Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233192 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Хорари за здраве
« Отговор #345 -: Април 23, 2015, 08:23:28 pm »
Благодаря ти още веднъж, akruks! Дано все пак, ако не Лакалута, поне антибиотика да ми помогне, че ме е страх това да не ме прецака по някакъв начин, ако решат наистина да ме вземат на другата работа.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за здраве
« Отговор #346 -: Април 23, 2015, 08:31:49 pm »
Антибиотика със сигурност ще помогне , аз колко пъти подути венци съм имал , след два приема на антибиотика ще те отпусне. Щом има антибиотик , няма страшно. Лакалут само спомага то нищо не е.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Хорари за здраве
« Отговор #347 -: Април 27, 2015, 08:39:48 am »
По хорара за венеца - днес бях на зъболекар и се оказа, че всъщност моста, по който се беше надул венеца, падна, а коренът е изгнил. Самият мост е здрав, зъболекарката каза, че ще се опита да направи щифт на този корен, за да може после да се закрепи моста, иначе да се умъртвява и мъдреца до него и да се прави нов мост, щяло да отнеме всичко поне 3 месеца и много пари също.  :(
Все още никакви пари не съм дал, но по хорара вижда ли се дали ще се наложи да давам много пари (над 100 лева) за това?
« Последна редакция: Април 27, 2015, 08:49:09 am от Veselin »

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #348 -: Април 27, 2015, 11:51:39 am »
По хорара за венеца - днес бях на зъболекар и се оказа, че всъщност моста, по който се беше надул венеца, падна, а коренът е изгнил. Самият мост е здрав, зъболекарката каза, че ще се опита да направи щифт на този корен, за да може после да се закрепи моста, иначе да се умъртвява и мъдреца до него и да се прави нов мост, щяло да отнеме всичко поне 3 месеца и много пари също.  :(
Все още никакви пари не съм дал, но по хорара вижда ли се дали ще се наложи да давам много пари (над 100 лева) за това?

и как ще постави щифт върху изгнил корен? ... или ти не си разбрал нещо, или дамата нещо има проблем.

Ти снимка на зъба/венеца/моста не си ли направил?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Хорари за здраве
« Отговор #349 -: Април 27, 2015, 11:55:46 am »
Не съм още, но ще направя.
Не знам как,тя каза, че ще трябва да разшири корена, да види какво може да направи и да се опита да избегне ваденето му. Понеже ако се наложи да го извади, ще трябва да умъртви и съседния зъб, мъдреца и да прави нов мост над 4 зъба, което ще отнеме много време и много пари.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #350 -: Април 27, 2015, 12:00:32 pm »
Не съм още, но ще направя.
Не знам как,тя каза, че ще трябва да разшири корена, да види какво може да направи и да се опита да избегне ваденето му. Понеже ако се наложи да го извади, ще трябва да умъртви и съседния зъб, мъдреца и да прави нов мост над 4 зъба, което ще отнеме много време и много пари.

няма лошо - хубаво е, че иска да го направи - учуди ме, как така хем е изгнил, хем ще вкарва в него щифт, върху който пък и мост да слага .... при мен миналата година точно поради подобна причина се забавиха нещата, защото на единия зъб щифта беше не съвсем в ред ... първоначално хирурга искаше да го остави, но след 3 месеца, като видя как се развива, прецени, че е по-добре да го маха и да направи здрава конструкция за моста, която да лежи върху здрави зъби.
Ако можеш да си позволиш, направи си консултация и при друг зъболекар, но си носи и снимка - тя е задължителна, за да се вземе решение.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Хорари за здраве
« Отговор #351 -: Април 27, 2015, 12:23:58 pm »
Аз да ида и при друг специалист,ама нали и той ще ми поиска пари за това. А нямам чак толкова и не мога да си позволя да харча точно сега.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #352 -: Май 10, 2015, 04:00:49 pm »
Имам ли проблем с щитовидната жлеза?

Всичко е наред,въпросът е на 16 стр, който иска да си провери отговорите. Акрукс беше права.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #353 -: Май 10, 2015, 04:07:27 pm »
Всичко е наред,въпросът е на 16 стр, който иска да си провери отговорите. Акрукс беше права.
а в крайна сметка от какво ти бяха проблемите какво те накара да си направиш изследвания

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #354 -: Май 10, 2015, 04:17:30 pm »
В темата "Малки здравни" съм описала проблема си.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #355 -: Май 18, 2015, 11:43:22 pm »
Моля за помощ по въпроса: Как ще премине евентуалната операция/процедура на майка ми на очите?

Днес моята инатлива майка уж само трябваше да мине на някаква консултация за очите, а се е вдъхновила да прави и препоръчаната ѝ процедура. Даже не е ясно, дали е само нещо като процедура или си е нещо като операция. Утре трябва да запише час за вдругиден. Аз лично не съм съгласна, защото диагнозата ми се струва съмнителна, но не мога да излезна с нея "на глава". Освен това е и по ретро Меркурий. Раздвоена съм ....

Виждам, че Асц е ранен, но нямам време ... утре следобед майка ми трябва да се обади и  толкова си вярва, че това ще ѝ оправи положението ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #356 -: Май 19, 2015, 12:13:04 am »
Моля за помощ по въпроса: Как ще премине евентуалната операция/процедура на майка ми на очите?

Днес моята инатлива майка уж само трябваше да мине на някаква консултация за очите, а се е вдъхновила да прави и препоръчаната ѝ процедура. Даже не е ясно, дали е само нещо като процедура или си е нещо като операция. Утре трябва да запише час за вдругиден. Аз лично не съм съгласна, защото диагнозата ми се струва съмнителна, но не мога да излезна с нея "на глава". Освен това е и по ретро Меркурий. Раздвоена съм ....

Виждам, че Асц е ранен, но нямам време ... утре следобед майка ми трябва да се обади и  толкова си вярва, че това ще ѝ оправи положението ...
Хепи, ранен АСЦ е до 3гр, а в случая АСЦ е късен- на 29гр 37' водолей, като чукнах картата по плацидус
Майка ти е представена от Юпитер в неин 9д, а Луната У8, У9 в 6д за нея е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У1 за майка ти, така че манипулацията/интервенцията, извършена от лекар-специалист ще се отрази добре на нейното здраве, относно очите/виждането- Слънцето у10 е също в неин 6д

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #357 -: Май 19, 2015, 08:16:00 am »
Хепи, ранен АСЦ е до 3гр, а в случая АСЦ е късен- на 29гр 37' водолей, като чукнах картата по плацидус
Майка ти е представена от Юпитер в неин 9д, а Луната У8, У9 в 6д за нея е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У1 за майка ти, така че манипулацията/интервенцията, извършена от лекар-специалист ще се отрази добре на нейното здраве, относно очите/виждането- Слънцето у10 е също в неин 6д

оффф, забравила съм домовете ... шматка голяма :)

Благодаря, акрукс .... значи няма да настоявам за отлагане. Дано да е ОК, въпреки въпросния ретро Мерк.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #358 -: Май 19, 2015, 08:18:45 am »
Ех този ретро Мерк

Акрукс, ето я картата с променени домове - Асц пак си е 3 гр Козирог ....  ??? ???

« Последна редакция: Май 19, 2015, 02:29:31 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #359 -: Май 19, 2015, 01:55:38 pm »
Ех този ретро Мерк

Акрукс, ето я картата с променени домове - Асц пак си е 3 гр Козирог .... 
Гледам и не вярвам на очите си  :012: Снощи, като построих картата за този час и място, ми излезе АСц в последен градус на водолей, но явно съм забравила да сложа чавка на прозорчето с местно време и съм я построила за този час, но по гринуич, ретро Мерка се е отчел и при мен  :)
Да, на 3гр. 41'  в козирог излиза АСЦ и при мен, което включва картата в рамките на радикалните.
Венера У1, У8 за майка ти в неин 10д в знак на Луната у10 за нея, в неин 8д където е извършила съвпад с Марс У7 за нея показва посещението при лекаря и взетото решение за интервенцията, свързана със зрението. Последен аспект на Луната е секстил с Уран У5 за нея в неин 6д- ще се разхубави и ще е добре за здравето това, което ще извърши, а ретро Мерка няма как да повлияе негативно на заплануваното преди да смени посока, още повече Луната ще извърши съвпад с него в неин 8д, а Мерка е У9, у12 за нея.