Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233262 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #300 -: Февруари 25, 2015, 08:23:27 pm »
Благодаря,Акрукс,другата седмица мисля да си правя изследвания и ще дам ов 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #301 -: Февруари 25, 2015, 08:42:07 pm »
Имам ли проблем с щитовидната жлеза?
Сякаш има някакъв здравословен проблем тук ..  :017:
« Последна редакция: Февруари 25, 2015, 08:45:52 pm от Теодор »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #302 -: Февруари 25, 2015, 10:24:29 pm »
Сякаш има някакъв здравословен проблем тук ..  :017:
и аз така мисля.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #303 -: Февруари 25, 2015, 11:03:29 pm »
ами наскоро претърпях интервенция и имах проблеми с хемоглобина,но уж се оправих,но чувствам,че има нещо нередно със здравето ми,слабея,а се храня редовно  :017: не знам откъде ми идва този проблем

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #304 -: Февруари 25, 2015, 11:56:51 pm »
ами наскоро претърпях интервенция и имах проблеми с хемоглобина,но уж се оправих,но чувствам,че има нещо нередно със здравето ми,слабея,а се храня редовно  :017: не знам откъде ми идва този проблем
в 6-ти дом е нептун /отговаря за жлезите/ и е в съвпад със слънцето /ест.сигн.на здравето/, така че може  проблема да е с щитовидната жлеза.
с мерк. във водолей, както и водолей на к6 и нептун вътре-  нещо на нервна почва; - трудности при поставяне на диагнозата.
водолей отговаря също за кръвта. изследвай се за диабет.
« Последна редакция: Февруари 26, 2015, 12:08:13 am от nerealna »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #305 -: Февруари 26, 2015, 12:16:08 am »
Благодаря,nerealna ще те послушам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #306 -: Февруари 26, 2015, 12:19:25 am »
ами наскоро претърпях интервенция и имах проблеми с хемоглобина,но уж се оправих,но чувствам,че има нещо нередно със здравето ми,слабея,а се храня редовно  :017: не знам откъде ми идва този проблем
не е от щитовидната- тя е по телец, с диспозитор Венера
проблемът ти е точно по водолей на К6, свързан с хемоглобина
Луната е извършила опозиция със Сатурн У6, което показва слабеенето, но като цяло си добре и още по-добре ще си - Мерка У1 е извършил хармоничен аспект със Сатурн У6 и предстои да извърши хармоничен аспект с Уран У6, с когото Луната също е в сходящ хармоничен аспект

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #307 -: Февруари 26, 2015, 12:22:09 am »
Благодаря и на теб,Акрукс,за всеки случай ще се изследвам,че съм генетично обременена, дано наистина се окажеш права 

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #308 -: Март 04, 2015, 11:25:05 pm »
Малко офф топик...

trendy, а някога изследвала ли си стойностите на желязото? Имам предвид за желязодефицитна анемия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #309 -: Март 14, 2015, 09:26:13 pm »
Преди малко попитах за майка ми дали ще оздравее ли след падането, ще може ли пак да ходи из двора и сама да си получава пенсията- на нея това ѝ беше разходката веднъж месечно, или няма да я бъде вече... Вчера като бях при нея ми говореше, че било събота, аз ѝ казах, че е петък, а днес ми казва защо съм била казала вчера, че е събота като разбрала от телевизията, че днес е събота и такива ми ги говори- окото, което беше толкова надуто и посиняло, че не се виждаше, днес се е отворило и отока е поспаднал, но другото око не се вижда и е подуто, отоците са синьо-лилави, та чак черни, страх ме е като я гледам така, но от друга страна се оправя с парите- знае къде ги държи и ми даде 5лв за хляба и каквото ѝ носех, без да съм ги искала, значи е наред с мозъка, както се видя и на ренгена, когато я гледаха в спешното, след като закърпиха раната на челото.

Луната у1 за майка ми в неин 6д ще направи секстил с Нептун У8 в 8д, Слънцето съУ1 в 8д е във взаимна рецепция по управление с Юпитер съУ8 в 1д, във взаимна рецепция по екзалтация  с Венера У3, 4, 11 в 10д до Мц, но последен аспект на Луната е квадрат с Венера, което не знам в случая как да тълкувам. Помагайте...
« Последна редакция: Март 14, 2015, 10:11:15 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #310 -: Март 14, 2015, 10:25:35 pm »
Според мен ще трябва тя самата да положи усилия, още повече, че аспекта е секстил, освен това Луната ще направи куиконкс с Юпитер, също У6 за нея - вероятно няма да успее да се възстанови напълно, ще се наложи да свикне към друг начин на живот, още повече, че Луната ще направи и квадрат с Марс, У4 от неин 6 дом.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #311 -: Март 14, 2015, 10:43:05 pm »
Квадратът на венера не ми харесва, но извън стандартните хорарни правила, картата е нощна-венера е в секта и не би трябвало да е крайно сериозно. Ако вземем предвид, че й управлява 3-ти дом-наблюдавай я дали говори правилно, дали мисълта й тече праволинейно и всичко, което се сетиш като изява по дома.
Защо не са й направили скенер, а ренген?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #312 -: Март 14, 2015, 10:57:18 pm »
Аз гледам майка ти по първи дом. Мисля, че ще оздравее и няма причина за безпокойство ако изключим болките. Плутон У2 в разходящ квадрат с У1 и У6 - Марс и Венера, Сатурн е във втори дом. Луната е в сходящ съвпад с Плутон У2, това се случва в 3-ти дом, така че способността и за комуникация и ориентация ще бъде по - слаба в началото; обездвижване, но Марс У6 и Юпитер У3 са в сходящ тригон с куспида на 3 дом. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #313 -: Март 14, 2015, 11:02:34 pm »
Аз гледам майка ти по първи дом.
Тео, нали аз съм по първи дом- аз задавам въпроса, майка ми е по 10д според правилата и Луната го показва в картата- У1 за нея в неин 6д- въпросът е за здравето на майка ми
« Последна редакция: Март 14, 2015, 11:09:17 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #314 -: Март 14, 2015, 11:08:43 pm »
Защо не са й направили скенер, а ренген?
Ами да видят дали има фрактури, вътрешни кръвоизливи- снимаха главата в профил и анфас и после на CD го гледаха лекарите и казаха, че всичко е наред, няма супено и вътрешни поражения, тя не е губила съзнание
Това е, че на нея никога не може да се разбере кога поведението ѝ е естествено и кога прави/казва нещо нарочно, цял живот манипулира всички за всичко, затова съм с Плутон на АСЦ