаше в поведението му последните дни.

Да, има такъв момент. Навремето и майка ми веднъж ни изкрещя "Не виждате ли, че си заминавам?". Тогава боледуваше, но не беше в криза. Моята реплика беше "стига глупости!", колкото да я успокоя. Тогава си мислех, че са самовнушения. Спомина се внезапно след месец или два. Знам и за друг случай, дядо на един приятел. Умира от старост, броени дни преди смъртта се влошава, губи сили. Дъщеря му е била до него през това време, той започва да вижда починали близки и ѝ съобщава точния час, в който щял да се спомине. И така е станало.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #865 -: Февруари 23, 2017, 05:46:21 pm »
...той започва да вижда починали близки...

Eй за това говоря. И много други знаци и постъпки към мен. Бабите ми - същата работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #866 -: Февруари 23, 2017, 08:44:34 pm »
Да, има такъв момент. Навремето и майка ми веднъж ни изкрещя "Не виждате ли, че си заминавам?". Тогава боледуваше, но не беше в криза. Моята реплика беше "стига глупости!", колкото да я успокоя. Тогава си мислех, че са самовнушения. Спомина се внезапно след месец или два.
Лили и аз чух тези думи месец  преди да почине майка, и реагирах по същия начин, мислех си, че нарочно говори така, за да събуди в мен съжаление, а последните дни преди смъртта си наистина се държа странно, както пише Боболина за дядо си, нека почиват в мир!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #867 -: Февруари 23, 2017, 08:46:17 pm »
Обратна връзка: дядо ми почина днес.
Съжалявам много, Bobolina! Да почива в мир!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #868 -: Февруари 23, 2017, 08:52:04 pm »
Благодаря, Веско! Наистина светла душа носеше и ми е много мъчно, макар напредналата му възраст.
« Последна редакция: Февруари 23, 2017, 08:53:50 pm от Bobolina »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Хорари за здраве
« Отговор #869 -: Март 09, 2017, 07:54:09 am »
Ще излекувам ли болките в краката до три месеца?
Въпроса е зададен в 07:36 мин. в гр.Варна -днес 09.03.17.

Благодаря.

опитах като многоуважаваната от мен Акрукс да направя карта. Ето я , ако не съм успяла , съжелявам по-горе данните са коректни.

http://astrology.org.ua/aweb.htm