Автор Тема: Венера  (Прочетена 165091 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #15 -: Юни 17, 2013, 08:44:57 am »
Сдържано-по какъв начин?
Няма да те утеши като си нещастна, няма да ти даде съвет, няма да каже "милото ми то"?

Снощи писах, точна натиснах изпрати и интернета ми спря  :)
Вече не помня какво точно написах  :)

Държи се хладно, дистанцирано, не показва любовта си. Изглежда студена, независима. Дружелюбна е, но ми е една такава невъзмутима.
Иначе забелязвам доста красиви жени с Венера във Водолей  :)

Надявам се да не съм обидила някой, мнението вероятно не е обективно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #16 -: Юни 17, 2013, 09:18:17 am »
Винаги можеш да кажеш, че понеже ти си страстна, на теб ти идват студени и готово :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #17 -: Юни 17, 2013, 09:22:29 am »
именно  :)

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Венера
« Отговор #18 -: Юни 17, 2013, 10:49:50 am »
Преместено тук

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #19 -: Юни 17, 2013, 11:58:02 am »
Венера в Рак се отъждествява с това да е грижовна, сантиментална, разбираща, закриляща. В това намира своята лична ценност и тази на другите и по този начин печели своите "активи". Привличат я хора, които го оценяват и я предразполагат да бъдат такава и са на нейната "вълна".

и аз така го усещам, както казах - живея с такава венера и ми е много симпатична, въпреки че моята е в козирог - от ония - студените  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #20 -: Юни 18, 2013, 09:02:48 pm »
Това с обувките и на мен ми е болна тема  ;D - както казва Емма, да си ги гледам, да им се любувам, да ги броя и подреждам в кутии по цвят и сезон. Тоест разпознавам се във везнишка Венера, но отчасти и в телешка - трябва да са скъпи, качествени (и в големи количества). Така съм и с бельото, козметиката, парфюмите... Малко по-въздържана съм с дрехите - мога да съчетая скъпо сако с рокля секънд хенд, a la vintage style.  :D

За протокола - дебилитирана Венера  :D - в Овен, ретроградна, близо до ЮЛВ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Венера
« Отговор #21 -: Юни 18, 2013, 09:42:13 pm »
Венера във Водолей е скучна, понеже е предимно приятелски настроена, а не това и е функцията
подчинява се само на свои си правила и ценностна система
студена е, да и привидно срамежлива
все си търси разни равнопоставености, а ако другото в картата не и резонира е като - да не казвам какво
нищо друго не може да и подейства така възбуждащо, както го може менталната стимулация, в това число стремежа към нестандартно приетото, отличаващото, разграничаващото се
ненавлизане в личното пространство е важно като въздуха
като млада бях много хубава, да


но, рано или късно, извън повърхностните познанства, все стигаме до Луна :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #22 -: Юни 18, 2013, 09:54:17 pm »
Ехх :)


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #23 -: Юни 18, 2013, 10:11:11 pm »
А това с обувките има ли астрологично обяснение? Аз не съм се вълнувала, не съм запозната кое може да е фактор.

има - вика му се женска карта :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #24 -: Юни 19, 2013, 06:45:36 pm »
Не припадам по обувки. Причината може и да се дължи на факта, че винаги съм действала в изключително стеснени рамки, което ме е превърнало във финансов жонгльор. Ако някой ден имам излишъци, може и да се полигавя с "красиво, но не достатъчно практично". Засега- само мултифункционална класика+спортноежедневни. :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Венера
« Отговор #25 -: Юни 19, 2013, 08:12:42 pm »

А каква е в Риби, освен, че е екзалтирана...

по мое скромно мнение тя е принцесата на Венерите (нито Венера във Везни, нежели тази в Телец припокриват тая нагласа)
добра актриса е, може с памук да извади душата ти (ако се намери кой да се върже, де - но от моите наблюдения все се намира кой :))
смята, че заслужава повече от другите, поради което не търпи "конкуренция"
красива и очарователна е, особено ако се съчетае с подходяща Луна :)
капризна, фино манипулативна (поради което прикрита), женствена (твърде женствена, бих казала :))
склонна е да брани това което и се полага (като внимание, време, интерес и ресурси, насочени към нея) с всички средства и по отношение на всеки, и обикновено и се отдава :)
умее да се нагажда с лекота, ценностната система е възвишена, но пак зависи от другите планети как се изразява и в коя посока се наклонява

мечтателка, с твърде висока летва - ако не се овладее тази енергия може да стигне до крайности присъщи за знака на рибите :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #26 -: Юни 19, 2013, 08:42:50 pm »
Много точно описание

Имам такава приятелка, искрено се изненадах, когато прояви въпросното "брани с всички сили"- малко смешно ми стана, но не мога да се разсърдя :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #27 -: Юни 19, 2013, 08:52:02 pm »
Имам такава приятелка, искрено се изненадах, когато прояви въпросното "брани с всички сили"- малко смешно ми стана, но не мога да се разсърдя :)

Сега остава да реабилитираме двете заточени Венери  :D - все ги набеждават тях, че не търпят никаква конкуренция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #28 -: Юни 19, 2013, 09:16:34 pm »
Имам и мъж приятел с венера в риби (луна в близнаци, прилично точен квадрат)
Супер угажда на всички около него-по принцип-кавалерската
Ще ти донесе питие на купона, ще ти запази хубаво място да седнеш, ще обиколи непознат квартал да намери репелент, изобщо-много внимателен
Включително като ходим някъде семейно-си играе с нашето дете, да си пием ние спокойно кафе/бира

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #29 -: Юни 19, 2013, 09:28:50 pm »
Имам двама приятели и двамата са с рибешки Венери и скорпионови Марсове. И двамата имат симпатии към същият пол  :)