Автор Тема: Венера  (Прочетена 165032 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Венера
« Отговор #30 -: Юни 19, 2013, 09:33:22 pm »
Сега остава да реабилитираме двете заточени Венери  :D - все ги набеждават тях, че не търпят никаква конкуренция.

мда, горе-долу е същото, разликата е, че на заточените не им се отдава, не им идва отръки дето се вика, а и рядко им се получава

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #31 -: Юни 19, 2013, 09:39:37 pm »
Аз, като притежателка на такава- заточена Венера, ще кажа, че женските спартакиади ги отхвърляме. Съзнаваме, че в подобни начинания сме като слон в стъкларски магазин. Подхождаме директно. Казваме си ги трите желяния дето се вика. Всичко на ачика, така че, да остане бездиханна конкуренцията от толкоз много непринуденост. :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #32 -: Юни 19, 2013, 09:50:36 pm »
Съзнаваме, че в подобни начинания сме като слон в стъкларски магазин.

Да си дойдем на думата.  :D

Но виж, от женски скорпи Венери такива откровения съм чувала, губя ума и дума. Там има и драма, и финес, и твърда ръка в кадифена ръкавица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #33 -: Юни 19, 2013, 09:55:12 pm »
Най- не познавам венера в дева

Венера в овен са ми много симпатични, не ги намирам за слонове :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #34 -: Юни 19, 2013, 11:26:26 pm »
Венера в Дева е перверзна до доказване на противното . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #35 -: Юни 19, 2013, 11:29:05 pm »
Венера в Дева е перверзна до доказване на противното . ;)

Вярно ли?
Аз си ги представях много...стерилни
Нямам близки наблюдения

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #36 -: Юни 19, 2013, 11:38:00 pm »
Претърсих си почти всички карти - не само че нямам нито един познат с венера в дева, ами се оказа, че най-много имам с венера в овен, после са по равно - водолей, рак, близнаци, малко риби, другите са почти по равно

как така при моята в козирог не си контактувам с хармонични за мен венери в дева, ми главно с квадратни

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #37 -: Юни 19, 2013, 11:42:44 pm »
Венера в Дева е перверзна до доказване на противното . ;)

Вярно ли?
Аз си ги представях много...стерилни
Нямам близки наблюдения

Ами ,"стерилността" как ти се връзва с Венера  ::) ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #38 -: Юни 19, 2013, 11:47:51 pm »
е - в сравнителен план

представям си ги като едни съвременни монахини :)
чистоплътни и въздържани, не поглеждат мъж, освен ако не е високо морален и начетен, и то само ако той направи 1-вата крачка и им подари букет хризантеми на 1-вата вечеря (не рози, не божури)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #39 -: Юни 19, 2013, 11:54:28 pm »
А какво се крие под монашеските им одежди ?!? -Меркурий 

Я ,попитай някой мъж ,какви мисли нахлуват в ...главата му (която и да е от двете) при мисълта за жена облечена като монахиня и в пряк ,и в преносен смисъл  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #40 -: Юни 19, 2013, 11:58:51 pm »
Познавам една ретроградна изгорена Венера в Дева в т-квадрат с Марс и Нептун - доста е далеч от представата ми за монашески живот.  ;D (по-скоро в посока разюзданост се изявява)

Друга девишка Венера - в съвпад със Слънце (изгорена), Сатурн и Раху - упражнява древен занаят.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #41 -: Юни 20, 2013, 12:09:35 am »
ама че сте...неверници - това са изолирани случаи, всички останали са монахини до мозъка на костите и одеждите си  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #42 -: Юни 20, 2013, 12:16:42 am »
Е,нали Дева-та е винаги в услуга на другите и в комбинация с Венера /талант ,се получава ... ;)
Тук не трябва да се забравя ,че винаги носи качества и от противоположния знак Риби и разбира се Меркурий как е поставен.
От трите позиции на Венера в Овен,Скорпион и Дева ,последната се чувства най-нехаресвана ,защото е маниачка на тема детайлност ,а тук принципа е друг .Затова много често хора с Венера в Дева ,ги бъркат с тези ,които са притежатели на Венера във Везни ,заради безупречният си външен вид ,облекло,прическа,сякаш са като изваяни,толкова усилия полагат да изглеждат перфектно ...красиви ,защото всъщност те никога не могат да повярват ,че са красиви.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #43 -: Юни 20, 2013, 12:19:11 am »
ама че сте...неверници - това са изолирани случаи, всички останали са монахини до мозъка на костите и одеждите си  ;D

На мен като ми е голямо деколтето,какъв е етикета за жена ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #44 -: Юни 20, 2013, 12:23:21 am »

На мен като ми е голямо деколтето,какъв е етикета за жена ? :)

тц, тц - ей я овнешката работа - как пък обърна разговора за твойто деколте

венера във везни много ме дразнят- за съжителство говоря - то едно избиране на дрехи, едно оглеждане, едно напасване - брей- нямам нерви направо

а впечатления за венера в рак - даа сравним малко?