Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277627 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Синастрии
« Отговор #1950 -: Декември 27, 2023, 12:54:20 pm »
Здравейте Честита Коледа на всички . Качвам синастрията на мен и сестра ми , аз съм синьо(Скорпиона).Двете сме тотално различни може би и в наталните карти се вижда . Но последният път като се видяхме , възникна спор за наследствен имот ( банална история) . Тя подходи доста егоистично като иска всичко за себе си , докато аз съм съгласна да се продаде за да не ни "виси"  на врата . И разбира се спора беше голям от които излязоха и други неща с които се огорчих много. Толкова ли ни р конфликтна ситуацията или само аз си я представям така . Знам че и аз допускам грешки .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1951 -: Януари 09, 2024, 09:26:13 am »
Здравейте Честита Коледа на всички . Качвам синастрията на мен и сестра ми , аз съм синьо(Скорпиона).Двете сме тотално различни може би и в наталните карти се вижда . Но последният път като се видяхме , възникна спор за наследствен имот ( банална история) . Тя подходи доста егоистично като иска всичко за себе си , докато аз съм съгласна да се продаде за да не ни "виси"  на врата . И разбира се спора беше голям от които излязоха и други неща с които се огорчих много. Толкова ли ни р конфликтна ситуацията или само аз си я представям така . Знам че и аз допускам грешки .
Е, чак тотално не сте различни, имате Слънца в хармонични знаци, твоята Луна е в хармоничен аспект с нейното Слънце, което обаче попада в твоя 8д и по тази причина я възприемаш за опасност. Марс в Лъв така действа - щедър е, но когато си иска и остава впечатление, че действа егоистично. Моят набор е с Марс в Лъв 7 месеца, ако не и повече, че не помня точно, но по-голямата част от съучениците ми е с такъв Марс, надути и обичат да се изхвърлят, преди в междучасията, сега във фейса  :) За имота не се огорчавай, а заведи дело за подялба в съда „ ако тя не може да изплати твоя дял, имота се продава от съда и ви делят парите, това е.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Синастрии
« Отговор #1952 -: Януари 09, 2024, 10:46:16 am »
Здравейте Честита Коледа на всички . Качвам синастрията на мен и сестра ми , аз съм синьо(Скорпиона).Двете сме тотално различни може би и в наталните карти се вижда . Но последният път като се видяхме , възникна спор за наследствен имот ( банална история) . Тя подходи доста егоистично като иска всичко за себе си , докато аз съм съгласна да се продаде за да не ни "виси"  на врата . И разбира се спора беше голям от които излязоха и други неща с които се огорчих много. Толкова ли ни р конфликтна ситуацията или само аз си я представям така . Знам че и аз допускам грешки .
Е, чак тотално не сте различни, имате Слънца в хармонични знаци, твоята Луна е в хармоничен аспект с нейното Слънце, което обаче попада в твоя 8д и по тази причина я възприемаш за опасност. Марс в Лъв така действа - щедър е, но когато си иска и остава впечатление, че действа егоистично. Моят набор е с Марс в Лъв 7 месеца, ако не и повече, че не помня точно, но по-голямата част от съучениците ми е с такъв Марс, надути и обичат да се изхвърлят, преди в междучасията, сега във фейса  :) За имота не се огорчавай, а заведи дело за подялба в съда „ ако тя не може да изплати твоя дял, имота се продава от съда и ви делят парите, това е.
Благодаря akruks за коментара. Да в крайна сметка се разбрахме . Но наистина досега не се бях заглеждала в наталната и карта явно Марс-а и в Лъв ми идва в повече.

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1953 -: Март 09, 2024, 04:57:21 pm »
Бихте ли отдали голямо значение на МидПойнт Венера/Сатурн на мъжа в точен съвпад с нат.Вертекс на жена ?? Изобщо мидпойнти в синастрията оказват ли голямо влияние, важни ли са ?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Синастрии
« Отговор #1954 -: Март 09, 2024, 09:40:32 pm »
Най важен в синастрия е мидпойнта Слънце/Луна особено ако съвпада със Светилата или вътрешна планета на партньора и то ако съвпада е до 1 градус.

После се гледа мидпойнта Венера/Марс за сексуално привличане.

Чудя се дали не е важен и мидпойнта Меркурий/Юпитер при синастрии между учител/ученик.

Всъщност не мисля,че съвпада с Вертекса на средната точка би имал голямо влияние в предвид,че става въпрос за аспект между две точки-трябва си планета за да има енергия.
Никой не резонира с планетите, така както ти!