Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233157 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #420 -: Август 10, 2015, 11:49:00 pm »
Благодаря, Дияна, че ми напомни- аз съм изключила и бях забравила, че съм пускала хорар- мислех, че само в темата за Новолунието съм писала за случая, понеже предтоящото Новолуние е в точна опозиция със Слънцето на свекъра.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за здраве
« Отговор #421 -: Август 15, 2015, 07:46:58 pm »
Имам ли хормонални проблеми?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #422 -: Август 15, 2015, 08:33:35 pm »
Имам ли хормонални проблеми?
По мое виждане- Не.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #423 -: Август 16, 2015, 12:17:56 am »
Имам ли хормонални проблеми?
Нищо сериозно. Може би си имала някакви епизодични симптоми? Венера У8 е в разходящ квадрат със Сатурн У1.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за здраве
« Отговор #424 -: Август 16, 2015, 06:50:32 am »
Благодаря ви за помощта!  :58:
Зададох този хорар заради тези мои излишни килограми - защото и проблеми с хормоните можело да са виновни за  наедряването ми. Другата седмица ще си направя все пак изследвания и ще дам обратна връзка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #425 -: Август 16, 2015, 07:41:10 am »
Пускам и тук въпроса си - аз го задавам. (пуснах го и в тарото) Не знам дали е достатъчно конкретен - честно казано, даже не знам как да го задам.

Да помоля за помощ - майка ми не е добре (отново). Една седмица беше в болница и така и не можаха да разберат, защо се получава проблема, който има (пълни вода в корема и се издува) - казват, че било от черния дроб, но за всеки случай да си отидела и на гинеколог. А днес роднините ми съобщиха, че всъщност изглеждала много зле вече физически ("кожа и кости"), от което естествено, на мен ми стана много притеснено. Цял месец никой нищо не ми е казал.

Бих искала да знам, много сериозен ли е проблема, или ще се оправи с това, което съм й поръчала да прави.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за здраве
« Отговор #426 -: Август 16, 2015, 09:34:09 am »
Аз не съм 100% сигурна майка ти по 4- ти дом ли да разглеждаме, но ако е така , нейният У1 е в сходящ квадрат с неин У 6- има здравословен проблем.
В 8 дом има Уран, навежда ме на мисъл за оперативно лечение.
Симптомите не са безобидни никак, да не отлага гинеколога, защото понякога проблемът идва от там .
Сигурна ли си, че не ти спестяват част от истината, ако си далеч?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за здраве
« Отговор #427 -: Август 16, 2015, 10:39:03 am »
Управителя на часа на задаване на въпроса е Венера-изгоряла, ретроградна. Майката разглеждам по упр. на 10д. Сатурн. Слънцето упр. на 6д. е в квадрат към Сатурн. Добре е да потърсите консултация със специалист.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #428 -: Август 16, 2015, 11:20:31 am »
Аз не съм 100% сигурна майка ти по 4- ти дом ли да разглеждаме, но ако е така , нейният У1 е в сходящ квадрат с неин У 6- има здравословен проблем.
В 8 дом има Уран, навежда ме на мисъл за оперативно лечение.
Симптомите не са безобидни никак, да не отлага гинеколога, защото понякога проблемът идва от там .
Сигурна ли си, че не ти спестяват част от истината, ако си далеч?

За истината - сигурна съм - всичко ми е казала, каквото на нея лекарите са ѝ казали. Утре ще ми изпратят експертизата от изследванията. Гледали са я и на скенер, и на ехограф - ако има нещо, би трябвало там да излезе (или поне ние така си мислим).

Сега не мога да я заведа на гинеколог, защото тя едва ли може да се качи на магарето за преглед, но ще го направим като се позакрепи малко.

Благодаря ти за мнението :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #429 -: Август 16, 2015, 11:22:38 am »
Управителя на часа на задаване на въпроса е Венера-изгоряла, ретроградна. Майката разглеждам по упр. на 10д. Сатурн. Слънцето упр. на 6д. е в квадрат към Сатурн. Добре е да потърсите консултация със специалист.

Ами тя от 2 седмици е по специалисти и изследвания - едната от които в болница. И понеже самите специалисти не са наясно, опитвам други начини за диагностициране. Ретроградността може би означава, че проблемът е стар и сега изисква решаване.

Благодаря ти и на теб :) - ще видим.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #430 -: Август 16, 2015, 01:29:02 pm »
Пускам и тук въпроса си - аз го задавам. (пуснах го и в тарото) Не знам дали е достатъчно конкретен - честно казано, даже не знам как да го задам.

Да помоля за помощ - майка ми не е добре (отново). Една седмица беше в болница и така и не можаха да разберат, защо се получава проблема, който има (пълни вода в корема и се издува) - казват, че било от черния дроб, но за всеки случай да си отидела и на гинеколог. А днес роднините ми съобщиха, че всъщност изглеждала много зле вече физически ("кожа и кости"), от което естествено, на мен ми стана много притеснено. Цял месец никой нищо не ми е казал.

Бих искала да знам, много сериозен ли е проблема, или ще се оправи с това, което съм й поръчала да прави.
Първо да ти кажа, че не ми се вижда да е нещо сериозно.
Здравословния проблем е възниквал от осмодомно естество. Така че ще е добре да се заведе на гинеколог. За 8 дом знам, че освен проблеми в областта на гениталиите, показва и хормонални проблеми, но не знам дали е възможно подобен проблем да бъде породен от това.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за здраве
« Отговор #431 -: Август 16, 2015, 01:59:20 pm »
 Възможно е да греша, майката съм я разгледала по 4-ти заради Луната и У1 на питащата там.
Понеже баба ми имаше същата симптоматика и се оказа онкологично заболяване на яйчника , открито много късно, без никакви ранни симптоми, и беше рецидивирало,  когато почна подуването и задържането на течности в коремната кухина, затова непременно посетете гинеколог.
Отслабването може да е свързано с хормонален дисбаланс, но задържането на течности не е нормално явление.
Потърсете лекари с по- модерна апаратура.
Това се колебах дали да го напиша, но знаейки как се отнасят към пациентите, особено по- възрастните и по клинични пътеки, търсете няколко и независими лекарски мнения.
Успех!

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #432 -: Август 16, 2015, 03:25:57 pm »
Имам ли хормонални проблеми?

Не е ясно какъв е проблемът и У6, Луна, е в сх.опозиция на Нептун в 1 дом. Луната е в 7 дом, Сатурн в 9 - няма да се изясни без специализиран преглед и изследвания. ПФ е в точна опозиция към Венера/Слънце.
Той може изобщо да не е хормонален, но ще се наложи някаква диета или лечение от друго естество - от квадратура към Сатурн, У1, Луната върви към секстил с него.
« Последна редакция: Август 16, 2015, 03:50:22 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #433 -: Август 16, 2015, 03:35:15 pm »
Първо да ти кажа, че не ми се вижда да е нещо сериозно.
Здравословния проблем е възниквал от осмодомно естество. Така че ще е добре да се заведе на гинеколог. За 8 дом знам, че освен проблеми в областта на гениталиите, показва и хормонални проблеми, но не знам дали е възможно подобен проблем да бъде породен от това.

Теодор, благодаря - дано да не е сериозно. Но ще се отнесем сериозно този път.

Възможно е да греша, майката съм я разгледала по 4-ти заради Луната и У1 на питащата там.
Понеже баба ми имаше същата симптоматика и се оказа онкологично заболяване на яйчника , открито много късно, без никакви ранни симптоми, и беше рецидивирало,  когато почна подуването и задържането на течности в коремната кухина, затова непременно посетете гинеколог.
Отслабването може да е свързано с хормонален дисбаланс, но задържането на течности не е нормално явление.
Потърсете лекари с по- модерна апаратура.
Това се колебах дали да го напиша, но знаейки как се отнасят към пациентите, особено по- възрастните и по клинични пътеки, търсете няколко и независими лекарски мнения.
Успех!

Не се колебай да напишеш каквото и да е - не се знае, на кой какво му трябва. Благодаря и на теб - макар че това ми звучи по-страшно. Поне ще го имам предвид, за да вземем мерките.

 :58: :58:


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #434 -: Август 16, 2015, 03:45:38 pm »
Бих искала да знам, много сериозен ли е проблема, или ще се оправи с това, което съм й поръчала да прави.

Аз също мисля, че трябва да се консултирате без отлагане с лекар-специалист, какъвто трябва.
Разглеждам майка ти по 4 дом, с управител Слънцето, което е в неин 12 дом /тя в момента е в болница/ в съвпад с ретро Венера, управител на неин 9 дом / лекари-специалисти/. Този съвпад прави сходяща квадратура със Сатурн, управител на неин 6 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми