Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 232991 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #330 -: Април 13, 2015, 03:20:11 pm »
Кучето пак не е добре. Изведнъж нещо и стана, не може да ходи и да си стои на задните крачето, влачи се при опитите да ходи.
Ще се оправи ли?   Докторката и днес е почивка, чак утре ще дойде, сега дойде друг доктор да и сложи болкоуспокояващо.

Последният аспект е секстил с Меркурий- У 6 на кучето. Да, ще се оправи.
Старо ли е? (У1- Сатурн)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #331 -: Април 13, 2015, 03:21:17 pm »
Кучето пак не е добре. Изведнъж нещо и стана, не може да ходи и да си стои на задните крачето, влачи се при опитите да ходи.
Ще се оправи ли?   Докторката и днес е почивка, чак утре ще дойде, сега дойде друг доктор да и сложи болкоуспокояващо.
ще се оправи

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #332 -: Април 13, 2015, 04:02:05 pm »
Мерси, Уран и Акрукс  :) И на мен така ми изглежда по хорара, ама да питам за успокоение.
Да, Уран, стара е, на 12 и 1/2... и от известно време болест след болест, до преди това никога не беше боледувала  :(

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #333 -: Април 14, 2015, 12:56:55 pm »
О.В. Ще се оправи  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #334 -: Април 23, 2015, 04:39:17 pm »
Тъй като венецът под един мост ми е много надут,ходих при зъболекарката и ми каза, че според нея има някакво възпаление и дори лимфния възел ми е надут. Изписа ми антибиотик, лошото е обаче, че дори тя не може да ми каже каква е точно причината, докато не спадне издутото, а и снимка не може да се направи. По хорара може ли да се каже след антибиотика ще ми мине ли и ще се оправя ли бързо?
Това, че Луната ще направи квадрат с У6 да не би да значи, че здравословното ми състояние ще се влоши повече или може би показва работата, която ще напусна?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #335 -: Април 23, 2015, 04:48:37 pm »
Тъй като венецът под един мост ми е много надут,ходих при зъболекарката и ми каза, че според нея има някакво възпаление и дори лимфния възел ми е надут. Изписа ми антибиотик, лошото е обаче, че дори тя не може да ми каже каква е точно причината, докато не спадне издутото, а и снимка не може да се направи. По хорара може ли да се каже след антибиотика ще ми мине ли и ще се оправя ли бързо?
Това, че Луната ще направи квадрат с У6 да не би да значи, че здравословното ми състояние ще се влоши повече или може би показва работата, която ще напусна?
Луната в случая е У11 и се намира в 10д, който показва лечението.
Аз при подобен проблем, случвало ми се е доста пъти, че имам доста облечени зъби- два моста, го разрешавам, като си измия добре зъбите с Парадонтакс и нажабуркам венците със Сандрин (билковия, със смрадлика), и за едно денонощие отшумява болка, надити венци, лимфен възел.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #336 -: Април 23, 2015, 04:50:50 pm »
Благодаря ти много, akruks!
Аз от 4 дена се жабуря със сандрин, обаче не ми помогна кой знае колко, даже повече се наду.
Квадрата на Луната как би следвало да се тълкува - че лечението ще бъде неуспешно ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #337 -: Април 23, 2015, 04:57:53 pm »
Благодаря ти много, akruks!
Аз от 4 дена се жабуря със сандрин, обаче не ми помогна кой знае колко, даже повече се наду.
Квадрата на Луната как би следвало да се тълкува - че лечението ще бъде неуспешно ли?
че ще игнорираш приятелския съвет за лечение  :012:
Сандрина ти може да е стар и изветрял, а е важно и доброто измиване преди това на зъбите, желателно с Парадонтакс – пастата с гадната реклама по тв  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #338 -: Април 23, 2015, 04:59:34 pm »
че ще игнорираш приятелския съвет за лечение  :012:
Сандрина ти може да е стар и изветрял, а е важно и доброто измиване преди това на зъбите, желателно с Парадонтакс – пастата с гадната реклама по тв  :)
Добре, благодаря ти отново!
Ще ида да ги купя, какво да правя, пък дано да помогнат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #339 -: Април 23, 2015, 05:35:37 pm »
че ще игнорираш приятелския съвет за лечение  :012:
Сандрина ти може да е стар и изветрял, а е важно и доброто измиване преди това на зъбите, желателно с Парадонтакс – пастата с гадната реклама по тв  :)
Купих паста, само че Lacalut, казаха ми, че имало същото действие като Парадонтакс (оказа се направо златен, цели 7 лева, а понеже все пак ще напускам работа и не е абсолютно сигурно, че ще почна нова, не смея да харча на поразия). Дано да помогне!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #340 -: Април 23, 2015, 06:23:43 pm »
Купих паста, само че Lacalut, казаха ми, че имало същото действие като Парадонтакс
излъгали са те, нямат си нищо общо освен рекламата, че помагат за болни венци

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #341 -: Април 23, 2015, 07:13:54 pm »
излъгали са те, нямат си нищо общо освен рекламата, че помагат за болни венци
Ужас! Сега няма как да я върна и да я заменя.  ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за здраве
« Отговор #342 -: Април 23, 2015, 07:19:37 pm »
Лакалут си е точно за венци , парадонтакс е за по-сериозни случаи , като пародонтоза ,а ти нямаш пародонтоза , използвай си го.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #343 -: Април 23, 2015, 07:25:29 pm »
Добре. Благодаря за съветите!
Ще го използвам, няма как, все пак съм го купил вече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #344 -: Април 23, 2015, 08:12:20 pm »
Лакалут си е точно за венци , парадонтакс е за по-сериозни случаи , като пародонтоза ,а ти нямаш пародонтоза , използвай си го.
На мен преди години, когато за пръв път болезнено ми се надуха венците около новата керамика, зъболекарката ми изписа с рецепта Парадонтакс, тогава още се произвеждаше в Швейцария и се продаваше само в аптеките по 5лв, сега я правят в Словакия и сякаш е по-малка на грамаж, но иначе съдържанието и качеството се спазва.
Лакалуд са ползвали мои познати и казаха, че няма общо с рекламите, в които се казва, че помагала на хората  да не усещат болка при хранене със студено и топло